Начальник Анонимов• сегодня в 09:36

Зранку насмажила сирників

Смакота))) Зараз покладу сметанки, варення з троянди, зроблю каву і буду смакувати
автор Начальник Анонимов • сегодня в 10:59
Ответ дляБорщик
Ви манку кладете замість муки, можливо, інакше себе тісто поводить.
А якщо муку додавати, то там трішки інша історія.
борошно ніколи не додаю. Вони глевкі і не добрі,як мамалига. дуже не люблю з борошном. Манки треба чуть,а борошна треба додати купу,щоб ліпилося і їсиш по факту одне борошно. Ось тому на 1,5 - 2 кг сиру я беру 200 мл манки і вистачає з головою.борошна треба додати мінімум 400 г. а це до фіга.
Люблю_смаколики• сегодня в 11:53
Ответ дляНачальник Анонимов
не давайте соду)чи розрихлювач ))) на 1 кг сиру 2 яйця,150 г манки, цукор. якщо сир сухий-додаю сметану,мокрий- 200 г манки і щоб постояло 30 хв. Все. Обвалюю у кукурудзяному борошні.
Дякую. Роблю приблизно так само, але сметану ніколи не додаю. В мене єдиний раз вийшли з рікоти. Другий, коли тільки жовток додала. А так і сир відціжувала, і борошна більше, розлазилися. Соду і розпушувач ніколи не додаю
Люблю_смаколики• сегодня в 11:54
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Делать мне нечего: солить то, что в любом магазине готовое продаётся
Дуже рідко смачний оселедець . Ну однозначний фаворит це Норвен з Сільпо
Борщик• сегодня в 12:16
Ответ дляНачальник Анонимов
Ого...
Я муки даю зовсім небагато. Бо якщо багато дати, то буде, як ви пишете - забиті, мучні, я люблю, коли всередині ніжно, а навкруги ніжності скоринка.
В манці я обвалюю :)

У всіх свої рецепти.
Люблю_смаколики• сегодня в 12:34
Ответ дляБорщик
Кладіть менше цукру :)
Вони розповзаються, якщо солодкі сильно.
Якщо домашній творог, то він жирний дуже, тому мішати треба швидко, бажано спочатку в холодильнику потримати, ліпити теж миттєво - жирний творог від тепла рук трішки тане.
півтори ложки це багато на 500 гр?
Борщик• сегодня в 12:37
Ответ дляЛюблю_смаколики
півтори ложки це багато на 500 гр?
Наче ні. Скромно досить.
Мerida• сегодня в 12:37
Ответ дляДюагональ
Посуда все портит
Это мой хендмейд. Мне нравится. Глина. Тёплая.
Люблю_смаколики• сегодня в 12:38
Ответ дляБорщик
Наче ні. Скромно досить.
Так отож
автор Начальник Анонимов • сегодня в 12:41
Ответ дляЛюблю_смаколики
півтори ложки це багато на 500 гр?
я кладу 2 жмені)))і все ок.
БезПаспортаНеПродаю• сегодня в 13:06
Ответ дляНамакушка
Так неинтересно. Вон в соседней теме так все капустой гордятся. А вы бы селёдкой гордились
Я очень горжусь: 150 гривен килограм - объедение и польза
БезПаспортаНеПродаю• сегодня в 13:10
Ответ дляЛюблю_смаколики
Матрас солено-мороженый - идеальная селедка
автор Начальник Анонимов • сегодня в 13:16
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
точно. на безруких лохах гроші заробляють.коли капуста 10 грн за кіло
Не їм після шостої• сегодня в 13:48
Рецептура в точности взята из сборника рецептов 1988 года!
Ингредиенты на 10-14 штук (в зав-ти от размера):
творог 9% - 400 гр;
мука пшеничная - 65 гр;
яйцо 1С - 1 шт;
сахар - 1 стол.л. (20 гр);
соль - щепотка (1/4 ч.л.);

для меня эти идеальные.
БезПаспортаНеПродаю• сегодня в 14:01
Ответ дляНачальник Анонимов
Мы про селёдку