Біле пальто• сегодня в 13:28
Недобросовісний продавець вироби з лози Лопатчук Олена Тарасівна
Хочу повідомити інформацію та застерегти інших від недобросовісного продавця ЛОПАТЧУК ОЛЕНА ТАРАСІВНА. Мешкає м.Турбів Вінницька обл.
Знайшла її обяву на майданчику ОЛХ (до речі, чомусь як я ій написала претензії щодо кошиків, обява одразу пропала), так як шукала де придбати будиночок з лози для притулку під Києвом, який будує зооволонтер Євгеній Афанасьєв.
Написала їй на вайбер. Спочатку, думаю, замовлю один для притулку, але так як сама маю кішку і моі рідні також, то одразу замовлю всім. Вартість здалась непоганою, я попросила чи можна більшого розміру. Олена зробила знижку на 4 штуки. Думаю, якщо гарно зробить, то по отриманню докину ще людині за таку гарну роботу. Да, не знала, які ’гарні’ вироби мене чекають попереду...
Перші дві штуки не були на 5 см більші у висоту як ми домовлялись, в ширину так, але були якісь криві з одного боку. І видно було, це не через транспортування, а це так сплели. Я запитала чи наступні дві будуть рівнішими.
Наступні дві, коли я отримала, в мене був шок і, звісно, глибоке розчарування. Як я маю дати людині такий будиночок, якщо туди котам навіть важко буде зайти!!! Тим більше я відправила йому фото з тим будиночком, що знаходиться у нас. Думаю, поки ще сохне будинок для притулку ( по словам Олени лак ще сох), мама по нашому звяже підстилочку якраз і потім все разом відвезу. Назбирала ще повно всього для котиків: кігтеточки, їжу, лежаночки саморобні з кофт та синтепону.
Переписку-докази прикріплюю нижче.
Знайшла групи у фейсбуці ’Турбів. Дошка оголошень.’ ’Турбів. Оголошення’ Спробую ще туди написати.
Переписку-докази прикріплюю нижче.
Луноликая Вика• сегодня в 13:33
Без понятия шо там за Лена и изделия с лозы, но ваш Афанасьев мошенник 200%
что он там строит? за свой счет, надеюсь, а не за счет доения сердобольных граждан.
Верочка 100%• сегодня в 13:35
А чого без фото? Може то ваші вигадки про кривий, якось дивно скоріше продавця фото виставили без жодного підтвердження ваших слів
Луноликая Вика• сегодня в 13:34
Зооволонтеры, позорище.
Уже был один ’притулок’ под Киевом в котором полиция кучу трупов собак находила. И этот туда же.
Усатая полосатая• сегодня в 13:34
Ответ дляБіле пальто
не можу скріни вставити, зараз
Ну фото будиночку покажіть нам)
Вже якось додайте сюди в тему, бо нам цікаво
Оновлена версія• сегодня в 13:35
Правильно, недобросовестных продавцов надо освещать, чтоб люди не попадались
Ms. Похвала• сегодня в 13:37
Ответ дляБіле пальто
фото
Нормальное фото добавьте, что заказывали и что прислали, а не скрины переписок, для начала.
Луноликая Вика• сегодня в 13:38
Ответ дляБіле пальто
фото
Зачем в приюте вообще домики из лозы? Вам некуда деньги тратить? Просто коробку можно или ладно, купить тканевый домик, он дешевле и теплее.
Что там с замерами неясно, но все это нелепо. Домики с лозы для котов в приют
почему не из хрусталя?
ГЛЮкоза• сегодня в 13:39
Може дійсно при транспортуванні деформувались. Мені недавно на НП, взагалі, розбили посилку з скляними виробами.
Оновлена версія• сегодня в 13:40
Ответ дляБіле пальто
фото
Продавец мог бы позаботится, чтоб товар был доставлен целым, не мятым.
Уже размеры, второстепенное.
Платить деньги за повреждённый товар, это просто выкинуть
Уже размеры, второстепенное.
Усатая полосатая• сегодня в 13:40
Ответ дляБіле пальто
фото
Ви думаєте коти в притулку не залізуть в трохи зігнутий будиночок?
Повітруля• сегодня в 13:41
Ответ дляГЛЮкоза
А как упаковывали? Продавец должен решать этот вопрос, поднимать камеры, писать заявление. Транспортировка - это не проблема покупателя
Верочка 100%• сегодня в 13:41
Я одна не розумію для чого притулку виріб з лози, хіба їм не потрібні максимально прості в експлуатації речі? Які легко мити, дезинфікувати, обробляти?!
Оновлена версія• сегодня в 13:42
Ответ дляУсатая полосатая
Люди деньги зарабатывают трудом и хотят получать качественный товар.
Можно и на торт жопой сесть помять, ничего все равно можно съесть
Ms. Похвала• сегодня в 13:42
Ответ дляУсатая полосатая
А про возмущения как 2 кота поместятся вообще смешно, они залазят и трамбуются в коробки, вазочки и т.д. меньше раз в 5 чем они сами
КошкинДом• сегодня в 13:42
Ответ дляВерочка 100%
Не одна.
Тема вообще странная какая-то
Оновлена версія• сегодня в 13:43
Автор, поднимайте с ними вопрос о том в каком состоянии эти домики доехали.
Душа компанії• сегодня в 13:44
Ответ дляКошкинДом
Не одна.
Тема вообще странная какая-то
Я зрозуміла,чому автор придбати хотіла не мʼякі,а з лози,бо підстилку швидше і зручніше випрати ніж мʼякий будинок,з лози повинні були бути довговічніше і практичніше,а сталось так…