грешница кающаяся• Изменено вчера в 17:56

ми не його народ! І він ніколи не важав нас своїм народом.

Натрапив на відео, де Зеленський виступає на Мюнхенській конференції.. і йому «похлопали».
І людина, яка це відео завантажила, підписала відео:
«Чужі люди аплодують стоячи, а свої обсирають,проклинають, такий ми народ.»
Насправді, там по акаунту вже видно, що людина мягко кажучи має «зеленку» головного мозку.
Там і оди не тільки Зеленському, а і Єрмаку і іншим.
Але зараз не про неї. Зараз про саму суть таких маніпуляцій…
Який жаль, і як же так, поганий народ попався, не любить «царя».
Не аплодує своєму рабству і геноциду!
Так нехай ці ЧУЖІ приїдуть, поживуть в якості громадян України, протягом майже 7 років його правління, і правління його потужних менеджерів.. і потім ми побачимо, як вони будуть йому аплодувати і «вахліщатся».
Дуже легко вірити в образ незламного лідера, кожний день не пожинаючи плоди його дій і брехні.
Дуже легко жити в комфортній Європі, США чи іншій країні, бути громадянином інших країн.
І хлопати тому, кого ти знаєш тільки із заказних статей ЗМІ, і кого бачиш лише по телевізору, телефону.
Будь хто із України так само може поаплодувати будь якому «лідеру» світу, чи навіть диктатору(умовно) ...
Коли його дії і рішення напряму не впливають на його життя!
І плювати, що той «лідер» всередині країни може знущатись із власного народу, бути тираном і інше. Вчиняти репресії.
Мені ж він поганого нічого не зробив! Але он яку промову «закатав»! Поаплодуємо йому!
Тому ці оплески, банальне лицемірство і цинізм!
Щоб зрозуміти реально, хто перед тобою. Треба відчувати на собі його правління!
І побачити не штучний дешевий образ, і почути не популістичні тексти, які йому пишуть його спічрайтери…
А бачити суть і єство, яке за цим штучним образом і промовами часто ховається! І реальні вчинки!
Нехай поживуть і побачать всі соціальні, обороні, економічні «перемоги» цього героя.
Нехай поживуть як наші пенсіонери і малозабезпечені люди на крихти, виживаючи.
Нехай поживуть в холодних домівках… і без тепла і світла, поки його друзі Міндічі із мільйона будуть грітись в Ізраїлі, грабуючи на захисті енергетики.
Нехай чоловіки поживуть тут в якості гарматного мʼяса, безправного, яких як рабів посилають без права вибору. А до військових відносяться як до ресурсу і безправних кріпаків!
Нехай поживуть під охороною «доблесної поліції», і побачать відмінність від своїх структур, які захищають людей і на яких громадяни дивляться як на захист. Навідміну від нас, де на поліцію і інші силові структури, дивляться як на репресивні органи, які служать не народу і Україні, а системі, і знущаються з народу і перші порушать закон.
Нехай поживуть, коли свобода слова це лише красиві лозунги, а в реальності будь яка думка, яка не співпадає з офіційною риторикою влади і пропаганди- агенти, вороги, боти і іпсо.
Нехай поживуть під закритими кордонами.
Поживуть серед тисячі брехні і популістики влади, і невиконаних обіцянок.
Нехай поживуть, коли їх податки будуть розкрадати мільярдами можновладці.
Нехай поживуть в країні, яка мала всі ресурси і можливості, щоб бути однією із найбагатших країн Європи, але яку довели до розрухи, і яка стала найбільшою країною Європи!
Нехай поживуть із МІЛЬЙОНАМИ ІНШИХ ПРОБЛЕМ. Дуже велика частина яких це саме заслуга їх «улюбленого» Зеленського. І побачимо, кому вони будуть АПЛОДУВАТИ потім.
Бо всі ці «хлопальщики», не витримали би в таких умовах і року життя.
І ненавиділи б владу більше, ніж самі українці!
І вже б вибігли на протести або кричали, що владу треба міняти.. Що вони в принципі постійно і роблять в своїй Європі, коли їм банально навіть дрібниці не подобаються!
Бо більшість з тих, хто йому «хлопає» це або ті, хто взагалі не має поняття про внутрішні проблеми, які зараз відбуваються в країні. І нічого не знають про внутрішньополітичне життя України.
Або тіж самі політики Заходу, які знають все, що відбувається всередині, але продовжують закривати очі і «підтримувати» його і владу, бо він їм вигідний!
Бо він зручний і керований.. який буде виконувати всі забаганки Заходу. Поки вони дають йому гарантії особистої безпеки і гроші! А він їм дає «дешевий варіант» як він сам сказав - життя українців, які будуть вмирати, щоб Європа спала спокійно.
