КараПузовна• Изменено вчера в 14:24

Як тут давати відсіч?

Не давно працювала з клієнтом (я менеджер з продажу) і тут він мені каже: а може сходимо десь на каву, ти така гарненька. В мене каблучка на пальці і я йому кажу: дякую, я заміжня мені це не цікаво. На мій подив це клієнта не зупинило, він почав далі на мене тиснути та давати мені свої візитки. Ось чому я не вмію давати відсіч? Як діяти в таких випадках? Я ж не можу його прямо послати, бо це ж клієнт. І здалось мені, що він теж одружений.
автор КараПузовна • вчера в 14:39
Ответ дляруки_Крюги
Боже, какой скучный троллизм, ну вы совсем не умеете.
Це через те, що я реальна людина, а не троль) пишу так, як є
руки_Крюги• вчера в 14:40
Ответ дляКараПузовна
Взрослые женщины такие тупые вопросы не задают
БезникаЯ• вчера в 14:41
Автор, ну что за смакование того, что вы такая вся из себя кайфуете, что вам прям мужик пройти не давал) Даже тему тут создали) Ну кого вы обманываете) Он вас что за горло взял, пройти не давал, руками лапал? А чем проблема? Ну дал визитку - взяли, сказали хорошо, до свидания и бросили ее потом в мусорку. Прям драма какая
Мальовнича даль• вчера в 15:04
Ответ дляКараПузовна
Я відповіла, що заміжня і мене це не цікавить.
Надо было его дыроколом по голове стукнуть .
пицунда• вчера в 17:47
странный ответ. как будто замижни не ходят на каву....это же просто кофе. а о чем вы подумали ?