бЭйбА• 13 февраля в 18:56

Підкажіть. Зубний камінь у котів. Що з ним робити?

Як їм його зімають? Чи треба взагалі це робити?
Кішці 11 років. Помітила такий як нарост на зубах. Це ж камінь? Даю дентал подушечки, щоб гризла більше. І ще спеціальним гелем мажу.
Неначасі• 13 февраля в 19:01
Утразвуковая чистка под наркозом. После обследования.
Иначе он никак не убирается.
Да_Я_ТакаЯ_• 13 февраля в 19:02
Роблять чистку під загальним наркозом. Дорого, попередньо ще треба аналізи та узі серця. Я ніяк не наважуся це зробити.
Парасюха• 13 февраля в 19:19
Нет, не всегда и везде под общим. Чищу своему раз в год под седацией (нашла адекватную клинику, где не выкатывают прайс с УЗИ, укладыванием в стационар и общим наркозом). не Киев, обычный райцентр.
автор бЭйбА • 13 февраля в 19:34
Ответ дляНеначасі
Иначе он никак не убирается.
А наркоз не нашкодить? Щось боюсь трохи
автор бЭйбА • 13 февраля в 19:34
Ответ дляПарасюха
Як кіт цю седацію переносить? Скільки коту років?
ЯсноВидящая• 13 февраля в 19:50
2 года назад коту чистили зубы от камня и 1 зуб пришлось удалить . Под общим наркозом
Коту на тот момент было 6,5 лет
Парасюха• 13 февраля в 20:16
Ответ длябЭйбА
7 років, добре переносить. При мені роблять укол, через годину його забираю, він вже не спить. Цього разу ще й клик йому видалили, бідосі.
Неначасі• 13 февраля в 20:59
Ответ длябЭйбА
А наркоз не нашкодить? Щось боюсь трохи
Так для этого ж предварительно и нужно обследовать.
автор бЭйбА • 13 февраля в 21:09
Ответ дляНеначасі
То в скільки це хоч тисяч приблизно обійдеться?
Якось занесла до лікаря бо трохи линяла, як взяли аналізів капець на 2500 грн, я то заплатила але подумала, що на себе жалію таких грошей лишній раз той же феритин перевірити.
Неначасі• 13 февраля в 23:07
Ответ длябЭйбА
Открываете сайты клиник и смотрите там прайсы.
Ждушечка• вчера в 03:27
Так, камінь знімати потрібно, бо кішка не може нормально їсти. Їй боляче. Моїй знімали, але вона така терпляча, що навіть не поворухнулась. Мабуть, це виняток. Процедура вкрай неприємна. Наркоз не робили, але в складних випадках роблять.
svetolino• вчера в 09:33
Ответ длябЭйбА
Коту було років 10. Завезла в клініку то сказали видаляти зуби. Видалили з однієї сторони всі. . Це було 3 роки тому
Десь все обійшлось до 10 тис. Аналізи дорогі . Все пройшло ок. Красавчик залюблений.♥️😁.