ШобВам_КакНам• 2 часа назад

упадок сил просто как говно в проруби

Девки шо делать сил нет вообще.жрать приготовлю как будто огород вспахивала 12 часов.про помытся вообще молчу.шо делать где брать силы?пс сижу дома
Такое состояние уже 5 дней
Хи хи, ну ну• 2 часа назад
Феретинчиком пахне. Дефіцитом
Фляшка на трьох• 2 часа назад
Пройдёт. У меня перед месячными такое, готовлюсь стать матерью повидимому)
Не переедать главное в это время, а то еще и спать хочется тогда.
хутряна володарка• 2 часа назад
На кінець зими таке.Теж ледь допрацьову,але в мене 12 год робочий день.Літом бодрячком
Несемо світло разом• 2 часа назад
Якщо за два дні пасивного відпочинку з чаєм і кіношкою не допомогло, перевірте гемоглобін, просто здайте загальний аналіз для контролю, щоб фізичний стан перевірити, вітамін D попийте хоч 1-2 місяці.
Галя-краля• 2 часа назад
В мене таке постійно.
Це жах.
Можливо якась депресія.
В мене феритин 60, віт Д в нормі , приймаю його теж.
Дефіцитів немає.
А стан такий же жахливий.
Але в мене діагностований розлад по психіатрії
Ще так пʼю антидепресанти
БершкомангоЗар• 1 час назад
Настойки женьшеня, родиолі розовой или єлеутрококка (если совсем денег нет)
Первые два подороже и подейственее.
Через 2-3 дня приема будете энергичной как в 20 лет.
Женьшень можно и мужу - заебет в прямом смысле.
Не принимать после 16 00, а то не заснете
Зубожиння• 35 минут назад
Супрадин шипучий.