Хата на мати• Изменено вчера в 18:26

Чи правда ,що повіі користуються простроченими презервативами ?

які їм у великих маштабах коли вже вийшов термін придатності дають із цих центрів ,де їх безкоштовно дають із ціллю профілактики захворювань,що передаються статевим шляхом
Спасу мир• вчера в 18:27
Дурні вони
автор Хата на мати • вчера в 18:28
Ответ дляСпасу мир
Дурні вони
А одружені чоловіки ,які ходять туди не дурні?
Спасу мир• вчера в 18:29
Ответ дляХата на мати
Ті ще гірше, бо просять БЕЗ або доплачують щоб полизати.
Дякую_аж_підскакую• вчера в 18:29
а какой срок годности у презервативов? 🙄
автор Хата на мати • вчера в 18:30
Ответ дляДякую_аж_підскакую
В сенсі який?
Написано має бути на упаковці
Хлопаю ресницами• вчера в 18:30
Ответ дляХата на мати
Ваш ходит?
автор Хата на мати • вчера в 18:30
Ответ дляХлопаю ресницами
Ваш ходит?
Я не одружена
ИзЮмрудная• вчера в 18:37
Правда . І по три одягають нацюцюрники одразу
автор Хата на мати • вчера в 18:37
Ответ дляИзЮмрудная
А по три навіщо?
ИзЮмрудная• вчера в 18:38
Ответ дляХата на мати
А по три навіщо?
Для надійності
автор Хата на мати • вчера в 18:40
Ответ дляИзЮмрудная
Для надійності
Так навпаки не можна ні якому разі робити
ИзЮмрудная• вчера в 18:40
Ответ дляХата на мати
Чому?
Не гоню• вчера в 18:44
Ответ дляХата на мати
Я не одружена
Так вы принимающая сторона?)
автор Хата на мати • вчера в 18:45
Ответ дляИзЮмрудная
Чому?
https://www.ukr.net/news/details/health/107465335....
Бжоли-бандерівці• вчера в 18:46
Ответ дляСпасу мир
💯 Смотрела интервью проститутки , у неё спросили, что вам больше всего удивляет в вашей профессии? То что просят лизать зад и манду , именно женатики ,часто в машине .🤢 Пока жена готовит ужин ,оно там лазит у заразной шлюхи !
автор Хата на мати • вчера в 18:47
Ответ дляНе гоню
Так вы принимающая сторона?)
Ні,мені це розказувала людина,яка в бордель ходила до дівчат і не один бордель і всюди ці презервативи із терміном придатності ,який вже вийшов роки два тому
Грибной_Дождик• вчера в 18:47
Ответ дляБжоли-бандерівці
В Европе этт распространено. Мужики за свою зарплату могут себе позволить проститутку тоже периодически
автор Хата на мати • вчера в 18:47
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ах чого ви взяли,що шлюха заразна ,а одружений чоловік ні?
фрау Гітта• вчера в 18:48
Зачем? Чтобы что? Сифилис подхватить или ВИЧ? Это, знаете ли, обоюдный процесс.
Бжоли-бандерівці• вчера в 18:49
Ответ дляХата на мати
Обое рябое . Но думаю ,у шлюхи больше шансов подцепить заразу ,не думаю ,что он в день имеет 10 проституток,а проститутка запросто может пропустить 10 человек через себя
фрау Гітта• вчера в 18:49
Ответ дляБжоли-бандерівці
Конечно, пришел весь такой чистенькой, здоровый, чтобы шлюхе полизать))). На таком клеймо негде ставить))). Бедные жёны
Спасу мир• вчера в 18:50
Ответ дляБжоли-бандерівці
Повії раз на місяць аналізи здають, а такі чоловіки?
автор Хата на мати • вчера в 18:55
Ответ дляфрау Гітта
Думаєте через прострочені презервативи це можливо?
Бжоли-бандерівці• вчера в 18:52
Ответ дляфрау Гітта
Ещё вспомнила ,на втором месте просят анал без презика и за это хорошо доплачивают .
Кстати ,она рассказывала ещё за воров в законе и прочих авторитетов ,она не могла подумать ,такие дяди серьезные . Лизали , аж гай шумел 😄
автор Хата на мати • вчера в 18:52
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ну в чоловіка теж може бути багато різних партнерок ,і заходити до повій різних може досить часто,або практикувати секс із чоловіком
автор Хата на мати • вчера в 18:54
Ответ дляСпасу мир
Насправді не зовсім так,якщо піди в бордель і запитати довідку в проституток,до виявиться,що її ніхто немає
фрау Гітта• вчера в 18:57
Ответ дляХата на мати
Конечно, кто его знает, как они хранились так долго? Достаточно микротрещины.
Спасу мир• вчера в 18:57
Ответ дляХата на мати
Бо їм довідку ніхто не дає, тільки якщо заразна, то має типу на лікарняному лікуватись. Це якщо ми за повій, а не дівчаток з мамби які ще не впали в око поліції.
Не гоню• вчера в 18:57
Ответ дляХата на мати
А в какой стране бордель? Если Германия или Нидерланды, то это просто невозможно. В нашей проституция не легализована, поэтому все может быть.
Спасу мир• вчера в 18:58
Ответ дляХата на мати
Нехай зі своїми ходить