УжеВотДа• вчера в 13:28
Допоможіть, хочеться вилізти з новин і тривожних стрічок
Що почитати легке замість безкінечного скролу, щоб голова трохи відпустила?
Ручки-Крючки• вчера в 13:34
Джейн Эйр. И Гордость и Предубеждение. Или замахнитесь на Вильяма нашего, на Шекспира.)
БезПаспортаНеПродаю• вчера в 13:39
Гелен Хоанг всі книги. Чудові, легкі, цікаві.
Сама шукала щось цікаве, або порно-романи, або гнітючі трилери про маніяків в списках бестселлерів.
іронічна антитеза• вчера в 14:06
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Порно-романи це якраз добре: голову розгрузити, про приємне подумати...))
БезПаспортаНеПродаю• вчера в 14:10
Ответ дляіронічна антитеза
Мені не цікаво, для цього інші сайти є))
сказочное_Бали• вчера в 20:32
Агату Кристи про Марпл и Пуаро, прям циклами перечитываю, уже растягиваю. Очень легкое чтение.
Вампирский клуб вязания, там тоже не одна книга. Еще легче)
Джейн Остен все, что есть. Классика, но тоже читается легко и не оторваться.