Ля-ля-ля• 15 февраля в 18:56

А є тут протестанти?

Я православна, але з повагою відношусь до протестантів. Не освічені люди у нас часто їх називали сектою, штундами і тд.
В той час, як в Америці 60% віруючих - протестанти.
Багато наших на початку війни виїхали туди з величезними родинами. Церква їм помогла влаштуватись, житло знайти, чоловікам роботи. І диветься їм там прекрасно зараз.
Жінкам роботу не треба помагать шукать, так як основна їхня функція - народжувать.
І вони народжують. Всіх дітей, які дав Бог.
І от в чому питання.
В протестантизмі протизаплідні засоби - гріх? Чи як пояснить, що в них 10-15 дітей.
Наче, і в православ´ї гріх всі методи, крім календарного, але дотримуються цього зовсім фагатичні віруючі. В той час, ми всі православні не вважаємо себе безбожниками.
Розкажіть як в протестантів? Вони так бояться порушить цей гріх, що кожен рік-два вагітні?
Маю кілька знаймих, які виїхали на початку війни. Це молоді дівчата, виїзджали було по 1 дитині. Пройшло 4 роки і в них вже по 3-4 дитини. І вони висвітлюють це як величезне Боже благословіння.
При цьому сучасні гарні сім´ї. Багато дівчат ведуть блог в інста. Супер господині, дітки доглянуті. Вся сім´я щонеділі в церкву в красивих нарядих.
Я не знаю як вони це витримують. І їм тільки 20-25 років.
Розкажіть трохи більше про протестантів хто знає.
Дякую!
Svitlo_• 15 февраля в 20:03
Ответ дляЛя-ля-ля
Хіба це не правильно?
От що я намагаюмь вияснить!))
Я розумію гріх аборт, але протизаплідні гріх - ніяк не можу погодитись.
Та що я знаю...
Питання не гріх не гріх. А в довірі Богу. Довіряєш Богу чи сам керуєш своїм життям.
Ду да ду да ду• 15 февраля в 20:05
Ответ дляSvitlo_
Як п´ятидесятники можуть вважати християн гріховними, коли вони самі християни?
Усі православні є християнами, але не всі християни — православні. Християнство також включає католицизм, протестантизм та інші течії. П´ятидесятники — це протестантська течія євангельської традиції
Svitlo_• 15 февраля в 20:04
Ответ дляСладко-соленая
Баптисты не наряжают ёлку .
Більшість реєстрованих баптистів прикрашають в наш час.
Svitlo_• 15 февраля в 20:05
Ответ дляЛя-ля-ля
Як їм не страшно скільки дітей народжувать.
За описаним прикладом мама 15 дітей вмерла від раку. І лишилось 15 сиріт....а життя ж воно таке непередбачуване.
За що її Бог так наказав і всю її сім´ю. Вона ж втконувала всі настанови, рожала як Бог їй давав. Скільки труда вложила.
Недавно з їхньої общини тоже збирали гроші, жінка молода 35 років померла після пологів. Вони ще й знімають такі похорони. Так щкода дивитись. Молодий батько плаче з 8 дітьми на руках, в тому числі новонароджене
Лишилось 15 сиріт. Ціла родина. Це краще, як нікому не потрібна сирота, одна однісінька на землі
Svitlo_• 15 февраля в 20:09
Ответ дляЛя-ля-ля
Я вас тут чекала.
Можете розказати, будь ласка, більше про хвилюючі мене питання?
Я була на зібранні. 🙂Я розповіла. Це не страх гріха, а любов до Бога.
А ось і я• 15 февраля в 20:09
Ответ дляSvitlo_
В містах немає, а в нас на Рівненщині так і є. В нас в пресвітера 14 своїх і 2 всиновленних.
Больных на голову везде полно.
Чучело-Мяучело• 15 февраля в 20:10
Ответ дляА ось і я
Больных на голову везде полно.
І чому ви обзиваєте незнайомих людей?
А ось і я• 15 февраля в 20:17
Ответ дляЧучело-Мяучело
І чому ви обзиваєте незнайомих людей?
Это не обзывания. Это констатация факта
Чучело-Мяучело• 15 февраля в 20:21
Ответ дляА ось і я
Это не обзывания. Это констатация факта
Факт підтверджений ким /чим ?
Області пітьми• 15 февраля в 20:59
Ответ дляSvitlo_
Я перепрошую . І ніяк не хочу образити чиїсь вірування . Але з точки зору фізіології це знущання над жінкою . Я там трохи вище писала про родину , яку знаю . Так от , жінка та народжувала кожен рік . Було не зрозуміло , чи то ще від попередньої вагітності живіт чи вже знов вагітна , він в неї круглий рік однаково великий . Останні пологи , 14, пройшли дуже важко . Подробиць писати не буду . Не знаю чи вже не може , чи все ж прийняли якісь міри на фоні останніх пологів .
