Чупокабра• вчера в 10:40

Я не вивожу, дефіцит ваги, вітамінів, арфід, підліток дочка14р

Ну як можна нічого не їсти, а те що їсти ч мікродозах, ліки не п´є, вітаміни тільки які смачні. До психолога ходить. Я здурію мені здається що вона ніколи не почне їсти. Жодних білків. Навіть якщо вона щось таке їсть то така мікропорція що організму що їла що ні. Я не можу на це дивитися. Розмови до одного місяця. Я не хочу. Я не голодна. Психолог рекомендує не контролювати її збори до школи. Тобто сама будильник сама встає їсть і йде. Ну про те що зараз вона досі не в школі бо хто той будильник чує?! А по друге вона не їсть, максимум чашку какао чи молока без нічого ( рекомендація прибрати солодке взагалі). І потім вона дзвонити зі школи що їй погано її тошнить і голова болить. Ну в мене вже сил немає зовсім. Дивитися на оце все. Психіатр ніяких діагнозів не ставить. На словах є ознаки аутичного спектру пов´язані з їжею і все. Ніяких медикаментів чи що, рекомендації працювати з психологом. А тут теж цікаво, їй 14! І вона має САМА хотіти ходити , звісно вона не хоче для неї в неї проблем немає чого ви всі причіпилися. А я не витримую....
автор Чупокабра • вчера в 16:18
Ответ дляЗасомневаю
Читаю це все і рощумію, що мря тактика правильна, все, що насипали ти маєш з´їсти, нікого не звилює смачно чи ні. От з´їв це, а тоді їж те що зочеться.
Привчала з пелюшок, подекуди і жорстко . Думала менший з зарактером і невдастся, але якщо раніше капризував, намагався блувати, то після того як я скащала шо якщо він виблює, товін те і з´їсть, більшецих фокусів нема, їсть шо дають. А моя тепер задача слідкувати ща збалансованим зарчуванням
Меншою більш менш так вдавалося. Стала старша взагалі не працює
автор Чупокабра • вчера в 16:21
Ответ дляВикупана
Вона заробляє гроші?
Ні їй дарують на свята. Даємо кишенькові коли йде гуляти.
автор Чупокабра • вчера в 16:23
Ответ дляВикупана
Якось у вас дивно все. Гастроентеролог ставить РХП. Психіатр каже, що все ок. Так не буває. Гастроентеролог не ставить такі діагнози, це не його компетенція. І якщо ситуація є такою, як ви її описуєте, нормальний психіатр вже дуже наполегливо б вам радив покласти дитину на стаціонар. То ж дивно у вас все.
Гастроентеролог одразу до обстеження написала консультація психіатра. Рхп їй поставили і гастро, і невролог. Психіатр не поставив нічого, принаймні аутизм обидва сказали немає. Тест якісь провела тільки один психіатр. Ну такі дивні лікарі мабуть мене попадаються
Миллениалка• вчера в 16:24
Ответ дляЧупокабра
Може у вас залишилася назва?
Агвантар сироп (саме сироп, а не таблетки) призначали моїй дитині 13 років. Доза більша, ніж по інструкції, по 8 мл/3 р.д. Але в нас не настільки була погана ситуація з апетитом.
автор Чупокабра • вчера в 16:24
Ответ дляВикупана
Стаціонар став би дуже допоміжним для вашої дитини. Якщо те, що ви описуєте є в дійсності. І дуже бажано доньку від вас ізолювати, хоча б на ті ж стандартні три тижні. Їй полегшає.
Стаціонар психоневрологічний? Як він їй допомогти має? Один психіатр пропонує інший каже що не бачить сенс. Невролог і педіатр каже що навпаки стане ще гірше після стаціонару .
Пуки-куки• вчера в 16:26
Ответ дляКонтрольница
Ось один адекватний коментар. А всі інші не мають нічого спільного з дітьми, у яких депресія, і роздають якісь тупі поради, особливо «нехай все сама». Дитині погано і не треба робити ще гірше. Треба рятувати.
силоміць? як? якщо вмовляння НЕ ДІЮТЬ
автор Чупокабра • вчера в 16:28
Ответ дляПуки-куки
послухаю, син виріс, а проблема залишилась...поки півень не дзьобне
От я цього і боюся. То казали росте, формується смаки, кризи, потім буде їсти, гормони ,стане старше тощо. А щось все ніяк.
