Я инженер, меряю от 1• 11 февраля в 22:49

Какое пособие в Дании? Пожалуйста подскажите.

Планирую выезжать, двое детей и пенсионер 87. На что можно рассчитывать по пособию на первое время? Благодарю.
Я матуся, мені можно• 11 февраля в 22:50
Там прийдется несколько раз переезжать. Может быть и в другой конец Дании.
Не будет старенькому трудно?
всемВсёИмного• 11 февраля в 22:52
Агромное
Лепешечка• 11 февраля в 22:58
Езжайте, пособие огромное, на все хватит, и на машину, и на яхту и на путешествия
Борисфенка• 11 февраля в 22:58
Знаю, що більше, чим в Німеччині, бо дорога країна. Десь 800 євро на людину, тільки в датських кронах.
Лепешечка• 11 февраля в 23:03
Ответ дляБорисфенка
По 1700 евро на человека и все оплачивают, и жильё и коммунальные и продукты и проезд
Весела моль• 11 февраля в 23:09
У знайомих син виїхав, так вони казали, що приблизно 34 тис на гривні. Платить за гуртожиток десь половину цієї суми. Але точніше не підкажу
МаксХмара• 11 февраля в 23:11
Розпитувала у знайомої про Данію, задоволена, на все хватає, курси безкоштовні, 2 табори і потім соціальне житло, 2-кімн кварт дали на двох, але там у кожному регіоні (чи як воно там називається) свої правила і різні виплати біженцям. Загалом все подобається, і клімат не такий поганий як вона думала
Борисфенка• 11 февраля в 23:14
Ответ дляЛепешечка
Родич до нас в Німеччину приїздив, на днях назад поїхав, йому 62 роки, дружину провідав.
То дещо хотів купити, в Інтернеті є, але кажу, поїдь в магазин, руками пощупай, з консультантом поговори. Зробив великі очі ’За автобус 5 євро платити? Ти знущаєшся?’. Не поїхав і не купив.
Це приклад до того, що тисяча євро зовсім не казкова сума в Європі.
Радість моя• 12 февраля в 00:28
Автор, в Германию передумали? Как раз вас вспоминала на днях и хотела поинтересоваться как продвигаются дела. Мы с вами из одного города и тоже к выезду готовимся.