Усатая полосатая• вчера в 23:09

Як знайти хорошого чоловіка після 40?

Як знайти чоловіка, кохання після 40 років? Вже втомилася бути сама. За плечима невдалий шлюб
автор Усатая полосатая • вчера в 23:17
Ответ дляСоня-сонятко
А як ви виглядаєте ?
Виглядаю гарно на свій вік , займаюсь спортом, вожу авто Якось так
Соня-сонятко• вчера в 23:17
Ответ дляУсатая полосатая
А в спортзалі шо там?
Марфа Українівна• вчера в 23:17
Ответ дляАнтиТроль
Идем все вместе с автором в засаду)
Не я хочу в открытую бегать...
Напланетянка• вчера в 23:17
Ответ дляВсе буде
Так. Куча одружень
На останньому гуляла, наречена вчителька -56 років з Миколаєва
А жених кто по профессии?
автор Усатая полосатая • вчера в 23:18
Мені здається, що справа зовсім не в зовнішності
Викликаю на дебати• вчера в 23:18
Я бы просто выходила почаще в свет, если бы нужно было искать новую пару. Но я не в Украине.
Выставки, презентации, спортивные мероприятия, кафе в людных местах итд
автор Усатая полосатая • вчера в 23:18
Скільки красивих жінок самотні
Все буде• вчера в 23:18
Ответ дляНапланетянка
А жених кто по профессии?
Той що на жінці одружився ? Тренер в підлітковому клубі
Пиу!Пиу!• вчера в 23:18
Ответ дляВсе буде
Так. Куча одружень
Хай не дуже сподівається на тривалий шлюб, у данців це хоббі як на мене - одружуватися, вони дуже легко одружуються, так само легко розлучаються, знову одружуються, типовий данець має в анамнезі три шлюби, дітей від кожного, всі бувші з дітьми разом зустрічаються на свята і діти живуть на два дома
АнтиТроль• вчера в 23:19
Ответ дляМарфа Українівна
Не я хочу в открытую бегать...
Ок, мы с автором в засаде, а если что-то почувствует и сбежит, вас натравим и вы его с разбегу в сачок!
Напланетянка• вчера в 23:19
Ответ дляВсе буде
Ну, норм
автор Усатая полосатая • вчера в 23:19
Ответ дляСоня-сонятко
А в спортзалі шо там?
Або одружені , або зовсім молоді
Все буде• вчера в 23:20
Ответ дляПиу!Пиу!
Так і є
Але там дуже багато фінансових нюансів
Він же платить депозит за українку
Гарнюнька• вчера в 23:23
Ответ дляУсатая полосатая
Який такий хороший чоловік? Опишіть( нам не обовʼязково собі і чесно)
Зріст від 180 , вік від 36 до 43
Брюнет
Заробляє від 20 тис грн
Є машина, квартира
Дітей немає, одружений не був і тд )
Мені нехай дарує квіти і подарунки. Водить в кафе . А живе в себе в дома, а я в себе
Самі опишіть що ви хочете. Бо судячи з усього ви самі не знаєте
Тоді може і знайдете

Тут все утріровано) не обовʼязково ставити синіх баб. Але автор повинна сама визначитись що таке хороший чоловік
Викликаю на дебати• вчера в 23:20
Ответ дляПиу!Пиу!
У вас там разводы бесплатные что ли в Дании?))
Любви вам!• вчера в 23:21
Ответ дляПиу!Пиу!
Так знайома була замужем 1 рок. І легко за 1 день розвод отримала
Прикуси Язика• вчера в 23:21
Ответ дляВсе буде
Так. Куча одружень
А ему сколько?
Любви вам!• вчера в 23:21
Ответ дляВикликаю на дебати
20 євро і зв 1 день
Все буде• вчера в 23:21
Ответ дляВикликаю на дебати
120 євро десь за два тижні
Все буде• вчера в 23:21
Ответ дляПрикуси Язика
А ему сколько?
Пиу!Пиу!• вчера в 23:22
Ответ дляВикликаю на дебати
Не цікавилась ціною:) я живу в Україні, просто 17 років працюю на данську фірму і часто там буваю, і маю багато колег
Електрохарчування• вчера в 23:22
Ответ дляУсатая полосатая
я по хобби пошла, там и он меня нашел
Прикуси Язика• вчера в 23:22
Ответ дляСоня-сонятко
Утримують наших повністю?
Нащо? Шо за🤨
Все буде• вчера в 23:22
Ответ дляЛюбви вам!
За день неможливо
Не розказуйте тут басні
Швидкий - два тижні
Викликаю на дебати• вчера в 23:22
Ответ дляЛюбви вам!
20 євро і зв 1 день
Интересно)

Я в Германии, здесь стоимость развода может составлять 5-10 тысяч и длиться сам процесс до 3х лет)))
Все буде• вчера в 23:23
Ответ дляВикликаю на дебати
Интересно)

Якщо ділять дітей чи фінанси до півроку
автор Усатая полосатая • вчера в 23:23
Ответ дляГарнюнька
Зріст від 180 , вік від 36 до 43
Брюнет
Заробляє від 20 тис грн
Є машина, квартира
Дітей немає, одружений не був і тд )
Тоді може і знайдете

Можливо ви і праві. Хочеться простих людських стосунків
Почекуха• вчера в 23:24
Вы и не найдёте, с таким запросом ’устала быть самой’. Вы ждёте, что кто-то должен взять на свои плечи ваши проблемы? Так сейчас все умные, дураков нет, особенно после 40. Мужчины сейчас в таком возрасте, это жесть, поверьте, они или сами хотят быть, или молодых совсем хотят, либо точно ответственность брать на себя не хотят. Забейте, и живите себе счастливо и полноценно.
автор Усатая полосатая • вчера в 23:24
Ответ дляПочекуха
👍
Гарнюнька• вчера в 23:25
Ответ дляПочекуха
Разные есть мужчины и поверьте, если автор спортивная и интересная , то она себе найдет еще и младше
И найдет такого, что ему она будет очень нужна и семья с ней и тд