Оце потужно• вчера в 13:06

Як відучити родичів до нас так часто ходити?

Ми з чоловіком живемо в обласному центрі. Квартира 35 квадратів (спальня і диван на кухні). Його родичі живуть за 100 км, але постійно знаходять собі приводи для розважання в нашому місті. Як наслідок або кожну другу неділю приїжджають вранці о 7:00, а їдуть ввечері о 19:₴00 АБО й взагалі батько лишається на ночівлю. Я, звісно, вихована людина, але мене це вже задовбало, бо простору й так нема, і мені замість спокійних зборів на роботу постійні прибирання і прання....сил вже нема, то їм з родичами побачитись, то круїз по лікарях постійних, то по супермаркетах....а чоловік як таксі, свого життя взагалі ніякого. От доки так буде?
Для драки• вчера в 16:45
Ответ дляПоросенка
А ви не можете так написати? ’ В ці вихідні ми хочемо до вас у гості’ І буде 2 варіанти, або будете чергувати гості, то у вас то у сестри, або перестане до вас напрошуватись
Якось здається що тебе в гості мають запросити. От мені таке не зручно писати, може у них плани
Семенівни сусідка• вчера в 16:46
Ответ дляОце потужно
ще немає, от чекаємо якраз
Тим паче ставте перед фактом, що Вас напрягають ці приїзди.
Шовоаять, що погано себе почуваєте.
Вам незручно сказати в своїй квартирі, що хочете відпочити, а свекру зручно Вам на голову лізти.
Поросенка• вчера в 16:47
Ответ дляДля драки
Вам не зручно, а їй зручно. Ви ж не кличете, але до вас їдуть. Тому правила гри мають бути однаковими
13чудоСВЕТА• вчера в 16:53
Ответ дляМішечок щастя
Собі ми можемо інколи суші замовити, а буває, що це мівіна і салат з супермаркету. Когось зараз приймати, то це реально в копійку влетить. Ще випрати після цього, в бойлері води на всіх не вистачить, ну капець. Краще таким родичам дати тисячу на подобово і нехай гуляють
Главное чтобы не автор давала эти деньги. А то все может быть.
13чудоСВЕТА• вчера в 16:58
Ответ дляПоросенка
Я вообще никогда не могла понять и никогда не пойму формулировку: ’Мы хотим/идём/едем к Вам в гости’. Это можно понять только от самых близких людей. Но меня неимоверно бесит когда такая формулировка звучит от каких то сестер, тёть, дядь, десятой воды на киселе...
Что это такое вообще?! Может у людей какие то свои планы, работы, отдых, уборка, посещение какого то мероприятия итд. Что значит ’Мы идём/едем к Вам в гости?!’
Но я умею четко ставить на место.
Сразу же отвечаю: я буду занята этот день/не дома итд.
Но меня всегда поражало в людях, что люди думают что могут запросто распоряжаться чужим временем и жильем.
Герцогиня• вчера в 17:05
Ответ дляОце потужно
я востаннє у вихідні була зайнята СВОЇМИ справами до заміжжя
Тоді Ви максимально дивна, раз це терпите
Поросенка• вчера в 17:06
Ответ для13чудоСВЕТА
Но я умею четко ставить на место.
Я теж такого не розумію, і не люблю ходити по гостях і в себе не люблю приймати. Мені подобається зустрічатись на нейтральній території. Але порадила автору того поста відзеркалити, щоб ті наглюки перестали пхатись в гості
Подмигашка• вчера в 17:12
Пусть продает свое жильё и перебирается в обл центр, раз постоянно столько дел там
мадам Везувий• вчера в 17:27
Ответ дляОце потужно
Варіанти? Пропозиції? Сказати чоловіку, що хай до нас не приходять? - образиться
Тогда принимайте, и не жалуйтесь.
Не обязательно обижать, достаточно сказать, что у вас планы на этот день-вечер/вас не будет дома. И так несколько раз.
Глаза_в_3_карата• вчера в 18:05
Доки ви не вискажете чоловікові, а він - їм
Фокус-Покус• вчера в 18:41
Ответ дляОце потужно
Боже....я не витримаю, ми жили в приватному будинку з мамою, а в нього 4 дорослих на 30 квадратах без балкону. Я задихаюсь від такого, ще й відколи вагітна, то взагала роздратована жах
А как ваш свекр относится к тому, что его напрягают? Он на порог, а вы, ой, как хорошо, что вы приехали, я неважно себя чувствую, в холодильнике макароны с сосисками, разогрейте себе, поможете потом своему сыну по хозяйству, уборку надо сделать, за продуктами сходить, еду приготовить, я пойду полежу.ю, голова болит. Хорошо, что вы у нас часто бываете, родится ребенок, помощь ещё больше нужна будет, я буду заниматься ребенком, а сын ваш бытом, с вашей активной помощью.
