Біле пальто• сегодня в 13:28

Недобросовісний продавець вироби з лози Лопатчук Олена Тарасівна

Хочу повідомити інформацію та застерегти інших від недобросовісного продавця ЛОПАТЧУК ОЛЕНА ТАРАСІВНА. Мешкає м.Турбів Вінницька обл.

Знайшла її обяву на майданчику ОЛХ (до речі, чомусь як я ій написала претензії щодо кошиків, обява одразу пропала), так як шукала де придбати будиночок з лози для притулку під Києвом, який будує зооволонтер Євгеній Афанасьєв.

Написала їй на вайбер. Спочатку, думаю, замовлю один для притулку, але так як сама маю кішку і моі рідні також, то одразу замовлю всім. Вартість здалась непоганою, я попросила чи можна більшого розміру. Олена зробила знижку на 4 штуки. Думаю, якщо гарно зробить, то по отриманню докину ще людині за таку гарну роботу. Да, не знала, які ’гарні’ вироби мене чекають попереду...

Перші дві штуки не були на 5 см більші у висоту як ми домовлялись, в ширину так, але були якісь криві з одного боку. І видно було, це не через транспортування, а це так сплели. Я запитала чи наступні дві будуть рівнішими.

Наступні дві, коли я отримала, в мене був шок і, звісно, глибоке розчарування. Як я маю дати людині такий будиночок, якщо туди котам навіть важко буде зайти!!! Тим більше я відправила йому фото з тим будиночком, що знаходиться у нас. Думаю, поки ще сохне будинок для притулку ( по словам Олени лак ще сох), мама по нашому звяже підстилочку якраз і потім все разом відвезу. Назбирала ще повно всього для котиків: кігтеточки, їжу, лежаночки саморобні з кофт та синтепону.

Переписку-докази прикріплюю нижче.

Знайшла групи у фейсбуці ’Турбів. Дошка оголошень.’ ’Турбів. Оголошення’ Спробую ще туди написати.
автор Біле пальто • 2 часа назад
Ответ дляБегущаяпо
То навіщо ви їх з пошти забирали? Крім того, якісне поштове пакування - то досить дорога, платна послуга. Вона явно не була додана до вартості кошиків.
я скинула ій кошти повністю за них. пересилка укрпоштою 250 та 270 грн. Новою взагалі була 400 за кожну.
автор Біле пальто • 2 часа назад
Ответ дляГЛЮкоза
Я писала, гроші повернули. Я продавець, а покупець повернув посилку, бо приїхало розбите (була наложка). Упаковано було добре і на коробці наклейка була, що там скло.
це була не наложка, я ій кошти скинула за них повністю.
Бегущаяпо• 2 часа назад
Ответ дляБіле пальто
Олх укрпошта - безкоштовна доставка. В чеках була вартість пакування?
Луноликая Вика• 2 часа назад
Ответ дляБіле пальто
250 грн стоит кило самого дорогого котячего корма в моем зоомагазине, супер премиум, эх
автор Біле пальто • 2 часа назад
Ответ дляБегущаяпо
вони лише у вантажне відділення могли прийти і прийшли, бо розмір більший ніж обєм 30 кг. тому олх доставкою не можна було, на жаль(
Луноликая Вика• 2 часа назад
ладно, печальная тема, но банальная.
Афанасьевы и их женщины очень хотят жить красиво, на широкую ногу.
автор Біле пальто • 2 часа назад
Ответ дляБегущаяпо
по габаритам не пройшли б, там є обмеження на олх доставку.
автор Біле пальто • 2 часа назад
Ответ дляЛуноликая Вика
ладно, печальная тема, но банальная.
Какие их женщины?)))

я просто допомагаю по своїй ініціативі)
Лінива, не каюсь• 2 часа назад
Ответ дляЛуноликая Вика
ладно, печальная тема, но банальная.
посмотрела этого Афанасьева, все скромно, без хайпа. Даже не знаю где те корзины у него поместятся.
Лінива, не каюсь• 2 часа назад
Ответ дляБіле пальто
Какие их женщины?)))

я просто допомагаю по своїй ініціативі)
то вы сильно заморочились. Видно вы новичек в этом деле. Забейте уже, как есть так есть, везите какие есть скажете что при транспортировк повредились. ЧТо уже делать. Думаю еще надо подстилки в эти корзины, коты любят мягкое
Луноликая Вика• 2 часа назад
Ответ дляБіле пальто
Какие их женщины?)))

