Гуляю босоніж• вчера в 16:48
Хочу більше читати українських авторів, але гублюсь у виборі між хайпом і
реально вартісними речами.
Як відрізнити якісну сучасну українську прозу від просто модної?
Пишу_граммотно!• вчера в 16:52
Я просто читаю і складаю свою власну думку, неважливо це українська проза чи ні. Обираю лише за жанром та анотаціями ще. Все.
Хайп - це просто елемент маркетингу.
Помогалочка• вчера в 17:35
Просто читайте і складайте ВЛАСНУ думку.
Як інакше можна навчитися відрізняти?))
Начитаність ніхто не відміняв .
Як інакше можна навчитися відрізняти?))
Начитаність ніхто не відміняв .
Карапулька• вчера в 18:23
Ніяк. Навіть в одного автора є гарні твори і дуже посередні. Навчилась просто не продовжувати читати якщо перші умовно 100 сторінок не зачепили.
Фея_3уровень• вчера в 18:53
Начните с классики,например И.Франка. Из современного Лину Костенко. А не всяких там Жаданов-Забужко.
Капитанша• 2 часа назад
павлюк , роздобудько, кидрук - ці мені найкраще читаються. Андрія Сем´янківа ’танці з кістками’ сподобалася. жадан не пішов в мене. у матіас дуже сподобалася даруся і якісь оповідання про репресії, дащвар - читається легко. але таке ширпотребне(моя думка)
Капитанша• 2 часа назад
Ответ дляМавка
Оксана Забужко
що саме порекомендуєте. давно хотіла почитати, але не знаю що обрати