Кава з адреналіном• 04 февраля в 13:04

Про опалення та електроенергію

Нещодавно було розпорядження Зеленського, щоб за можливості тим будинкам, де немає опалення, не вимикали світло. Я зараз зацікавлена, але така ідея у мене виникала ще до того, як у мене стало холодно. Це ж логічно і так має бути. У вас так?
Опитування для киян, у кого немає опалення. Я знаю, що й в інших містах багато проблем, зараз не про це. Справа в тому, що я створила звернення, але на нього не реагують, виходить, що на розпорядження не зважають? Або пан президент його скасував?
Зробіть вибір:
вже голосів: 69
Немає тепла, є світло
Немає тепла, є графіки
Подивитися результат
Дюйм оф о4ка• 04 февраля в 13:06
Это фигня для прессы.
Простоваля• 04 февраля в 13:08
Автор, вы такая наивная и до сих пор верите всему, что говорит этот ...
Шашлыков в мае 2022 наелись?
Svitlo_• 04 февраля в 13:08
Хто буде їздити і робити, щоб будинок мав окрему лінію? Як це зробити технічно?
Кумедний ґудзик• 04 февраля в 13:09
Нема тепла, нема світла, графіки до сраки
Розвідка Маші• 04 февраля в 13:09
Інфу про такі будинки мали подати жек, осбб чи керуючі компанії.
Питання, чи зробили ваші це?
Бо то ще ті ледацюги, тільки й заглядають, як за все урвати копійку
Оце потужно• 04 февраля в 13:10
У меня нет отопления , так как дом электрический и насосы качают только при наличии света . И даже когда свет включают- если напряжение в сети меньше 220- то его нет . Вот вчера собрали сумму домом , правда сдали только чуть больше половины и купили оборудование на насосы. Все своими силами , какие там потужники 🤦‍♀️
Альдебаран• 04 февраля в 13:10
Вы еще верите этому брехуну-фашисту? Эта мразина по миру ездит бабло себе и миндичам выпрашивает.
ніколи такого не було• 04 февраля в 13:10
Ответ дляДюйм оф о4ка
Это фигня для прессы.
Цілком згодна, їм головне щоб завдяки пресі в основному партнери бачили, що вони щось ніби роблять для людей, а на справді не роблять нічого
Помидорина• 04 февраля в 13:11
Ответ дляКумедний ґудзик
Аналогично 😔
Кракадэ• 04 февраля в 13:11
У нас тиждень не було опалення (Лівий берег), то 6 днів було постійно світло.
Зробили опалення, почали світло вимикати, а з ним вода і опалення теж пропадають((
Альдебаран• 04 февраля в 13:11
Ответ дляніколи такого не було
Когда уже этого выродка и всю его свору приговорят к растрелу
Моль Моллівна• 04 февраля в 13:12
Так, логічно. Дуже легко видавати распорядження, зробити на практиці трохи складніше. У моєму будинку сьогодні було 270 вольт, це результат цього розпорядження, я так розумію
ніколи такого не було• 04 февраля в 13:12
Ответ дляАльдебаран
Хотілося б щоб скоріше
Мальчижка• 04 февраля в 13:15
Ответ дляАльдебаран
И то, мне кажется, что расстрел для них, слишком лёгкая и быстрая смерть. Должна быть, долгая и мучительная, и желательно, ’в прямом эфире’, чтобы все могли на это смотреть под бокал шампанского.
автор Кава з адреналіном • 04 февраля в 13:18
Ответ дляSvitlo_
У нас на 3 дні так зробили минулого тижня після дзвінка на 1551
Обращеница• 04 февраля в 13:18
Ответ дляОце потужно
Это надо было собрать два года назад, но хорошо хоть сейчас собрали.
Обращеница• 04 февраля в 13:19
Они так и делают, максимально где могут,
у нас у родственников где нет отопления - свет или все время был или сильно больше стало его.
Но понятно, что не всегда такое возможно физически.
Оце потужно• 04 февраля в 13:21
Ответ дляОбращеница
Когда в доме 70 % квартирантов- это нереально 🥺Но сейчас ситуация заставила с сильными морозами .
автор Кава з адреналіном • 04 февраля в 13:21
Ответ дляОце потужно
Я Вас розумію, продала квартиру в такому будинку і переїхала туди, де тепло окремо від світла ще восени 2024
Оце потужно• 04 февраля в 13:22
Ответ дляКава з адреналіном
Правильно сделали. В нормальных домах это изначально предусмотрено , даже до войны было .
Обращеница• 04 февраля в 13:22
Ответ дляОце потужно
Я лично собирала в двух ЖК деньги, и как раз квартиры с квартирантами - первыми сдавали))
Так что наоборот - реально.
Семенівни сусідка• 04 февраля в 13:22
Ответ дляАльдебаран
А коли повісять військового злочинця вбивцю путіна?
Да ладно• 04 февраля в 13:23
Покращення не начасі.
Семенівни сусідка• 04 февраля в 13:24
Ответ дляМальчижка
Так я б подивилась як путіна і його шайку ріжуть по кускам
Тоскующая• 04 февраля в 13:25
Ответ дляРозвідка Маші
Питання, чи зробили ваші це?
Так само держава вижіляє 100-300т грн на закупівлю будинком генератора. Заявку подати має жєк або осбб. І якщо осбб ще зацікавлено, то жеку то нах не треба
Мальчижка• 04 февраля в 13:26
Ответ дляСеменівни сусідка
А я здесь при чём, смотрите что хотите, мне ваши предпочтения не интересуют, я не вам писала).
Семенівни сусідка• 04 февраля в 13:28
Ответ дляМальчижка
Не хочете дивитися як хуйло ріжуть? Ще б сво шників щоб по кругу пустили
Тектологиня 80lv• 04 февраля в 13:29
приЗЕдент хороший, прислуга погана ...
майже цитата
Оце потужно• 04 февраля в 13:29
Ответ дляОбращеница
Так что наоборот - реально.
У нас нет 😅 у нас по принципу - моя хата скраю 🥲
Намазюкана нішою• 04 февраля в 13:31
нема тепла і світла. Я так розумію надовго.