Трохи злякана• 1 час назад
Хто памʼятає, коли зʼявилися такі кінотеатри в Україні
Дівчатка, хто памʼятає, коли зʼявилися віп-зали в кінотеатрах в Україні? У 2000х вже були?
Чоловік сказав, що був у такому кінотеатрі. Але типу давно, ще 2005му. Я підозрюю, що він припиздюнькує трохи і ходив відносно недавно. Але точно знати не можу, бо у 2005му мені було 12 років (він старший) і я не памʼятаю
Галябалована• 1 час назад
Перші VIP-кінотеатри (зали підвищеного комфорту) в Україні почали активно з´являтися у великих містах (Київ, Одеса) переважно на початку 2000-х років, паралельно з розвитком мережевих сучасних кінокомплексів. Вони пропонували окремі зали з меншою кількістю місць, диванами, покращеним сервісом та обслуговуванням, що стало трендом після 2005 року.
Трохи злякана
• 1 час назад
Ответ дляГалябалована
Хммм)
Херсон це Україна• 1 час назад
Немножко путает, хотя смотря какой город.
У нас такой открылся 2010-2012 год
Трохи злякана
• 1 час назад
Ответ дляХерсон це Україна
У нас такой открылся 2010-2012 год
В Киеве) вот в 2010х могу представить уже. но в 2004-2005 почему-то сложно. да и если было, то было чем-то прям эксклюзивным, не для бедного студента
Трохи злякана
• 1 час назад
Ответ дляБабулька
В Рівному були, коли я там жила. А я з Рівного переїхала в райцентр у 2006
Хм, тоді гаразд. Дякую)
Херсон це Україна• 1 час назад
Ответ дляТрохи злякана
Чего? Билеты были в одной цене, они приманивали другим.
Еда с ресторана, алкоголь в стекле
Лежишь дома, как на диване.
Еда с ресторана, алкоголь в стекле
Лежишь дома, как на диване.
Трохи злякана
• 1 час назад
Ответ дляХерсон це Україна
Еда с ресторана, алкоголь в стекле
Лежишь дома, как на диване.
Еда с ресторана, алкоголь в стекле
Лежишь дома, как на диване.
Меня он на такие сеансы не водил, паразит)))
Херсон це Україна• 1 час назад
Ответ дляТрохи злякана
Вот жеж, пусть дома теперь делает атмосферу😁
Kot_v_meshke• 1 час назад
Ответ дляТрохи злякана
Так вам 12 лет было тогда, куда с вами ходить? Тачки смотреть или что там тогда показывали из мультиков? 🤣
Щаслива Я• 42 минуты назад
Ответ дляТрохи злякана
Не было после 2007