Колишній український футболіст Сергій Білозор, відомий насамперед виступами за одеський "Чорноморець" та донецький "Металург", залишив скандальний коментар до новини з відеозверненням президента України Володимира Зеленського.
У коментарі російською мовою він написав таке:
"Много разговариваешь (смайл клоуна), скажи просто дай больше денег и все, положу всех украинцев".
Чому сьогодні такий шквал критики на нашого президента?
Ответ дляKriskaA
Сергій Білозор - хто цей дебіл і чому до нього привернута увага ? :)
Без комментария этого дебила вообще никто не вспомнил бы. Скорее всего и написал, чтобы привлечь к себе внимание. И большинство ’очень известных людей’ наподобие ему просто хайпожорят на войне, плевать им на смерти украинцев
Ну, не тільки сьогодні. До щоденних відосиків вже звикли, їх ніхто вже не слухає, тим більше не обговорює. А тут роздули подію ’ах він сказав то, він сказав сьо’, всі й послухали, бо цитати вже ’з кожної праски’, не відкрутишся. Ну от тепер і відгрібає, за всю ту дурню, що намолов. В нього завжди жарти тупі і злі були.
Ответ дляНаодинцi
реально - хто це ?? атставной кази барабанщік ??
А...футболіст ??? Так там же мізків в черепушці катма :))))
jannjann77• вчера в 23:23
Прям как у нас в ОСББ. Некоторые скандалисты постоянно критиковали работу председателя, писали всякие гадости, учили, как надо. Председатель написал заявление и предложил знающим занять освободившееся место .
И фсё. Желающих работать нет. Это ж не с дивана умничать.