На пів ставки• вчера в 21:14
Як дізнатись яка в тебе група світла за новими графіками?
Раніше в мене була група 1.2, але зараз цих груп 60, але інформації про мою адресу ніде немає, тільки в ДТЕКу, де корисної інформації 0
Аноним_1858• вчера в 21:16
Исключайте. Или дтек, где реально можно узнать очередь, указав адрес. Исключения бывают, но редко
Бува і таке• вчера в 21:22
Ответ дляЧумачечая_
График назавтра (
Можно не искать
Я мрію про такий графік
Обижулька• вчера в 21:30
Ответ дляНа пів ставки
Київ
В Києві графіки індивідуальні для кожного будинку, груп більше немає.
Та й графіки нині не діють(
Обижулька• вчера в 21:38
Ответ дляПищалка
На завтра да
Та вони і на сьогодні є, але ж не діють через екстрені відімкнення(
Обижулька• вчера в 21:40
Ответ дляXвостокрутелка
Це тільки для Києва вуличні графіки?
Так, тільки для Києва, і тільки вуличні)))
Бува і таке• вчера в 21:41
Ответ дляПищалка
На сайте дтек
Фігня там, а не графік. Зараз світла нема, і в 10:30 теж не було. Включали з 12 до 13.
Пищалка• вчера в 21:43
Ответ дляБува і таке
Бо сьогодні екстрені.
Бува і таке• вчера в 21:45
Ответ дляПищалка
Бо сьогодні екстрені.
Ну так вони і завтра будуть мать-перемать:(
Пищалка• вчера в 21:52
Ответ дляБува і таке
То що зробити.
ЗдесяЯ• вчера в 21:53
Ответ дляБува і таке
А якщо і не екстрені то ті графіки до жопені, в мене включали пізніше, виключали раніше і взагалі не включали навіть коли діяли тимчасові
Дуболом• вчера в 21:56
Ответ дляПищалка
Ніяку. За адресою
Я перевіряла різні адреси , то є групи всюди. У вас щось дивне.
Але я бот підключила в тг. Є просто типу кабінет, а є ще бот - є світло київ пошук групи.
Не рахую, а вважаю• вчера в 22:17
Заходите в Киев цифровой.
Нажимаете Завантажити графік.
В названии файла пдф будет номер группы одной из 60 - ти
Нажимаете Завантажити графік.
Не кую, не мелю• вчера в 23:04
Не кую, не мелю• вчера в 23:06
Ответ дляПарова машина
в чат-боті есвітло
И в ней советовали, где проверить группу. Пошла по ссылке. И вот: