ВундерКИНГ• вчера в 04:24

Хто не спить...

...- як у вас - тихо сьогодні вночі? У нас тільки-но гепнуло. В чаті міста, дивлюся, всі попрокидалися, переписуються... Сон пройшов, а через годину вставати на роботу збиратися((
автор ВундерКИНГ • вчера в 17:21
Ответ дляАстановитесь
А смысл? Она же натягивается на матрас и сама разглаживается. Но я сушу на веревке, не сильно мнется.
У меня диван, матраса на нём нет
автор ВундерКИНГ • вчера в 17:23
Ответ дляЯ-ваш шанс
Запоріжжя? Теж прокинулась о четвертій((( Зараз спати хочеться
Ні, Сумщина.
Астановитесь• вчера в 17:25
Ответ дляВундерКИНГ
У меня диван, матраса на нём нет
Я даже не знала, что ее можно на диван натянуть.
автор ВундерКИНГ • вчера в 17:26
Ответ дляКриниця щастя
Ні, не можу. Користуємось хімчисткою дуже давно. Я не прачка і тим більше не прасувальниця. І вам гарного
А якщо немає?
автор ВундерКИНГ • вчера в 17:27
Ответ дляАстановитесь
Кого ’её’?
Астановитесь• вчера в 17:28
Ответ дляВундерКИНГ
Кого ’её’?
Простынь же!))
автор ВундерКИНГ • вчера в 17:37
Ответ дляАстановитесь
Простынь же!))
Ну, так они бывают не только натяжные, но и классические - обычный прямоугольный кусок ткани.
Астановитесь• вчера в 17:42
Ответ дляВундерКИНГ
Я отвечала на комментарий, как сложно гладить простынь на резинке, но глажу.
Астановитесь• вчера в 17:44
Ответ дляВундерКИНГ
Криниця щастя• вчера в 19:21
Ответ дляВундерКИНГ
А якщо немає?
Є помічниця
автор ВундерКИНГ • вчера в 19:22
Ответ дляКриниця щастя
Є помічниця
Так не у всіх є рабині зараз
Криниця щастя• вчера в 19:24
Ответ дляВундерКИНГ
Так не у всіх є рабині зараз
Я пишу про себе. В мене теж рабині не має, є чудова жінка багато років, яка допомагає і отримує нормальні гроші