я просто допомагаю по своїй ініціативі)
Афанасьеву?)
это похвально.
Знаете я вот тоже трошки помогла уличным кинутым котам, в сильный мороз тупо пошла на укрпошту, взяла бесплатно одну большую коробку и маленькую. И поставила в подъезде, маленькая стала лотком, наполнитель самый дешевый за 44 грн. Постелила им куртку которую кто-то выставил на мусорку (порвана).
Купила им ряженки и корма.
Все обошлось мне меньше чем вы на одну доставку потратили.
автор Біле пальто • 2 часа назад
Ответ дляЛінива, не каюсь
Чомусь він мені імпонує, завжди скидала кошти, а зараз захотілось саме щось матеріальне від себе додати.

Він просто просив, якщо є можливість, мені захотілось
Луноликая Вика• 2 часа назад
Ответ дляЛінива, не каюсь
Я вообще не особо доверяю мужикам ’волонтерам’. Женщины как то более сердобольные, больше эмпатии.
Мужчины тратят на себя, свою семью, свою женщину.
Не замечала чтоб мужчины прям сильно опекались чужими детьми, животными.
автор Біле пальто • 2 часа назад
Ответ дляЛінива, не каюсь
підстилки мама робить)) дякую, вже як є))
Луноликая Вика• 2 часа назад
Ответ дляБіле пальто

Знала двух мужиков типа зооволонтеров, один бухал за эти деньги, другой просто жил на них, коты голодали.
Даже бородатая котомамуля вроде такой зоолюбитель, а слушаю вчера по радио, и он, наволонтерил себе дом в Ирпене за полмиллиона долларов. Вот тебе и зооволонтеры.
автор Біле пальто • 2 часа назад
Ответ дляЛінива, не каюсь
він орендує квартири де зараз котики живуть і будує котопритулок. то ці корзинки для будинку вже.
автор Біле пальто • 2 часа назад
Ответ дляЛуноликая Вика
теж в телеграмі на нього підписана.
Луноликая Вика• 2 часа назад
Ответ дляБіле пальто
А ким він працює? будинок це дорого 🤔
автор Біле пальто • 2 часа назад
Ответ дляЛуноликая Вика
Афанасьеву?)
это похвально.
Купила им ряженки и корма.
Ви молодець!
автор Біле пальто • 2 часа назад
Ответ дляЛуноликая Вика
А ким він працює? будинок це дорого 🤔
має якісь магазини свої, наскільки я зрозуміла по його постам.

Особисто не знайома.
Луноликая Вика• 2 часа назад
Ответ дляБіле пальто
Ви молодець!
Спасибо, но я бы хотела больше помочь им, но возможности ограничены.
Луноликая Вика• 2 часа назад
Ответ дляБіле пальто

Особисто не знайома.
Зрозуміла.
Вічний двигун• 2 часа назад
Ответ дляБіле пальто
так, у плівці. перші дві я замовляла новою поштою, ці укрпоштою.

усі рази лише в плівці пересилка. але одна з двох абсолютно нормально доіхала. те що четверта найнижча помялась-це зрозуміло, що під час транспортування. але це не виправдовує те, що іі висота на 15 см нижче ніж потрібно було.
Серйозно? Укрпоштою? Мені коробка з наліпкою «крихке» приїхала з діромахою в бочині. Ті кошики просто трамбували в кузов і пинали ногами. Воно видно що сплющене.
автор Біле пальто • 2 часа назад
Ответ дляВічний двигун
для укрпошти воно дійшло чудово. але сплющене - це мінус 1-2 см, а не 15!
автор Біле пальто • 1 час назад
нарешті можу фото вставити. Вибачте)

це будиночки, що прийшли перший раз в першій партіі. обидва кривоваті, але по висоті майже такі як домовлялись.
Танго утрьох• 1 час назад
Тупіше не придумаєш, з лози кошики котам в притулок:)Але тема про недобросовісність Продавця, в чому вона? 15 см в висоту? Це ручна робота.Доставка? Ви домовлялися в обриштуванні, а вам в пакеті вислали?кот вылазить туди, де проходить його голова, йому до дупи тих 15 см.
Танго утрьох• 1 час назад
’Наступні дві, коли я отримала, в мене був шок і, звісно, глибоке розчарування. Як я маю дати людині такий будиночок, якщо туди котам навіть важко буде зайти!!!’ Ви жартуєте? Покажіть на фото в якому місці важко зайти? І за що ви компенсацію вимагали з Продавця? Тема про притулок ніби, а якось гидко то все від вас...
автор Біле пальто • 1 час назад