У цього дятла немає внутрішніх ресурсів нас добити, даже якшо він перейде все лівобережжя. Ціна для росії: катастрофічне падіння якості життя, цифровий табір, геноцид населення, втрата європейських ринків і дуже помітна деградація.
Путін може напасти на країни нато і добитись успіхів бо нато не готове до підготовлених сценаріїв дронових атак. Але в кінцевому остатку, нато все одно переможе, навіть якщо перший місяць два втратить території.
У путіна один шлях - застрелитись. Це неізбєжно як схід сонця. Ми з кацапами через цю війну деградували на 30 років назад. У світі високих технологій ми просто бариги купи продай і деграданти.
Кінець війни для росіян і для нас це повна і безповоротна деградація. І це пєчально.
Ответ дляKot_v_meshke
Ну что-то эти аналоги склепаные на коленке, успешно уничтожают энергосистему Украины……
Мне не интересно противостояние, я хочу чтоб все это закончилось. Каждая тревога - и ты думаешь, куда сегодня оно прилетит.
Бо не готувались до цього наші господарники. В Європі з ц енергорозподіленням трохи друга ситуація
Ответ дляlilul990
Не погоджуюся. Засоби, які має сша, набагато продвиеутіші. Ми володіємо і вміємо користувати 20 процентів від того, що вони мають
А почему Вы думаете, что они не делают поправку на это? По Украине они используют то, что уже на этапе готовности. А что там у них в разработке одному Богу известно. И часто видно как они провоцируют намерено.
Kot_v_meshke• вчера в 17:28
Ответ дляlilul990
Я не про терор населення, у війні на полі бою значних проривів за 4 роки не було ні разу
Так мы же и есть то население, которое подвергается террору. Это наши дети бегут в укрытия, это наши знакомы и родственники, друзья и коллеги погибают от неточной ракеты, которая летела по «военным объектам», а на самом деле хз куда.
Ответ дляlilul990
Так а для чого війна якщо вона несе тільки деградацію і збідніння?
з їх точки зору? ’побудувати великий сссра і ’поставити усіх на місце’.(хохлів,чурків,казбеків і т.д. там кожному погоняло придумали.)
Великий шовінізм- він такий..., (а початок- красна гопота з голою дупою,котра будувала комунізм у світі.ленін як накакав у голови,так і понеслось..)
Ответ дляlisulya
Шо у них в розробці може бути це все савєцька школа. Нічого нового не придумано.
Ответ дляKot_v_meshke
Ви емоціонуєте. Перемогти цивільне населення кожен дурак може. Там не треба свєрхразума
Kot_v_meshke• вчера в 17:30
Ответ дляlilul990
Да что вы говорите. Мне лично как то по фиг, что летит на Киев, советская разработка или нет, если она летит и не фиксируется и не сбивается.
Kot_v_meshke• вчера в 17:30
Ответ дляlilul990
Мне интересно, где вы живете, что вам по фиг эти обстрелы?
Группа крови• вчера в 17:33
Ответ дляVivaForever
война, с чего ей повышаться? но нас поддерживает европа и будет это делать, чтобы на них война не перешла.раше осталось полгода. а потом надо чтото менять
А что случится через пол года? При хорошем прогнозе, я подожду.
Ответ дляЕленнн
Так а шо і перед ким ставити і доказувати якшо ми в кінцевому всі будемо деградантами перед світом великих технологій та ші. До яких нам тепер мінімум 50 років пахатт
VivaForever• вчера в 17:43
Ответ дляГруппа крови
я же не гадалка, полгода, как говорят аналитики, раша может воевать в прежнем формате, дальше ей нужно будет чтото менять кардинально, могут обьявить мобилизацию, т.к не смогут оплачивать контрактникам, надеюсь на ядерку они не пойдут,
Kot_v_meshke• вчера в 18:00
Ответ дляlilul990
Проти об´єднаних сил нато росія ніхто
Это вы сами себя убеждаете? Что-то нато сидит хвост поджавши.