Детские_Будут?• 12 февраля в 11:58

Терка для капусти, порадьте будь ласка

Щоб не дорога.
Попадалочка• 12 февраля в 12:00
На базарі за 45 грн.
Значит надо• 12 февраля в 12:01
Мандоліна із ікеа
І ще ящик недорогих валяється
Марафетчица• 12 февраля в 12:04
+ за ікею, вона чудова
Пульт от линолеума• 12 февраля в 12:12
На базарі купувала деревяну з регулюванням терку ще років 10 тому. Знайшла вам фото на розетці але люди пишуть що там погана якість. Моя з базару ціла за стільки років.
Значит надо• 12 февраля в 12:15
Ответ дляПульт от линолеума
ООО, в мене в ящику і така є, ага
З базару. Жах.
Alexandra0311• 12 февраля в 12:48
В мене їх купа різних, але для мене саме найкращий ніж з двома лезами , при купівлі зверніть увагу на лезо, щоб воно було рівненьке, а не покручене з зазубринками(в дешевих таке)
Безпринципова• 12 февраля в 12:57
Шинкую капусту одной из сторон тёрки, как на фото. Очень удобно, я кстати раньше и не знала, для чего эта сторона
Не гоню• 12 февраля в 13:05
Есть нож специальный , посмотрите. Мне так вообще удобней большим широкоим ножом чем всякие тёрки.
Працівниця року• 12 февраля в 14:21
Таким ножем шинкую.