Ванна Тазиковна• вчера в 02:02

Енергетика

Хто шарить. Я правильно уявляю собі?:
Світла у нас жменька. І от дають її 10% споживачів (цифри абсолютно умовні!) а інші 90% - в черзі, через годин 10-15 черга доходить. Всім по троху.
Щоб вийти з цього, нам уде треба не ремонтувати, а будувати нове. Навіть якщо уявити що є на це гроші, (хоч я думаю або нема, або не буде ніхто це фанансувати, бо неначасі), то будівництво це роки, а трощать - за ніч.
Ну тобто ніяких варіантів врятуватися від становища, яке склалося, нема?
Чи я фантазірую на ніч глядя, а насправді нас врятує просто зниженя інтенсивності обстрілів+потепління+покращення ппо, і все так само «поремонтують» як і раніше?
Эта_Шикарна)• вчера в 03:17
Ответ дляРаз одела не бу
Короче нервные сдают, у нас три дня не было света, а 13 домов рядом со светом ... Выходишь на улицу у всех горит. А тебе не включают вообще
Короче это такие отключения, как будто алкаш видит и тыкает куда попало
В мене добу немає світла. Влаштувалась на нову роботу, завтра треба фотографуватися на сайт. Не можу помити голову, бо в бойлері вода холодна вже і фен не включу. Вже лягла спати, думала може вночі дадуть, але ні.
Раз одела не бу• вчера в 03:22
Ответ дляЭта_Шикарна)
Сочувствую, как это достало ...((( Просто ходишь как зомби
А ещё семь кормить надо, если один можно и не есть
Эта_Шикарна)• вчера в 03:27
Ответ дляРаз одела не бу
У меня сын подросток и муж. Электроплита. Купили эти газовые балончики, но это ж разогреть только. Я долго держалась, но уже не вывожу все это.
Яжбоматусяблін• вчера в 03:35
Ответ дляВишиванка
Трешак. Правда, не знаю, что такое фдм..
Фонд держ майна...
Яжбоматусяблін• вчера в 03:40
Ответ дляРаз одела не бу
коли хоч бачиш, що десь є світло, то ще є надія, що буде в тебе теж, а коли навкруг все темне добу...ще гірший стан .
Я сьогодні в ліфті застрягла, дали світло, я ходила за водою, ну думаю класно, по графіку 2 години попереду, ага...20 хвилин, і я така десь між поверхами в темряві, і ще телефон з собою не брала, бо ж швиденько на двір і назад, щоб щось робити в квартирі, поки є...ага...наробилася. Стресанула, бо застрягла вперше за свої 49 років.
Раз одела не бу• вчера в 03:41
Ответ дляЭта_Шикарна)
У меня тоже подросток 15 лет, кушать хочет постоянно,а вчера на него депрессии накатила он мне такой скандал устроил , кукуха едет, не может в игры поиграть целый день без света...
Я держусь пока, но нервы сдают, такого пиздеца ещё никогда не было, но главное ларьки по носили летом торговые
Яжбоматусяблін• вчера в 03:46
Ответ дляРаз одела не бу
А на мене який стрес напав, така лайка була з чоловіком через дрібниці, так все тригерило. Не знаю як вирулимо, просто не уявляю, що ще буде далі.
в нього ще в резерві бронь не обновилася, а мав в 6 ранку у відрядження їхати( у водія та сама ситуація), в нього свої псіхи, каже навіть уявити важко, що буде в понеділок о 9:00, як його не буде на нараді...але ж не буде...
Раз одела не бу• вчера в 03:46
Ответ дляЯжбоматусяблін
Ой , лифт да опасно (((
Мы тоже решили пойти за водой, в троем сын, муж и я как только включили свет , они побежали вперёд , а я как всегда торможу...
Выхожу на улицу никого нет., иде в бювет тоже их нет как в воду провалились...ну думаю надо стучать в лифт вдруг они там , да застряли в лифте... Муж курит. Не мог выдержки хотел в лифте курть 🫣
Я вас понимаю, так все задолбало живём как на пороховой бочке, не знаем чего ожидать от нового дня
Яжбоматусяблін• вчера в 03:47
Ответ дляРаз одела не бу
Ой , лифт да опасно (((
Я вже не знаю чого ще боятися...
Раз одела не бу• вчера в 03:48
Ответ дляЯжбоматусяблін
Ой понимаю, держитесь , надеюсь все закончится хорошо...по крайней мере скоро весна ...
Яжбоматусяблін• вчера в 03:48
Ответ дляРаз одела не бу
Ой , лифт да опасно (((
Я кричати почала, хтось почув, викликали ліфтьоршу, відкрила вона двері. Між поверхами, але я вибраласч, от навіть не пам´ятаю на якому поверсі це все відбулося, через стрес видно.
Раз одела не бу• вчера в 03:52
Ответ дляЯжбоматусяблін
Капец ((( это стресс
Вы ещё и одна были , сочувствую
Яжбоматусяблін• вчера в 03:56
Ответ дляРаз одела не бу
Та такої сварки за все своє життя я не пам´ятаю...і мовчав, аж вечером йому треба був інтернет, а оптоволоконний вже ліг...а виявилося, що мій старий телефон з мобільним, то я роздала...він той резерв перевіряв,
перевіряв, а броні немає...то я зрозуміла чого так псіхував і до всього чіплявся весь день. Нарада буде з військовими в чинах по укріпленню нашої обороноздатності... І тут розробник не приІзжає...він то ще від тЦК
відібється, але ж водія відмазати не вийде, треба тверда бронь.
При такому нову оновленні даних по броні на сусідньому підприємстві мобілізували гол.конструктора...і ген.дир-ру нічого не зміг вдіяти
Яжбоматусяблін• вчера в 03:54
Ответ дляРаз одела не бу
Капец ((( это стресс
Вы ещё и одна были , сочувствую
Одна, і в темряві, без зв´язку...вперше в житті
Эта_Шикарна)• вчера в 04:01
Ответ дляЯжбоматусяблін
В нас теж дали на 20 хв. Я бігом поставила борщ варити( вже варю бурду, все і одразу) а голову не встигла помити.
Эта_Шикарна)• вчера в 04:03
Ответ дляРаз одела не бу
Мій теж никався. Сів фізику потім читати. Все частіше каже мені поїхали в Європу. Але мені вже 50, не готова вчити мову, хоча...
Яжбоматусяблін• вчера в 04:09
Ответ дляЭта_Шикарна)
Голову я помию, в мене є газ в квартирі. Але загальна перспектива всього цього жуковата.