А в Україні йому аплодують або ті, хто сам в системі, і живеться від неї… як і їх рідні і оточення.
І яких війна напряму не торкається, бо вони і їх діти не воюють і вмирати за країну не підуть НІКОЛИ.
Або ті, хто втратили будь яке відчуття реальності і адекватності, і просто не здатні побачити, до чого вони довели країну.
Ну або по стандарту, ті, хто сам сидить закордоном!
І не треба забувати, що ось цей “героїчний ” образ Зеленського, був підтриманий медійними кампаніями, як внутрішніми, так і зовнішніми, включно з фінансуванням з боку різних фондів.
Всі ці роки створювалась певна симуляція лідерства, коли символ важливіший за фактичні дії.
На це витрачались немалі медійні кошти.
Таж сама знаменита USAID спонсорувала медійні просування. І виділяла на це мільйони. В тому числі заказові статті про нього в світових виданнях! Різні премії і «людина року..
У соціології це називається політичним брендингом!
Таким чином, образ «героя Боневтіка», це не стільки оцінка реальних дій чи моральних якостей, скільки медійна конструкція, що формує симуляцію лідерства.
Але коли ця ілюзію прибрати.. за нею стоять тисячі провалів, невиконаних обіцянок, паразитування на героїзму народу. І нуль відповідальності!
Тому всім хто хлопає і так взахваті від нього..
Ми можемо безкоштовно і назавжди вам його віддати. Забирайте його в президенти! Зі всіма потужними менеджерами!
Побачимо, як ви потім будете «співати» і «хлопати».
Країні потрібні не оплески з-за кордону й не культ особистості.
Люди перестають дивитися на факти та дії і починають вірити в образ. ідеалізований, створений кимось іншим або ними самими. Цей образ стає важливішим за реальність. І чим сильніший культ, тим важче людині визнати помилки чи зло, скоєне цим ідолом, бо це сприймається як особиста «зрада» або втрата напрямку.
Ця сліпа віра часто супроводжується виправданням будь-яких дій «ідола», ігноруванням критики, створенням «ворогів» поза колом шанувальників і навіть самоцензурою. Люди починають боятися думати інакше, боятися сумніватися, боятися ставити під сумнів авторитети.
Це робить суспільство вразливим до маніпуляцій, несправедливості та жорстокості, оскільки реальність підпорядковується міфу про особистість, а не законам та здоровому глузду.
Тих, хто сліпо нападає на інших за критику «їхнього» кумира, можна назвати заручниками культу особистості. Вони сприймають будь-яку критику як особисту образу, а не можливість дослідити факти. Для них ідеалізований образ стає частиною їхньої ідентичності: напад на цього лідера, це напад на них самих, їхні цінності та світогляд.
У таких випадках люди перестають мислити об´єктивно. Навіть якщо критика грунтується на доведених фактах, її ігнорують, знецінюють або відкидають як «ворожу» чи «злу».
Будь-яке обговорення підміняється агресією, звинуваченнями та спробами дискредитувати того, хто говорить правду.
Це прояв психологічної проблеми- людина боїться визнати, що «герой» може бути неправим або шкідливим. Чи навіть ЗЛОЧИННИМ!
Різниця між зрілим ставленням до людей та культом особистості полягає в постійному аналізі своїх емоцій та переконань. Ви можете поважати та бути вдячними за конкретні дії, але все ж залишатися здатними чесно оцінювати помилки та зло. Це зберігає людяність, відповідальність та критичне мислення.
Справжня людська адекватність і мудрість, виявляється не в захисті ідолів будь-якою ціною, а в умінні бачити правду, навіть якщо вона неприємна.(скопировано)
Реверанс• вчера в 20:39
Ответ дляВаше Высочество
Путина вы так же ненавидите ?
Удалено администрацией...
Ваше Высочество• вчера в 20:47
Ответ длягрешница кающаяся
Вы правду любите?
Конечно
НадпотужнаПотужність• вчера в 21:06
Ответ дляVivaForever
Я не голосовала за него и не буду голосовать на следующих выборах, но я говорю спасибо ему как президенту что он не сдал и не сдает Украину
Удалено администрацией...
НадпотужнаПотужність• вчера в 21:06
Ответ дляIphone25
Удалено администрацией...
НадпотужнаПотужність• вчера в 21:11
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
VivaForever• вчера в 21:26
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Удалено администрацией...
НадпотужнаПотужність• вчера в 21:27
Ответ дляVivaForever
Удалено администрацией...
VivaForever• вчера в 21:27
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Удалено администрацией...