Грамотний хвіст• 08 февраля в 10:36

Хто більше часу проводить із дітьми у дитбудинку?

Я так розумію, це дві вакансії - вихователь чи нянечка. І для першої необхідна педагогічна освіта. Тобто залишається лише няня? Хто піклується про немовлят, хто їх годує, перевдягає, купає тощо?

Вважаю, якщо йти працювати, і відбирати час у власних дітей, то хоча б у той час піклуватися іншими.
Файна пані• 08 февраля в 11:04
Автор там дети в основном не здоровые и работа тяжёлая
Я б такое не носила, но продаю• 08 февраля в 11:07
Ответ длязаварний look
Вот эта дистанция, умение смотреть и не видеть и «равноценное отношение» к ревущему под дверью маленькому, никому не нужному человеку, я и имею в виду. Это страшно, когда на детей Обращают внимание только во время еды и они вынуждены сами себя успокаивать, развлекать и развивать с рождения. Я уже молчу про более жестокие моменты, про снотворные и проч.
Какие снотворные? Медикаменты даёт только медсестра с занесением в реестр или в больнице.
Ребенок который к вам привязался стоит и ждёт вас под дверью, воспитатель берет его на руки на час, а дальше? Остальные что, их 10 чел к примеру.
автор Грамотний хвіст • 08 февраля в 11:10
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ну, що в тому. В мене вдома троє. То одного, пригорну, то іншого. Третьому в той час просто щось добре кажу. Всі чекають на свою чергу. Ну й нічого.
Це краще, ніж якщо ті діти взагалі б у житті нічого лагідного до себе не відчули жодного разу.
Я б такое не носила, но продаю• 08 февраля в 11:10
Ответ дляГрамотний хвіст
Це ви з сиротами не працювали. Пригорнути нейтрально немає проблем, як тільки будете вкладати щось більше - проблеми будуть. Я про малих дітей звісно.
автор Грамотний хвіст • 08 февраля в 11:13
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Не працювала, хоча один з дітей всниновлений. Але він вже в 4 місяці був вдома, а з 2х місяців я була в дитбудинку із ним кожного дня. Тому, навіть, він не встиг побути сиротою. Деякі саморобні після народження теж в лікарнях лежать кілька місяців.
А працювати - так, не працювала. Ось думаю спробувати. Не зможу - піду, звісно.
КонФФетОшка• 08 февраля в 16:58
Ответ дляГрамотний хвіст
Займаєтесь своїми дітьми, це Ваша відповідальність. Виростуть свої- тоді подумайте.
автор Грамотний хвіст • 08 февраля в 17:10
Ответ дляКонФФетОшка
Ви до 18 річчя дітей на роботу не ходите?
Потребую апгрейду• 08 февраля в 21:27
Ответ дляСиниця у спідниці
Лучше в приют для животных
чем лучше?