Ля-ля-ля• вчера в 18:56

А є тут протестанти?

Я православна, але з повагою відношусь до протестантів. Не освічені люди у нас часто їх називали сектою, штундами і тд.
В той час, як в Америці 60% віруючих - протестанти.
Багато наших на початку війни виїхали туди з величезними родинами. Церква їм помогла влаштуватись, житло знайти, чоловікам роботи. І диветься їм там прекрасно зараз.
Жінкам роботу не треба помагать шукать, так як основна їхня функція - народжувать.
І вони народжують. Всіх дітей, які дав Бог.
І от в чому питання.
В протестантизмі протизаплідні засоби - гріх? Чи як пояснить, що в них 10-15 дітей.
Наче, і в православ´ї гріх всі методи, крім календарного, але дотримуються цього зовсім фагатичні віруючі. В той час, ми всі православні не вважаємо себе безбожниками.
Розкажіть як в протестантів? Вони так бояться порушить цей гріх, що кожен рік-два вагітні?
Маю кілька знаймих, які виїхали на початку війни. Це молоді дівчата, виїзджали було по 1 дитині. Пройшло 4 роки і в них вже по 3-4 дитини. І вони висвітлюють це як величезне Боже благословіння.
При цьому сучасні гарні сім´ї. Багато дівчат ведуть блог в інста. Супер господині, дітки доглянуті. Вся сім´я щонеділі в церкву в красивих нарядих.
Я не знаю як вони це витримують. І їм тільки 20-25 років.
Розкажіть трохи більше про протестантів хто знає.
Дякую!
А ось і я• вчера в 23:48
Ответ дляЧучело-Мяучело
🤬
На ник смотри. Бог тебе его дал. Молись.
Я Головна• вчера в 23:53
Ответ дляSvitlo_
Догматична. Жінка має покоритись в шлюбі. Не думаю, що донька готова відмовитись і стати баптисткою.
т.е. дочка должна перейти к баптистам?
Это не подходит? что еще не подходит?
Svitlo_• сегодня в 00:00
Ответ дляЯ Головна
т.е. дочка должна перейти к баптистам?
Это не подходит? что еще не подходит?
Чого вона має переходити в баптисти, якщо вона осознано хрестилась в п´ятидестницькій церкві? І вона прекрасно розуміє, які проблеми будуть якщо одружиться з баптистом.
Я Головна• сегодня в 00:20
Ответ дляSvitlo_
я так поняла из вашего комма.’Жінка має покоритись в шлюбі’
Какие проблемы у нее будут.?

Какие догматы разные?
Svitlo_• сегодня в 06:23
Ответ дляЯ Головна
Какие проблемы у нее будут.?