Оябунчик• вчера в 18:46
Автор, это треш просто. Я бы наверно сдурела от такого Они беспардонные((
Здесь муж должен им говорить, не вы, а он.
Говорите с мужем, пусть сам им тактично объясняет. Ситуация ненормальная.
Копирайторша• вчера в 20:11
Ответ дляФокус-Покус
Кстати , вариант .
Життє Бентежне• вчера в 20:21
Ответ дляФокус-Покус
Такой скажет ,а у меня давление,лежу
Фокус-Покус• вчера в 20:22
Ответ дляЖиттє Бентежне
Такой скажет ,а у меня давление,лежу
Ну и ладно, пусть муж корячится, а автор беременная, ей отдыхать надо.
Життє Бентежне• вчера в 20:24
Ответ дляФокус-Покус
Так автор боится это сказать.Она ж не вчера забкременела
Фокус-Покус• вчера в 20:26
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ну надо же когда то решиться. Но дело ее конечно.
Життє Бентежне• вчера в 20:27
Ответ дляФокус-Покус
Она ж хочет быть хорошей для всех,а эти два мужика сами догадаться ее пожалеть
Фокус-Покус• вчера в 20:29
Ответ дляЖиттє Бентежне
Так, а что плохого, если она пожалуется на самочувствие? Ах, мне не хорошо, вы мужчины, моя надежда и опора, обопрусь на ваши сильные плечи.)
Життє Бентежне• вчера в 20:31
Ответ дляФокус-Покус
Ничего плохого,но она своему родному мужу,От которого беременна,боится сказать что она устала от всего этого
Фокус-Покус• вчера в 20:33
Ответ дляЖиттє Бентежне
Но за неё же это никто не скажет.
Ms. При теле• вчера в 20:34
Ответ дляОце потужно
А що він по-Вашому скаже? не приходьте до мене?
Перестати боятись не бути хорошими і сказати, що ми на ці вихідні не можемо, свої справи. Не треба пояснювати, які саме. А якщо спитають безцеремонні родичі, то ’це особисте’
Ms. При теле• вчера в 20:41
Ответ дляОце потужно
Зовсім ні, моєму чоловіку 28 років як і мені, але Ви праві - жили вони на купі і для нього це ок. Я одна дитина була і завжди жила самостійно у власному просторі і для мене це дико
Це теж треба розказати чоловіку, що вас це втомлює, навіть просто чиясь присутність вдома, що ви відпочиваєте лише тоді, коли самі з чоловіком вдома, а все інше - для вас напруга. І ви нічого не можете з цим зробити.
І тому у вас накопичується роздратування і навряд чи це добре закінчиться.
Бо він може не розуміти вашого стану
Ms. При теле• вчера в 20:42
Ответ дляОце потужно
О, взагалі супер причина - хай валить на вас, що ви не можете через вагітність
Життє Бентежне• вчера в 20:49
Ответ дляФокус-Покус
Но за неё же это никто не скажет.
Может думает мы позвоним и скажем 🤷‍♀️
Життє Бентежне• вчера в 20:50
Ответ дляMs. При теле
Плохая идея выставить жену грымзой,а он цветочек
Залізний кіготь• вчера в 21:05
От думаю,як ви такі виживаєте? І навіщо ви сім´ї створюєте, якщо в межах цієї сім´ї не можете відверто поговорити про свої потреби і почуття . Проблеми взагалі немає, це просто чітко озвучується. Він виріс кагалом- може жити з ними. Ви так не росли і не хочете жити. Але ви якась перешугана...
Ms. При теле• вчера в 21:35
Ответ дляЖиттє Бентежне
Нет, не грымзой. Жена сейчас в более уязвимом состоянии, она не может принимать гостей, ей сейчас важен покой
slpplp• вчера в 21:47
Ответ дляДля драки
Наступного разу на таке питання кажете у відповідь :» ой, випередила, це ми хотіли в гості напроситися, давно у Вас не були, вже забули де живете . А ще хотіла у парк( каток, базар, магазин) сходити Ваш . Так хочеться , аж не можу «
Колишня муза• вчера в 22:09
Ответ дляОце потужно
У нас квартира моя дошлюбна і з готовим ремонтом була, тож за що мені це взагалі не розумію
Вы прикалываетесь? Скажите мужу или он это прекращает или вы его выселяете к родичам. Всё. Офигеть