Міряно-переміряно• сегодня в 09:46

Київ. Автономне опалення замість відключеного централізованого

У хрущовку з газом, останній поверх.
Може хтось вже цікавився цим питанням, можливо це зробити з оформленням? Централізованого нема і може не буде вже, треба думати про наступну зиму
Само_достаточная• сегодня в 10:06
Щоб відмовитись від централізованого, треба певний відсоток жителів. Вам одній ніхто не дозволить зробити індивідуальне.
Коли мовчу- приємна жінка• сегодня в 10:06
Ответ дляФрекенБок
Електрика треба для роботи насосів, датчиків у котлі і т.і.
Безпербійник для роботи котла не такий вже і потужний треба.
автор Міряно-переміряно • сегодня в 10:07
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Я маю на увазі, це не просто взяла і відрізала. Тому що тоді не буде взагалі функціонування системи опалення.
Свої батареї вам відріжуть, а труби залишать для інших мешканців. Пломби поставити можуть..
Творог для розжига• сегодня в 10:07
Ответ дляМіряно-переміряно
Так, я теж вчора вночі з чатом спілкувалася, він дав 80% на позитивний результат))
вы попробуйте не в теории, а на практике
на каждом пункте будет отказ
ЭтаваНиМожетБыть• сегодня в 10:07
Ответ дляМіряно-переміряно
Давно? Ви з тих 1200 будинків на Дарниці?
нет, я чуть раньше этим моментом интересовалась, когда делали капитальный ремент хрущика , и полностью дома в 19
автор Міряно-переміряно • сегодня в 10:08
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Значить я не знайома з вашою розводкою. У нас і загального коридору немає. Хіба в хрущовках є коридори?
Там тільки сходикова площадка, крихітна.
Ну я називаю його коридор) там де сходи і загальні вікна
Коли мовчу- приємна жінка• сегодня в 10:10
Ответ дляМіряно-переміряно
Як залишать, якщо в описаний мною схемі вони кільцем проходять через квартиру останнього поверху? Тому я витратила час на описання. Вашу розводку в хрущовці не зрозуміла. Хіба є в хрущовках спільні коридори?
автор Міряно-переміряно • сегодня в 10:10
Ответ дляОцененная
Самий дешевий варіант, який не потребу узаконення, газовий конвектор напольного типу, змінити під природній газ діаметр жиклерів. Недоліки, кіслород бере із квартири. Коштували по 4000 грн, зараз по 8, але влітку ціна впаде.
Так це ж духовка. В нас так зараз духовка працює. І це на кухні, максимум до однієї кімнати тепло доходить. А є ще 2 кімнати
Коли мовчу- приємна жінка• сегодня в 10:14
Ответ дляМіряно-переміряно
Я не бачила таких хрущовок з такою розводкою, коли труби проходять через сходинку площадку, а не по стояку в середині квартир. Ви нічого не плутаєте?
І ви ігнорувати питання про техповерх. Може як раз там і є доступ до ваших стояків
автор Міряно-переміряно • сегодня в 10:13
Ответ дляСамо_достаточная
Нема від чого відмовлятися. Нема центрального опалення. І не буде в цьому році. А грітись якось треба.
Я навіть відмовлятися від центрального не хочу вже. Хочу своє підключити без штрафів за самовільне підключення.
Оцененная• сегодня в 10:14
Ответ дляМіряно-переміряно
Писали офіційні листи, нам відмовили у відключенні централізованого опалення.
Творог для розжига• сегодня в 10:17
Ответ дляОцененная
логично
будь все так просто процентов 80 населения сменили бы на инд отопление давно
это выгодней, дешевле, комфортно в течении года
Само_достаточная• сегодня в 10:16
Ответ дляМіряно-переміряно
Так труби ж у вас є. Їх треба ізолювати. Повідомити постачальника. Чи ви будете платити і за своє , і централізоване?
