Пригощаю кашею• сегодня в 00:28

Через скільки часу несплати аліментів

Можна позбавити батьківства?
Христя в тiстi• сегодня в 00:29
Лише не сплати аліментів недостатньо
Сплюшка• сегодня в 00:33
Потрібна довідка з виконавчої служби про несплату за 6 місяців. Але це тільки один документ, а треба їх багато. Лише несплата аліментів не є підставою для позбавлення
автор Пригощаю кашею • сегодня в 00:34
Ответ дляСплюшка
Які ще
Сплюшка• сегодня в 00:37
Ответ дляПригощаю кашею
Які ще
Дивлячись, яка у вас причина. Довідка з служби у справах сімʼї про доцільність позбавлення батьківських прав - це основне. Довідки зі школи, поліклініки, гуртків і тд, що батько не бере участі в вихованні дитини. Паспорт, код, довідка і характеристика з роботи, документи на вашу квартиру, прописка дитини, свідоцтво про народження, рішення про розлучення. Все інше, що зможете надати на підтвердження ваших сліа
Весела пiсенька• сегодня в 01:15
За несплату аліментів не позбавляють батьківських прав