Какие догматы разные?
Якщо ви не баптист і не п´ятидесятник - то ті тонкощі вам не потрібні. Не зрозумієте.
Бочка порохУ• сегодня в 07:46
Ответ дляСладко-соленая
Нет. У меня коллега баптистка, она не в офисе ни дома не наряжала сказала им нельзя.
Значить, деякі баптисти наряжають а деякі ні. Бо я бачила прямо в баптиській церкві ялинку.
автор Ля-ля-ля • сегодня в 08:21
Ответ дляSvitlo_
Автор. Я вас ніяк не можу зрозуміти. То ви захоплюєтесь протестантськими сім´ями. ’При цьому сучасні гарні сім´ї. Багато дівчат ведуть блог в інста. Супер господині, дітки доглянуті. Вся сім´я щонеділі в церкву в красивих нарядих.’. То намагаєтесь виставити забитими релігійними людьми.
Різниця в тому, що це саме в Америці так. Чогось в Україні це саме забиті релігійні люди
автор Ля-ля-ля • сегодня в 08:26
Ответ дляЯ Головна
т.е. дочка должна перейти к баптистам?
Это не подходит? что еще не подходит?
Мене, наприклад, лякало б, щоб дівчат в общині значно менше, ніж молодих хлопців (в Україні), тому великий шанс залишитись самотньою на все життя. Доречі двох таких знаю саме баптистів. Не знайшлося брата в общині. Так вже і перевалило нівєсті за 40.
Якось воно не правильно....
Області пітьми• сегодня в 09:30
Ответ дляЛя-ля-ля
Якось воно не правильно....
А що обов’язково має бути пара з церкви ?
Особисто знаю хлопця бабтиста , батьки затуркали його , братів , сестер цією вірою (з їх же слів ) , їх в сімʼї пʼятеро , так тільки найстарша дочка розділяє погляди батьків , всі інші примусово .
Пішла від теми , так от , він після університету приховував від батьків , що вже мав стосунки з дівчатами , потім перші серйозні стосунки , батьки були проти , йому байдуже , потім другі серйозні стосунки , теж дівчина не з церкви , але там взагалі були скандали бо він їй зробив пропозицію та вони одружились . То дуже віруюча мама обзивала дівчину свого сина шлю🤬ою і самими останніми словами . Але нічого, живуть
Області пітьми• сегодня в 09:33
Ответ дляЛя-ля-ля
Якось воно не правильно....
І оце мабуть окрема тема , віруючі батьки і діти . З власних спостережень , більшість батьки навіть не цікавляться думкою , а з дитинства заставляють дітей ходити до церкви . Це мої висновки зі спілкування з дітьми з віруючих сімей
Svitlo_• сегодня в 10:28
Ответ дляЛя-ля-ля
То в Україні ці люди були забитими, а тільки перетнули кордон, одразу стали гарними сім´ями, почали вести блоги і гарно вдягатися в церкву? Чи все ж такими вони були і в Україні?
Svitlo_• сегодня в 12:22
Ответ дляЛя-ля-ля
Якось воно не правильно....
Може б ви краще переймалися б кількістю розлучень в невіруючих сім´ях?
автор Ля-ля-ля • сегодня в 12:29
Ответ дляОбласті пітьми
Ну то правильно все він зробив. Так і має бути. Хай собі живе молода сім´я. Я ж кажу, що не обов´язково має бути з церкви
автор Ля-ля-ля • сегодня в 12:30
Ответ дляSvitlo_
В Україні вони мали зовсім інший рівень блогів і нікому вони були не цікаві.
Гарне життя у них почалося саме в Америці. Так що подумайте, щоб і донька ваша виїхала
Svitlo_• сегодня в 12:58
Ответ дляЛя-ля-ля
Ви думайте про своїх дітей. А з гарним рівнем життя і Україні вистачає.
автор Ля-ля-ля • сегодня в 13:00
Ответ дляSvitlo_
Це добре!
Svitlo_• сегодня в 13:38
Ответ дляЛя-ля-ля
Це добре!
Звісно добре. Власник ЖК Софія і Софія Резиденс Мартинов, власник ЖК Львівський Маєток - Мялик. Попередній мер Рівне - Третяк
автор Ля-ля-ля • сегодня в 13:51
Ответ дляSvitlo_
А середньостатистичний прихожан?
Svitlo_• сегодня в 13:52
Ответ дляЛя-ля-ля
А середньостатистичний прихожан?
Так, як і середньостатистичний українець. А в моїй місцевості - вище загальностатистичного.
автор Ля-ля-ля • сегодня в 14:30
Ответ дляSvitlo_
Ясно. Я вам дякую за діалог.
Всього вам найкращого
Може, вам буде цікавий тоже блог
https://www.instagram.com/tomka_lozy?igsh=
Svitlo_• сегодня в 14:31
Ответ дляЛя-ля-ля
Ясно. Я вам дякую за діалог.
Всього вам найкращого
Може, вам буде цікавий тоже блог
Не користуюсь інстаграмом. І не слідкую за жодним боргером
Svitlo_• 2 часа назад
Ответ дляЛя-ля-ля
Ясно. Я вам дякую за діалог.
Всього вам найкращого
Може, вам буде цікавий тоже блог
Подивилась. З моєї місцевості я думаю. Бо зайшла з доньки акаунта. То бачу 20% її друзів стежать за нею. А у вибраному ’Друзі’ - побачила старшу доньку однокласниці своєї.
Svitlo_• 2 часа назад
Ответ дляЛя-ля-ля
Ясно. Я вам дякую за діалог.
Всього вам найкращого
Може, вам буде цікавий тоже блог
От чим її блог так відрізняється від блогу мами, що лишилась в Україні?
https://www.instagram.com/olka_kozodoy/
Я Головна• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
да, не баптист і не п´ятидесятник, но интересно, какие непреодолимые препятствия между ними.
Догматических препятствий нет, если вы можете принимать там причастие.
Svitlo_• 1 час назад
Ответ дляЯ Головна
Насправді є. Тому це різні деномінації. І ці різниці можуть нести багато проблем.
автор Ля-ля-ля • 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
https://www.instagram.com/olka_kozodoy/
У вас же нема інста і ви не користуєтесь?
автор Ля-ля-ля • 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
А, вже побачила, що ви з доньки акаунта подивились