автор Ля-ля-ля • 15 февраля в 21:16
Ответ дляОбласті пітьми
Я теж про це думаю. Не можливо народити стільки дітей і залишити ресурс якийсь для себе
Області пітьми• 15 февраля в 21:23
Ответ дляЛя-ля-ля
Особисто моя думка , повторюсь , не хочу нікого образити чи принизити , але це якесь середньовіччя .
Svitlo_• 15 февраля в 21:28
Ответ дляОбласті пітьми
В кожної людини є свобода вибору. Не намагайтесь зрозуміти дії інших людей.
Железобетон• 15 февраля в 21:29
Подруга в протестинтка, один ребенок, 2й муж, праздники празднует, алко пьет иногда на праздники, типа шампанского или вина)
Svitlo_• 15 февраля в 21:30
Ответ дляЛя-ля-ля
Не повірите. Але залишається ресурс і на служіння в церкві. І на себе.
Svitlo_• 15 февраля в 21:30
Ответ дляЖелезобетон
А перший куди подівся?
Железобетон• 15 февраля в 21:33
Ответ дляSvitlo_
А перший куди подівся?
Ушел к тетке, старше его на 10 лет и страшной как атомная война) и такое бывает...там даже свекровь ее бывшая в ахере и ооочень сильно поругалась с сыном, а с подругой поддерживает связь постоянно.
автор Ля-ля-ля • 15 февраля в 21:34
Ответ дляSvitlo_
У вас скільки дітей?
А ось і я• 15 февраля в 21:37
Ответ дляЧучело-Мяучело
Факт підтверджений ким /чим ?
Подтвердите , что бог есть. Сможете? 21 век, но столько верующих во всякую дичь. Вот , как вы.
Svitlo_• 15 февраля в 21:38
Ответ дляЛя-ля-ля
У вас скільки дітей?
Я вдова. В мене нажаль 1 дитина. Але я бачу життя в церкві. Ресурс не від кількості дітей. Хтось має одну - і без сили і енергії. Хтось багато - і ще й бізнес має, і служіння купа в церкві.
автор Ля-ля-ля • 15 февраля в 21:39
Ответ дляSvitlo_
А заміж вам можна повторно виходити?
Області пітьми• 15 февраля в 21:44
Ответ дляSvitlo_
Не в усіх людей є право вибору , особливо якщо вони дуже піддаються впливу інших .
Svitlo_• 15 февраля в 21:49
Ответ дляЛя-ля-ля
А заміж вам можна повторно виходити?
Можна. Але дітей народжувати пізно
Svitlo_• 15 февраля в 21:51
Ответ дляОбласті пітьми
Все вірно. Хтось піддається впливу інших і не народжує дітей.
автор Ля-ля-ля • 15 февраля в 21:52
Ответ дляSvitlo_
Можна. Але дітей народжувати пізно
А як давно ви овдовіли?
Області пітьми• 15 февраля в 21:59
Ответ дляSvitlo_
Хтось піддається впливу і народжує кожен рік , жертвуючи собою . Думаючи що це її місія , призначення , а по іншому то гріх .
Я це мала на увазі )
Я Головна• 15 февраля в 22:22
Ответ дляСолоденька цукОрка
Даже не знала, что большинство американцев с это протестанты с пятнадцатью детьми. Слава богу, есть Советчица. Она заменяет мне Нешенал джиографик и Энимал пленет.
Протестанты (включая пуритан, квакеров и др.) поехали в Америку в XVII-XVIII веках, чтобы спастись от религиозных преследований в Европе.
Svitlo_• 15 февраля в 22:24
Ответ дляЛя-ля-ля
А як давно ви овдовіли?
Так.
Svitlo_• 15 февраля в 22:25
Ответ дляОбласті пітьми
Я це мала на увазі )
А хтось піддається впливу, що діти це тягар і не народжує дітей. А я це мала на увазі.
автор Ля-ля-ля • 15 февраля в 22:27
Ответ дляSvitlo_
Так.
Я прошу вибачення, може, вас зачеплю.
Але припускаю, що ваше особисте життя більше не склалося, бо пару ви шукали серед своєї общини, а, як відомо, чоловіків там не стільки, як жінок, особливо середнього віку.
Якби вам релігія дозволяла, то ви б були ще по жіночому щасливою. А так вам і багатьом іншим саме релігія не дала такого шансу.
Це не правильно і не про право вибору