Не за Будка• вчера в 22:59

Хто стикався зі згорілими фазами у багатоквартирному будинку? Київ

У моєму під’їзді, а саме в частині по одному стояку, немає світла вже п’ятий день. Ми зверталися у всі можливі організації: 1551, 112, ЖЕК, ДТЕК, писали у Facebook, але жодної реакції немає. Лише одноразово, через два дні, хтось відкрив щиток і підключив електрику — напруга в розетках сягала 370 В, внаслідок чого згоріла пральна машина, і на цьому все закінчилося.

Єдина реакція служб: «вашу заявку прийняли», «передамо до виконання», «направляємо бригаду електриків». Заявки часто закривають без повідомлення, або час виконання закінчується без результату. При цьому у більшій частині будинку світло є і його майже не вимикають. Складається враження, що всі служби ігнорують проблему, і нічого не можна зробити, бо навіть приватний електрик не має повноважень відкрити щиток будинку.

Підскажіть, будь ласка, що робити у такій ситуації, можливо, хтось вже стикався зі згорілою фазою або подібною проблемою? Скільки часу чекали на відновлення електропостачання?

м.Київ, Шевченківський район.
Кицюююня• вчера в 23:30
Ответ дляНе за Будка
Сподіваюсь, що до такого не дійде
Це реально і майже законно.
У нас так зробили на сусідній вулиці.
Піймали - це ж не зв´язували тих хлопців, просто вмовили.
ЧукИГеки• вчера в 23:31
Ответ дляНе за Будка
На жаль, так не можна зробити, бо щиток опломбований, і якщо прийдуть з ДТЕК, штраф буде величезний, а можливо ще гірше. Крім того, сумніваюся, що хтось візьметься за роботу під напругою без будь-якої страховки. Щиток закрито на спеціальний ключ, який є лише у ЖЕКа та ДТЕК. Але дякую за пораду, завтра спробуємо проконсультуватися з приватними електриками, бо знайомі (також електрики) сказали, що не будуть нікуди лізти через вищесказане.
Пробуйте знайти телефон електрика з ЖЕКу. І домовляйтеся, щоб він ремонтував.
Кицюююня• вчера в 23:31
Ответ дляPrervana
Штраф кому?)
Тому, хто зняв.
Prervana• вчера в 23:33
Ответ дляКицюююня
Тому, хто зняв.
А кто снял? Дети может игрались, а может бомж лез погреться, ну или ветром сорвало
автор Не за Будка • вчера в 23:33
Ответ дляочки_ннадо
Мои заномые на ПОХ вызывали полицию, бо 3е суток не было электрики, и никто не собирался ничего чинить, то они зафиксировали и якобы передали прямиком в райгосадминистрацию, чтобы не решали проблему.
Я прослідкувала, куди йдуть ці заявки - до РДА, але вони перенаправляють їх до інших організацій. Перенаправили до відділення ДТЕК Захід, а ті просто не приїхали, і заявка згоріла
Кицюююня• вчера в 23:36
Ответ дляPrervana
Ви той замок з пломбою бачили?
У нас на під´їзді такий, що його не кожен мужик з ломом зірве.
Та і камер по місту зараз багато.
Знову Я• вчера в 23:56
Ответ дляФея_3уровень
хутину пишить!!!
иди нахуй
очки_ннадо• вчера в 23:57
Ответ дляНе за Будка
К сожалению, у меня больше нет вариантов советов
Я бы наверное вызывала какую-то аварийку и платила им деньги, чтобы сделали.
Prervana• сегодня в 00:11
Ответ дляКицюююня
Ви той замок з пломбою бачили?
Та і камер по місту зараз багато.
Не видела, но пломба в общем доступе на открытой территории намекает на то, что она может быть повреждена кем угодно.
Якось так і живу• сегодня в 01:27
Ответ дляНе за Будка
В поліцію також телефонували, але там сказали, що це не є підставою для виклику. До диспетчерської, напевно, теж дзвонили, бо на деяких номерах були 68-мі і 105-ті у черзі. Прийом викликів тривав по 40 хвилин, іноді відключало автоматично.
Так звонили в районную диспеческую или нет? Нам помогла заявка именно там. В других местах нет. Кстати туда дозвонились довольно быстро.
За ким я буду?• сегодня в 03:26
Да, решали проблему самостоятельно. Нанимали электрика, скидывались деньгами, еще и платили за перепломбировку счетчика в энергосбыт.
Указка• 2 часа назад
Ответ дляПупс
Скидываться деньгами и нанимать платного электрика для диагностики проблемы.
Найчастіше така проблеме в щитовій, яка належить ДТЕК.
І ніхто крім ДТЕК туди лізти не має права
Указка• 2 часа назад
Ответ дляНе за Будка
У ЖЕКу прийняли заявку у письмовій формі. Сказали, що їхній електрик захворів, але обіцяли розбиратися. Поки на цьому все.
ЖЕК взагалі може не передати заявку в ДТЕК
Трусиковед• 2 часа назад
Ответ дляНе за Будка
Автор, я не поняла, у вас проблема в домовом щитке, а вы сидите пять дней без света?? Всю рабочую неделю?? А почему вы всем домом до сих пор не привели за шиворот электрика из жэка? Впереди выходные и вы ещё плюс два дня без света. Что вы ходите от дтэк, если проблема в доме? Они первым делом дают указание жэку проверить. Идите в жэк и скандальте там