Чарочка діда• вчера в 20:16

Якби ваша донька у свої 18 чи 19 років зізналась вам у схильності до лесбійства?

Та в тому, що має сексуальний потяг до інших дівчат.. Якою була б ваша реакція?
Seehund• вчера в 20:18
Пожала бы плечами.
Зам. зав. Анонима• вчера в 20:18
Головне, щоб її це влаштовувало і вона була б щасливою. Вона вже повнолітня людина і сама вирішує питання свого статевого і особистого життя.
Дама-мадама• вчера в 20:21
Ее устраивает, она счастлива? Значит, и меня устраивает и я за нее счастлива.
Последний вагон• вчера в 20:22
Я вже до 18 років наслухалася про чайлдфрі, трансгендера, зміну імені, тому вже нічому не дивуюся. Але це несерйозно, щоб привернути увагу, і тим ще сумніше:(
from Ukraine• вчера в 20:23
Пусть. Я не смогу и не хочу взрослому ребенку указывать, кого любить и с кем иметь отношения
Фізик-ядерщик заочно• вчера в 20:25
Точно бы не устроила истерику. Поговорили бы по душам. Осталась бы ей близким человеком.
У меня есть реальная знакомая. Да, она лесбиянка, но просто не посвящала родителей в свой мир. Стандартный ответ ’ все они козлы’, ’ нет никого нормального’ и тп. Только после 30 поставила перед фактом родителей, что замуж не выйдет никогда, а мать же там постоянно ныла на тему внуков. Короче, возможность быть собой и не скрывать этого от мира- оказывается огромное счастье.
ГоловнаЯ• вчера в 20:27
Норм, аби здорова та щаслива була
Анютины ласки• вчера в 22:09
Не хвилюйтесь, перебіситься. То вона ще нормального хлопця не зустріла. В мене також з дівчиною було раніше ніж з чоловіком. Але все минуло
Стервочка• вчера в 22:23
Нормальною була б реакція, я бісексуальна, не бачу проблеми
Стервочка• вчера в 22:24
Ответ дляАнютины ласки
Та ні, якщо це про почуття , а не просто секс, то нікуди не зникає
Miu.• вчера в 22:44
Це база в такому віці, не предавайте великого значення її словам) Ну навіть якщо погуляє трошки, хоч бабусею не станете