Привіт! Потрібно терміново роздрукувати буклети і наклейки в Ужгороді. Чи хтось замовляв онлайн-друк з доставкою у місто? Де краще і як швидко приходить замовлення?
Мама Павлика• 08 февраля в 13:32
в Києві гарна друкарня ’Сборка’, періодично користуємося їхніми послугами
Tania-0825• сегодня в 00:36
Так, можна замовити високоякісний онлайн-друк буклетів, наклейок та іншої поліграфії через сервіс LitePrint. Сайт дозволяє вибрати тип продукції, розміри й оформити замовлення в декілька кліків, а потім отримати доставку прямо в Ужгород (безкоштовно по Україні). Хоча окремої сторінки для Ужгорода немає, головна сторінка сервісу сама підказує можливість обрати місто або оформити доставку . Користувачі часто роблять замовлення поліграфії з доставкою — зазвичай доставляють протягом кількох днів, залежно від обсягу й служби доставки.