Син навпаки їсть холодильниками
автор Чупокабра • вчера в 16:28
Ответ дляКонтрольница
Психіатр відправив до психолога
Пуки-куки• вчера в 16:30
Ответ дляЧупокабра
Син навпаки їсть холодильниками
моєму 19, проблема десь з 5 років, зараз живе сам, і хоче взагалі відмовитись від білка м´ясного, при чому не їсть рибу, яйця, бобові, тільки молочний білок... про вагу навіть тут не пишу
Пуки-куки• вчера в 16:31
Ответ дляЧупокабра
Психіатр відправив до психолога
а дочка піде з вами? ви питали? просто поговорити?
автор Чупокабра • вчера в 16:31
Ответ дляМиллениалка
Нам його прописав кардіолог, не п´є, не смачно
автор Чупокабра • вчера в 16:32
Ответ дляПуки-куки
Вона ходить на моє прохання. Але психолог одразу пояснив що якщо вона не буде робити нічого в процесі їх роботи результату не буде. По суті я поки її дуже прошу ходити до психолога
Засомневаю• вчера в 16:42
Ответ дляЧупокабра
Моїй старшій 16, це вже звичка, навіть якщо лояльний тато її годує, то з´їдає те, що дав
Сон і дрімота• вчера в 16:42
Ответ дляЧупокабра
Ну от бадді хочу спробувати, але враховуючи що її захитує і вона важко переносить транспорт. То їздить за потреби туди ще той квест. Да і вартість одного прийому 2300. На жаль для нас це відчутна вартість.
Ну то не треба нікуди їздити, все є онлайн зараз
Але без її включення толку не буде, хоч сто тисяч за прийом платіть
Без комплексів• вчера в 16:45
В мене теж така( але на рік молодша. Не голодна, не хочу, я вже їла....феррітин та гемоглобін мізерні, в обморок вже падала, слабкість. Але.. останнім часом тато придумав таку тактику- дає їй їжу та забирає гаджети, каже поверну, коли поїси. Не з першого разу, але почала їсти, бо ж телефон та ноут хоче назад. За три тижні вага виросла на два кг! Це вже щось) бо скелетом стала. До лікарів ходили, якщо що, хвороб нема
Сон і дрімота• вчера в 16:50
Ответ дляЧупокабра
Да без питань, зранку вона снідаж сама какао з цукром, батон на якому ледь не півбанки нутели. Будь ласка тільки якщо в обід і вечерю буде здч щось нормальне. А не на обід печиво чипси сухарики желейки і на вечерю йогурт дитячий в маленькій такій пляшці банановий і теж пачка печива.
Менша була вона погодилася їсти кашу з тортом або бісквіт отой Рошен в індивідуальному пакуванні невеликий бісквіт. Я була за. Нехай хоч так.
Ви реально не розумієте що їсти тільки одне солодке і фрі то ні про яке здоров´я тут і мови не буде
Ну а якщо хоча б так деякий час?
Але причину цьому треба знайти
Якщо на фоні низької ваги зникнуть місячні, то це буде ще один і дуже великий клопіт ще до тих, що вона має
Подумайте над цим
Так, це не здорове харчування, але хоч якесь, щоб вона могла функціонувати і не втрачати свідомість від голоду
І по трохи проблему вирішувати
За один день і навіть за місяць краще не стане
Тому хоча б так
автор Чупокабра • вчера в 16:57
Ответ дляЗасомневаю
Добре що вам вдалося. Я на жаль не можу повернутися в минуле з теперішніми знаннями і якось спробувати виправити ситуацію. І так вона з солодкого теж перебирає і не їсть все підряд.
До речі все питала майже всі до кого я її водила, чи був харчовий інтерес в дитини в ранньому віці, так в моєї дочки не було зовсім. Їй було байдуже що там їсть брат само тато бабуся от зовсім. Так ми всі їли разом за одним столом. І тп. В садочку вона теж ходила голодна всі три роки, вихователі нічого не могли зробити.
