ХвостПистолетом• вчера в 16:29
Порадьте дерматолога в Києві
Була у смарт медікал центр, прописали план лікування, але допомогло тільки симптоматично. Постійно лущиться губа, проблема не в вітамінах і не в кількості води. Буду дуже вдячна
Не танцую- но пою• вчера в 16:35
ваш місцевий шкір-вен диспансер не підходить? За направленням безкоштовно
Маргарита и Мастер• вчера в 16:38
Каратаєва Лілія Миколаївна, клініка Р+ (м. Іподром). Всі чітко і по суті пояснює.
Плету интриги• вчера в 16:43
Не в каких именно витаминах?
Хотите сказать что вы их принимаете, но эффекта нет?