Слава Українi• вчера в 09:04
Здача аналізу крові, доньці 14 років
Потрібно було здати доньці феритин, і Зак, пішла в лабораторію здавати кров. Вранці як завжди випила стакан води.
А лаборант як брала кров, казала що якась вона густувата і колір темніший.
Порадила здати аналізи на згортання крові д димер, протромбіновий час ( там пакетом є ті показники). Ну я здала звичайно.
А тепер хвилююсь за результати. Донька п´є достатньо рідини
Чим грозять погані аналізи , якщо звичайно вони підтвердяться, але дай Боже щоб все було добре
Забула що?• вчера в 09:07
Дождитесь анализы, а потом паникуйте. Может медсестре нужно было доппродажу оформить на анализы. Нашла подходящего клиента :)
Кундалина• вчера в 09:10
Ответ дляЗабула що?
Да, у всех сейчас планы. И они вот такое на детях практикуют
Полюю на дрони• вчера в 09:10
Они всегда с утра такое говорят, густая бла, бла. Какая она будет с утра, стакана мало.
Слава Українi
• вчера в 09:11
Ответ дляПолюю на дрони
Скільки не здавала, чоловік, діти, ми завтра в одній лабораторії здаємо, ніколи такого не казали, лиш от сьогодні . Каже кров мол густіша і якась темна. Питала чи донька пила воду - вона каже так. А лаборант - тоді я б радила здати на згортання крові.
ВЫВсеВрете• вчера в 09:13
стакана мало. Стакан 300 мл после того, как открыла глаза, и стакан пока в лаборатории не будете. Причем не залпом, а постепенно.
Слава Українi
• вчера в 09:14
Ответ дляВЫВсеВрете
Вона випила півкружки 300 мл , то то десь 150-200 мл
ЗаведУющая• вчера в 09:16
Думаю ви даремно хвилюєтесь. Мені чи моде дітям теж казали ща густу кров, але тронбоцити були в нормі і без води натощак. Цеоціночна думка одеієх медсестри, не париесь. От феритин це рараз біч підлітків. Я вде два роки з ним борюся і вже не щнаю що робить.
Щебетушка• вчера в 09:20
Ответ дляСлава Українi
А перед аналізи хіба не на тщесерце?
Слава Українi
• вчера в 09:29
Ответ дляразмахер
Лаборантка вас раскрутила на дополнительный анализ всего лишь.
Краще б так і було. Бо я дуже тривожна і тепер поки не отримаю результати буду дуже хвилюватись. Така в мене особливість дурна
Сон і дрімота• вчера в 09:30
Ответ дляСлава Українi
Це точно
Вы гоните автор. Лаборант это чтоб кровь взять, а у них когда руки из жопы то чего они только не расскажут´-и вены у вас спрятались и кровь густая и тд и тп. Еще б лаборанта я слушала какие анализы мне сдавать.
Надеюсь те, что сдавали хоть врач назначил, а не сами придумали?
Слава Українi
• вчера в 09:31
Ответ дляСон і дрімота
Звичайно, що лікар
Слава Українi
• вчера в 09:31
Ответ дляВсе возможно
доця ваша не балуется одноразккми?
Наче не помічала, вона спортом займається, думаю ні. Але ж на 💯 впевнена не можу бути
Сон і дрімота• вчера в 09:31
Ответ дляСлава Українi
Звичайно, що лікар
Ну вот врача и слушайте и не делайте лишнего.
Это сетевая лаборатория?
Слава Українi
• вчера в 09:32
Ответ дляСон і дрімота
Это сетевая лаборатория?
Так
Не стесняюсь• вчера в 09:55
Ответ дляСлава Українi
Ескулаб
То, что вам предложила лаборант - называется ’перекрестные продажи’. И все
Плету интриги• вчера в 10:01
Ответ дляЗабула що?
100%. Я так сходила до хвальоного гінеколога просто на огляд без скарг, а вона подивилася і сказала, що там все дуже погано, я бачу і виписала аналізів на 2800 грн і це ще до війни. Плюс подивилася груди і ніби там щось нащупала(хоча я нічого не нащупую) та відправила на УЗД. Знаєте скільки я всього передумала, поки отримала результати аналізів? А аналізи ідеальні. І поки попала на УЗД вже собі намалювала найстрашніші картини, а УЗД грудей в нормі. Треба казати, що і лабораторія і УЗД навпроти поліклініки і розумію, що відкати ніхто не відміняв
Полюю на дрони• вчера в 10:02
Ответ дляЩебетушка
А перед аналізи хіба не на тщесерце?
Даже есть можно при сдаче большинства анализов)
Слава Українi
• вчера в 10:04
Ответ дляНе стесняюсь
Бляха, краще най буде що вона мене розвела на гроші, лиш би аналізи були добрі
Слава Українi
• вчера в 10:05
Ответ дляНе стесняюсь
Але скільки туди ходимо всією сім´єю, ніколи нічого додатково не пропонували здавати, це вперше таке.
НуКаНаКа• вчера в 11:23
Вас розвели на додаткові аналізи, Вам за це потрібно переживати, що ведетесь на думки незнайомих вам людей