автор Чупокабра • вчера в 16:57
Ответ дляСон і дрімота
Вартість однакова що онлайн що офлайн. Мені здається в таких випадках краще офлайн хоча б на початку
автор Чупокабра • вчера в 16:59
Ответ дляБез комплексів
Ніфіга, місяць без телефону та інтернету ( кнопочний для школи).
Редиска Я• вчера в 17:01
Ответ дляЗасомневаю
ви хоч знаєте, що таке arfid? Ваш персональний освенцим при арфіді ніяк не допоможе, лише зашкодить. Шкода ваших дітей.
Трахтибидох• вчера в 17:04
Ответ дляЯ супер-пупер
у моєї доньки зріст 167 і вага 42 кг. Доньці 11 років. Не їсть, взагалі, фруктів і овочів. Заставити неможливо, каже, що рвотний рефлекс вони викликають. Маємо анемію 2 ст., нестачу вітаміна Д і підвищений ТТГ у 2 рази. Зараз теж на лікуванні, пємо вітаміни, таблетки. Бо, бачте, таблетка смачніша за яблуко
Я так думаю то от большой любви, в мене такаж, того не ім то воняє від того уха чешуться , і всяку дурню , виню тільки себе - з дитинства все що побажає хоч корабля з неба , а зараз отак нічого не цікаво, я того апельсина бачила раз в місяць і кожних вихідних в село на картоплю а не в італію чи францію то мені все було добре , і вчилась сама без нагадувань бо єдине бажання було зі злиднів вирватись ,
автор Чупокабра • вчера в 17:12
Ответ дляТрахтибидох
У вас хибне уявлення.
Я наприклад з дитинства теж не все їм, і ви мене не змусили б. Теж жила в бідності. Мені готували окремо.
Моя ніколи не пробувала помідор. В перець навіть за 100грн чи час на телефоні відмовилася
Засомневаю• вчера в 17:08
Ответ дляРедиска Я
Кому не допоможе, вам? і як я виросла без розладів? А тут такі ніжні ) створюють собі проблеми і вирішують їх у психіатрів потім)
Редиска Я• вчера в 17:12
Ответ дляЗасомневаю
Коли моєму сину було 4, я раз влаштувала йому такий концтабір. От на столі каша, поїж - потім все інше.
На четвертий день він вже навіть встати не міг. Звісно, кашу ту він не з´їв. Я здалася.
Я картатиму себе все життя за це.
Тільки в його 11 я прочитала про arfid - і про те, що це не лікується поки що НІЯК. Взагалі. І каральні методи не діють.
Це найсерйозніший з розладів харчової поведінки. З булімією та анорексією справитися важко, але можливо. На arfid способи ще не придумали.
автор Чупокабра • вчера в 17:14
Ответ дляЗасомневаю
Ага це не працює на таких дітях.
Якби мені в дитинстві так робили ставили гречку і печінку, я б з голоду померла. В санаторії чи таборі я приїздила -3-5кг. Бо не їла там, голодна ходила якщо не було що купити.
Редиска Я• вчера в 17:16
Ответ дляЧупокабра
Ага це не працює на таких дітях.
Бачите, у вас і у мене теж, певно, арфід є - і, можливо, це спадкове. Я багато чого не їла і не їм, екс-чоловік перебирав ще більше, син в результаті їсть біля 10 продуктів всього. Ходили колись до психотерапевта - дорого і не допомогло. До психіатра не хоче, плаче, кричить. Але таки поведу колись :(

Але нам аутизм поставили в його рік ще.
Радуга-дуга• вчера в 17:16
Опять вы, автор? Вы сама у психолога были? Без дочки. В вашем случае это обязательно. Может быть даже психиатр. Тут уже попахивает синдромом Мюнхаузена.
Редиска Я• вчера в 17:17
Ответ дляРадуга-дуга
а чому так, поясніть, будь ласка.
Радуга-дуга• вчера в 17:17
Ответ дляПоросенка
Авторе, потрібен психіатр , а не психолог.
Да, автору, очень нужен психиатр.
Засомневаю• вчера в 17:18
Ответ дляРедиска Я
Я картатиму себе все життя за це.
Ну то ми тут же обговорюємотздорових дітей, а не щ діагнозами. В моєї подруги аутист, він з пелюшок їсть лише молочку, їжа яка торкається язика його тригерить. Через п´ять років пішли вже проблеми щ організмом через відсутність харчування.