Ванна Тазиковна• вчера в 02:02

Енергетика

Хто шарить. Я правильно уявляю собі?:
Світла у нас жменька. І от дають її 10% споживачів (цифри абсолютно умовні!) а інші 90% - в черзі, через годин 10-15 черга доходить. Всім по троху.
Щоб вийти з цього, нам уде треба не ремонтувати, а будувати нове. Навіть якщо уявити що є на це гроші, (хоч я думаю або нема, або не буде ніхто це фанансувати, бо неначасі), то будівництво це роки, а трощать - за ніч.
Ну тобто ніяких варіантів врятуватися від становища, яке склалося, нема?
Чи я фантазірую на ніч глядя, а насправді нас врятує просто зниженя інтенсивності обстрілів+потепління+покращення ппо, і все так само «поремонтують» як і раніше?
Жерица ночи• вчера в 15:49
Ответ дляеліт
За 1.5 часа никакая станция не зарядится, и за 15 часов без света все поражаются так что тоже надо приспосабливатся
Блюети и екофлоу зарядиться
Партизанка• вчера в 21:44
Ответ дляЗа ким я буду?
Как только тариф станет планируемые 11 грн, волшебным образом все починится само и заработает.
Если так будет, то коммунальные услуги сравняются с зарплатой и станут выше пенсии. Неужели люди смогут не есть? И выберут умереть с голоду, но с оплаченной коммуналкой?
11 грн не реальная и неподъемная цена. 4,32 и так безумно дорого.
автор Ванна Тазиковна • 44 минуты назад
Ответ дляПоумничка
Странная тема.Уже давным давно люди приспособились и решили проблемы.Сейчас куча прибамбасов для света на любой кошелек
Ха! Так і посрать куча є приколясів у шо. Так нащо каналізація, водопровод? Унітаз одразу треба віддати за ненадобністю, бажано прямо росіянам . Туди ж і пралку, сушилку! Ви подумали перш ніж писати? Хоча б попой🤯