Анти-анонім• 17 февраля в 21:16
Жасмін бюстгалтери 85с і 90с дуже відрізняються?
Хотіла замовити поки знижка, завжди купую 85 с, але саме тієї моделі немає в тому розмірі, є 90с. Хто носить цю тм, чи дуже розмір відрізняється ? Саме за чашкою, бо по обʼєму мені можна трохи й більше
Коплю на груди• 17 февраля в 21:19
Не дуже, на 1 розмір відрізняється))
я не ношу, але продавала жасмін колись
Зам. зав. Анонима• 17 февраля в 21:19
Це взаємозамінні чашки
Так само коли нема 75ф-беру 80е
Блондинка в Шоколаде• 17 февраля в 21:22
Вам потрібно 90В брати, щоб чашка підійшла. На різному об´ємі повнота одного номеру чашки різна, ваш розмір 80D-85C-90B.
Зам. зав. Анонима• 17 февраля в 21:33
Сорі не дочитала…ні, 90 с - це на розмір більша чашка. Буде великий і в обʼємі і в чашці
Анти-анонім
• 17 февраля в 21:45
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Сьогодні приміряла але не таку модель. То мені чомусь здалося що якісь вони мало мірні стали, давно не купувала. Хоча у мене ще залишились їх бюстики то гарно сіли в нові моделі якісь здалося маломірки
Дівка в намисті• 17 февраля в 21:46
Ответ дляАнти-анонім
Там на сайте есть калькулятор размера, зайдите посмотрите насколько у вас отличия.
Крошечка-хаврошечка• 17 февраля в 22:04
Ответ дляАнти-анонім
Да, раньше чашки больше у них были.
Блондинка в Шоколаде• 17 февраля в 23:18
Ответ дляАнти-анонім
Теж ношу цей бренд, і в них деякі моделі в одному розмірі дійсно буває сідають по різному трохи.