Водочка• Изменено 07 февраля в 21:11

Ситуация в энергетике.

В результате атаки российской армии на энергетические объекты Украины автоматически отключился блок одной из украинских АЭС. Об этом сообщил в своем обращении в субботу, 7 февраля, президент Украины Владимир Зеленский. По его словам, этой ночью государство-агрессор наносило удары по объектам, от которых зависит работа атомных станций, поэтому украинские АЭС уменьшили генерацию электроэнергии, а один блок автоматически отключился. «Это опасность и для Украины, и для всего нашего региона, для Европы… Это такой уровень ударов, который ни один террорист в мире себе не позволял», — подчеркнул украинский президент. Владимир Зеленский призвал всех тех, кого действительно интересует безопасность, отреагировать на действия государства-террориста. «Россия должна демонстрировать, что для них не только такие удары и война имеют значение, но и переговоры, которые продолжаются и которые должны дать результат», — сказал президент.
А почему Европа молчит и ничего не предпринимает? Почему только Зеленский об этом говорит на весь мир?
ЗдохниПуйло• 12 февраля в 12:47
Ответ дляTeonaa
У вас одне - нехай в країні срака буде, може і голод, може і арешти якісь незаконні - винен путін. Так шо, якщо він винний, давайте взагалі нічого не робити, нехай розйобують все - енергетику, воду, каналізацію, ще щось, а ми як держава - будемо просто чекати або кінця, або поки каналізаці не затопить все нах. Так треба? А хто це бачить - і говорить - той ждун. Да ідіть самі в свої бани. Ще я такого не чула блін.
Тобто пуйло не винне, ми так все життя жили? Ви виправдовуєте і надалі пуйло? Це ви почали писати, що пуйло не винне, потрібно було здати всі території, ви себе ким рахуєте. От реально, коли прильот, то ви вважаєте, що путін маладєц, спасіба?
ЗдохниПуйло• 12 февраля в 12:48
Ответ дляTeonaa
Дивлюсь ваші теми- ви не знаєте як дитині шмарклі вишмаркати, як аджику варити, а тут щось розсуєдаєте?
Teonaa• 12 февраля в 13:09
Ответ дляЗдохниПуйло
А російські прикордонники пускають?
Чому не робили 4 роки міні-тец? Чого чекали. Чи кого?
Різні «фортифікаційні споруди» (тут не цікавилася, але чула краєм вуха, що не зробили і їх. Гроші взяли, в кишеньку поклали, і нічо не зробили.) Путін заборонив робити? Чи може ждуть його, бояться шлях йому ускладнити? Поясніть?🤷‍♀️
А якщо Ви писали ахінею, і Вам було не соромно, то чому я маю соромитися очевидні речі писати?
Бо мене бісить така плосколобість. Що маючи очевидного агресора, ви, як громадяни , як мої співгромадяни - закриваєте очі і так сліпо захищаєте те, що тут просирається щодня! Да не означає наявність агресора - що тут всі день і ніч роблять перемогу. Роблять гроші. Після гучних скандалів…як Ви взагалі можете таке писати. Вже самому тугому тугодуму зрозуміло що це молот і наковальня. Якщо я влучно використала цей вислів. Вода і полум‘я. І якщо агресор нас нищить, хворий і кровожерливий - це погано. А те що свої крадуть наш захист - те що дає пів-світу нам для того щоб вижити - починаючи від гуманітарки і закінчуюючи баснословними бабками на енергетику - а вони це у нас вкрали - невже це не гірше ніж «погано» ! Ми , очевидно, не висерзли. І враховуючи день календаря - не вимерземо. Але третина Києва - жила в непридатній для життя температурі. А частинка - живе і зараз. Оболонь, Троєщина, Воскресенка, Позняки, Григоренка, Пчілки! Ще десь. І не смійте виправдовувати їх, бо путін