Бараболька• Изменено сегодня в 14:42
Booking як оплатити за готель якщо ліміт 100000 грн?
Оплата відразу має бути
Не при заселенні
З 10-20 липня
Тоді робити 2 окремі бронювання 10-15 та 15-20 і оплачувати різними платежами? Різними картками різних людей?
Не при заселенні
З 10-20 липня
Первая ласточка инфляции• сегодня в 14:50
Ответ дляРепетиторша
Снять лимит в своем банке?
Этот лимит установлен НБУ и распространяется на все банки
Бубль Гум)• сегодня в 14:52
Ответ дляРепетиторша
Снять лимит в своем банке?
сразу видно, кто не из Украины
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 14:59
Вчора намагалися викупити апартаменти. Була відмова від банку. Чоловік спеціально телефонував (обслуговується як преміум клієнт), то його менеджер сказав оплатити з євро вої карти. Дійсно з неї оплата пройшла.
Ще як варіант - оплачувати тиждень. Після оплати у вас буде контакт власника - домовлятись про іншу оплату в наступному місяці або готівкою по приїзду
Скажений гудзик• сегодня в 14:58
Ответ дляБубль Гум)
сразу видно, кто не из Украины
Або для кого такі суми астрономічні.
Бараболька
• сегодня в 15:00
Ответ дляХома з пастою
с валютной карты платите
Намагалась заплатити
Так приват заблокував всі мої картки
НеВРотик• сегодня в 15:21
Оплатите 2 разными картами и все. Это мне самом букинге в поддержке посоветовали.
Играю_на_кларнете• сегодня в 15:33
Ответ дляПервая ласточка инфляции
НБУ ещё не раздуплились, что доллар давно не по 25...
Репетиторша• сегодня в 17:49
Ответ дляБубль Гум)
сразу видно, кто не из Украины
я из Украины, не волнуйтесь так. Не было потребности эквивалент 2,5k баксов за раз платить