Вчора ще замовила два павербанки, щоб в мене і в чоловіка був резервний.
Ще замовлю два кабелі для чоловіка, такі як я собі один купила. Вчора вночі 2 години буду світло,я слідкувала за зарядкою павербанків , і той що з дорогим кабелем зарядився набагато швидше, я погуглила, шо це не випадково. Тепер куплю.
А павербанки, що теж себе добре зарекомендували у комфі подорожчали за три тижні на 300 грн кожний , і це тіпа акція, розпродаж.
Яжбоматусяблін• вчера в 04:09
Ответ дляЭта_Шикарна)
Мій просився в мин.році. Але зараз в Європі його близький друг. То спочатку було наче дуже не погано, а зараз не так все яскраво, коли зник в те життя. Мій тут вчиться на бюджеті, хай вчиться.
Эта_Шикарна)• вчера в 04:09
Ответ дляЯжбоматусяблін

А в мене електро. Бойлер вже все. Нагріти воду помитися проблема, бо на піндюрках дуже не нагрієш. Павербанки в нас є, 4 чи 5, але проблема трохи в іншому в нас. За лпалення мовчу, його теж немає.
Эта_Шикарна)• вчера в 04:11
Ответ дляЯжбоматусяблін
У сина друг в Ірландії, ніби нічого. Треба було їхати або тоді, а зараз вже нема сенсу.
Яжбоматусяблін• вчера в 04:15
Ответ дляЭта_Шикарна)
Та жах. Я в Київ/ живу під Києвом/ приїду серед тижня, навіть не знаю що там зараз.
Якщо помитися добре, можу рекомендувати баню під Києвом, щоб хоч добре вимитися, я туди їзжу. Мені тут(Миколаїв) де живу зараз не підходить ця технічна вода, я лиш можу сполоснутися і все. Бойлер тут теж зараз для краси, але я можу відро води нагріти і помитися.
Яжбоматусяблін• вчера в 04:18
Ответ дляЭта_Шикарна)
Розумієте питання в тому, що син вже обрав професію на яку треба довго вчитися, а там треба починати все з нуля . От друг його вже був і в Каналі і в Румунії і в Болгарії, поки знайшов де візьмуть по напрямку. А мій ще без мови...
Госпожа_тамагочи• вчера в 04:51
Света достаточно всем, АЭС никто не останавливал. Заграницу продаётся аж бегом, и линии именно на продажу каким-то чудом целые. Нас специально маринуют, чтобы согласились на 10 грн/квт и выше
Сумчатая кошка• вчера в 04:55
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Удалено администрацией...
Яжбоматусяблін• вчера в 05:00
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ви знаєте вартість імпорту енергії з ЄС для підприємств? ОЗвучите?
Поумничка• вчера в 05:09
Странная тема.Уже давным давно люди приспособились и решили проблемы.Сейчас куча прибамбасов для света на любой кошелек
Яжбоматусяблін• вчера в 05:13
Ответ дляПоумничка
Коли світла за добу три години, то прибамбаси встигають прибамьаситися, з досвіду. Будемо додатково купувати прибамбаси, щоб робити резервува основним.тобто до західної станції треба ще одну. До генератора ще генератор і місячний запас пального... При вартості продуктів і рівні мін.зарплати який % населення може зробити схему резервування прибамбаси?
Поумничка• вчера в 05:13
Ответ дляЯжбоматусяблін
Так генератор зарядит акумуляторы и нет проблем
РокерША• вчера в 05:13
Ответ дляРаз одела не бу
так ларьки очень важно, на часі
Яжбоматусяблін• вчера в 05:14
Ответ дляПоумничка
Купить мені генератор! Буде заряджати мої акуми.