обстріляв. Він з 2023 гробив енергетику. Чи з 2022. Це відомо було пів-світу, що він це зробить. І пів-світу дали, купили, доставили, виділили гроші. Де генератори на 1 млн злотих? Зима закінчується! Де вони? Я писала листа! Я просила. Для багатоквартирного будинку, де 800-900 квартир. Просила 4 обладнання. Відплвіжі нуль. Я просила конкретно для свого під‘їзду, 1 комплект. Відповіді нуль. Жек просить - два з половиної тижні пройшло - відповіді нема. По фонду Притули - 4 акумуляторні батареї. Ціна їм тищ 70 грн. Півтори тищі баксів. Т И Ш А. (Путін заборонив відповідати?)
Добре що ми як співмешканці взяли, і купили. І не мерзли.
Ви може сидите, як ждуніха, бо ждун зараз - це не той хто росію жде, а хто просто - сів, і жде), нікуди не звертаєтеся від імені громад і селищ, наприклад. І нічорта не знаєте про той пофігізм буквально на кожній ланці «відомств», які поставлені для забезпечення захисту, допомоги. Вибачте, но Ви мене своїми звинуваченнями просто добили. Це наскільки ж плоско треьа було розтлумачити написане мною вчора. І таких же більшість! що мене лякає. Що просто мені вже говорить, що надії просто, просто нема
Teonaa• 12 февраля в 13:11
Ответ дляЗдохниПуйло
А в чому проблема заспфвати у нас румунський гімн. Це ж ви кажете, що в´їзд українцям у Крим вільний, от я у вас цікавлюсь.
Я збилася з думки. Румунія тут жодним боком. Я казала що ти якщо туди (на окуповану або прямо в Росію сунеш, то це означає що ти НЕ співаєш гімн. Якщо ти живеж там, то ти не ведеш себе зухвало!
Teonaa• 12 февраля в 13:23
Ответ дляЗдохниПуйло
Якщо я десь написала що Путін не винуватий (покажіть по-перше де, я буду краще підбирати слова на майбутнтє), так от, якщо взагалі десь є подібне написане, то думка там така: винен путін не дорівнює не винна наша влада. Це все. В моєму мозку просто допускається думка, коли винувати ДВІ сторони. Бо це все - яка неяка взаємодія . Зеленський напряму взаємодіяв з жителями міста Буча є, звідки (практично) я ледве ноги унесла. Запевнив про шашлики? Запевнив звісно, вся країна чула, спитайте. То чому в тому що люди не вийшли - винуватий путін? Ще раз, бо знов зараз почнете про виправдовування: люди НЕ ВИЙШЛИ. Люди залишилися. Люди не втікли. Хто винен?
І ще уточнюю сильніше: питання не стоїть хто їх вбив/хто винний в смерті. А питання стоїть ЩО СПРИЯЛО ТОМУ, що ті люди взагалі зустрілися з убивцями. На момент боїв - людей вже з тиждень не мало там бути. Де гарантія що це не повториться на Сумщині. На Дніпропетровщині. В Запоріжжі. Що чергова брехня про егегей не призведе до того, що люди не поїдуть.
Але зараз є досвід. Є критичне мислення. Є навчичка як знайти інформацію.

А тоді цього не було. В світогляді українців - цього всього не було. Люди жили. А одного дея прокинулися, щоб в них стріляли. Бо вчора їх президент, їх гарант - запевнив, що смертельної небезпеки - нема.
Teonaa• 12 февраля в 13:26
Ответ дляЗдохниПуйло
Боже. Ну будь ласка. Ну не виставляйтеся ще менш багатогранною.
Можна бути асом в ..не знаю..в радіаційній безпеці і реаккіях розшеплення плутонія. І при цьому не те що соплі, а козк достать з носа не могти. Нашо ви все в кучу так мішаєте? У вас ж в голові якийсь…бардак , вибачте🤦‍♀️
Там не шмарклі, а різновиди крапель для носа, і уявіть собі я і досі не розуміюся. І після тем, і після лікарів. Може не дано. Може пояснювачі кепські.
Teonaa• 12 февраля в 13:27
Ответ дляЗдохниПуйло
Так
Ліщинник улетів, чи не взлетів. Я спать