Зайченя• 10 февраля в 17:11
Чи вказувати потенційного спадкоємця із РФ при подачі заяви на спадщину?
Ситуація наступна. Померла одинока людина. Із спадкоємців в Україні лише племінник. Але можливо є ще племінник в РФ, з яким звязок не підтримується. Якщо не згадувати взагалі про нього при подачі заяви можуть бути якісь наслідки? Або якщо згадувати, чи не затормозить це взагалі справу про спадщину?
НашлаПерепискуМужа• 10 февраля в 17:12
В заявлении указывается: я такой то принимаю наследство после смерти такого то. Все
Пирожкиня• 10 февраля в 17:13
Затормозить. Не знаю, чи можна не вказувати. І потім, якщо, наприклад, продавати, то теж затормозить.
Зайченя
• 10 февраля в 17:13
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Разве там не задают вопросы известны ли вам еще кто-то, кто может претендовать?
Плекаю думи• 10 февраля в 17:14
Ответ дляПирожкиня
А де це вказується?
Подаються документи і заява. Про інших не чула, що треба перераховувати.
ЯспАкойнаЯ• 10 февраля в 17:14
Ответ дляПирожкиня
Не знаєте, то й не пишіть дурниць
НашлаПерепискуМужа• 10 февраля в 17:14
Ответ дляЗайченя
Нет, не задают
Вы просто подписываете заявление и подаете его по месту нахождение имущества умершего
ЯспАкойнаЯ• 10 февраля в 17:15
Ответ дляЗайченя
Претендують в суді, якщо за законом не можуть отримати
НашлаПерепискуМужа• 10 февраля в 17:17
Все наследники находятся в равных условиях. У них есть полгода на принятие наследства. Никто не будет искать четвероюродного племянника чтобы ему кусочек наследства выделить. Зачем кому то информация про других наследников?
неДоПриличий• 10 февраля в 17:17
Ответ дляПирожкиня
А где вы вообще указываете всех наследников? И почему вы должны знать, какие там наследники?
неДоПриличий• 10 февраля в 17:17
Ответ дляЗайченя
Вам неизвестны и все 🤷🏻♀️
ДваДваВісім• 10 февраля в 17:19
Діло ваше. Але років 15 назад в мене попали знайомі, які купили житло, а потім з´явилась людина, яку незаконно чи виписали, чи щось таке. І продали квартиру Судилися довго, врешті виплатили йому чималу суму.
Але це не спадщина.Як тут справи з цим,я не знаю.
Файно Замало• 10 февраля в 17:21
Ні. Це не ваша проблема. Подали заяву, відкрили спадщину і чекаєте хто ще подасться, півроку є. А хто не встиг, хай розбирається сам, потім. Ні ви ні нотаріус ні за ким бігати не повинні.
Витворунка• 10 февраля в 17:21
Всі хто проживає в рф не мають права на спадщину в Україні, моя бабця лишила заповіт на тітку, свою дочку меншу - вона живе в рф
А в спадщину вступила моя мама, її старша донька
Луковая• 10 февраля в 17:23
Ответ дляВитворунка
Цікаво, а якщо єдиний спадкоємець саме там знаходиться, кому перейде майно тоді?
Витворунка• 10 февраля в 17:23
Ответ дляЛуковая
Сільській раді
Витворунка• 10 февраля в 17:23
Ответ дляЛуковая
Або шукати тітку, дядька, брата і т.д
Витворунка• 10 февраля в 17:24
Ответ дляЛуковая
Чому сільській?
Ну якщо будинок в селі, якщо місто то міській
Xвостокрутелка• 10 февраля в 17:24
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Кривий?
Прямі це перша черга спадкоємців, племінники це аж пєята
Xвостокрутелка• 10 февраля в 17:25
Ответ дляВитворунка
Мають
Мая твая не панимать• 10 февраля в 17:25
даже если известны.... нотариус пробивает по реестрам в Украине. Если в Украине нет этого человека ( а его быть не может, если гражданство РФ), то в наследстве остается тот чел, кто в Украине и имеет укр. гражданство и обратился с открытием наследства.
ЯспАкойнаЯ• 10 февраля в 17:25
Ответ дляXвостокрутелка
Немає такого поняття в законодавстві. Є черги спадкування, а не ’прямі’ чи ще якісь
ЯспАкойнаЯ• 10 февраля в 17:26
Ответ дляМая твая не панимать
По яких реєстрах що він ’пробиває’?
Мая твая не панимать• 10 февраля в 17:27
Ответ дляЯспАкойнаЯ
По яких реєстрах що він ’пробиває’?
підіть до нотаріуса і спитайте.
я пишу так, як було в мене в родині.
ЯспАкойнаЯ• 10 февраля в 17:28
Ответ дляМая твая не панимать
підіть до нотаріуса і спитайте.
я пишу так, як було в мене в родині.
Не можу я йти сама до себе