Prervana• сегодня в 10:17
Не дадут никаких разрешений, потому что по документам отопление у вас центральное есть. Этот статус никто не снял и не снимет. Дом будет годами в этом статусе, а лучшем случае сделают приписку об аварийности коммуникаций. Но это не даст права законно установить свое отопление. Только самовольничать
автор Міряно-переміряно • сегодня в 10:17
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Немає техповерху як такого. Є криша. Є сходинки, от поруч з ними проходить труба, заходить і йде по 5 поверху по периметру дома, потім вниз спускаються труби, від труб батареї підʼєднані… короче кажучи якщо мої батареї відріжуть то опалення буде функціонувати в домі 100%
Смайликівна• сегодня в 10:18
Ответ дляСамо_достаточная
Не певний відсоток, а всі, цілий будинок має відмовитися від центрального опалення
автор Міряно-переміряно • сегодня в 10:20
Ответ дляСамо_достаточная
В принципі готова платити і за централізоване.
Але ж його нема! І не буде
Бяки-козяки• сегодня в 10:18
Ответ дляТворог для розжига
вам технически не дадут это сделать
В якому сенсі? Берете зарядну станцію, вилку котла вставляєте в станцію. Хто вам не дасть це зробити?
Творог для розжига• сегодня в 10:18
Ответ дляБяки-козяки
котла только еще нет
Само_достаточная• сегодня в 10:19
Ответ дляСмайликівна
Не всі. В моєї подруги дві квартири з централізованим в під´їзді. Будинок на вісім поверхів.
Коли мовчу- приємна жінка• сегодня в 10:19
Ответ дляМіряно-переміряно
Ого, тобто у вас горизонтальне розгалуження? Від вас йде не вниз а до сусідів 5 поверху? Думаю, у випадку, коли не йде до сусідів, це найкращий варіант. То круто. Це якийсь дуже пізній хрущ.
Ответ дляPrervana
Ну в мене були знайомі які ще в 2010 десь зробили собі автономку, але платили і за централізоване опалення теж. Єдине не памʼятаю як вони робили документи на автономку. І місто інше було, не Київ.
Само_достаточная• сегодня в 10:21
Ответ дляМіряно-переміряно
Але ж його нема! І не буде
Вам же треба якось бойлер до батарей приєднати? А труби, які йдуть до батарей від централізованого, відрізати. І щоб це не шкодило сусідам знизу і зверху. Самі ви це не зробите.
Криниця щастя• сегодня в 10:22
Одесса, у нас был период когда можно было воспользоваться и поставить индивидуальное отопление официально, в 2010-2013 годах, потом запретили.
Может сейчас что-то изменится и будут наоборот настаивать на индивидуальном отоплении... я бы не торопилась и подождала
Оцененная• сегодня в 10:22
Ответ дляМіряно-переміряно
Але ж його нема! І не буде
Якщо це хрущ, кухня-кімната прохідна-кімната, де всі вікна виходять на одну сторону, то поставити настінний газовий котел, циркуляційний насос, труби металопласт на обіймах або пайка поліпропіленових. І робити самім то в 100 000 грн можливо вкладатись. Тільки дозвіл не нададуть.
Само_достаточная• сегодня в 10:23
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
В нас не хрущ, але таке саме. Це в нових будинках в кожну квартиру окремо йде.
Криниця щастя• сегодня в 10:24
Ответ дляСамо_достаточная
отрезают батареи, а трубы транзита оставляют и отопление оплачивается, но только как за трубы)). ой, не совсем понятно написала
Смайликівна• сегодня в 10:25
Ответ дляСамо_достаточная
Питання, коли це робилося? Бо в моїх батьків теж автономне опалення в будинку, де у більшості централізоване. Але це робилося років 15-20 тому. Тоді можна було це зробити офіційно, зараз ні
Prervana• сегодня в 10:25
Ответ дляМіряно-переміряно
В Киеве давно закрыли возможность устанавливать автономку при наличии централизованного. Причем отрезать централизованное могут. Но дать разрешение на автономное - нет.
Коли мовчу- приємна жінка• сегодня в 10:26
Ответ дляСамо_достаточная
А тут виясняється, хрущ з майбутнього: випередив час