Оце потужно• вчера в 13:06
Як відучити родичів до нас так часто ходити?
Ми з чоловіком живемо в обласному центрі. Квартира 35 квадратів (спальня і диван на кухні). Його родичі живуть за 100 км, але постійно знаходять собі приводи для розважання в нашому місті. Як наслідок або кожну другу неділю приїжджають вранці о 7:00, а їдуть ввечері о 19:₴00 АБО й взагалі батько лишається на ночівлю. Я, звісно, вихована людина, але мене це вже задовбало, бо простору й так нема, і мені замість спокійних зборів на роботу постійні прибирання і прання....сил вже нема, то їм з родичами побачитись, то круїз по лікарях постійних, то по супермаркетах....а чоловік як таксі, свого життя взагалі ніякого. От доки так буде?
Борщик• вчера в 14:02
Ответ дляОце потужно
Я зовсім не боюся йому сказати, абсолютно. Просто батько єдина рідна для нього людина і я не хочу його ображати.
Ходіть перед гостями голою. Зовсім. 5 хвилин позору - зате свобода 😁
Оце потужно
• вчера в 14:03
Ответ длякуркулиха
а в чому проблема сказати ’вибачте у нас на найближчий місяць інші плани’?
Ви хочете і хорошою залишитись і не створювати собі дискомфорт, але в вашому випадку так не вийде. Питання тільки в тому, для кого ви будете хорошою: для себе чи для родичів. Для всіх одночасно не вийде.
так, саме так, хотілося б якраз так, от думаю як викрутитись
13чудоСВЕТА• вчера в 14:05
Ответ дляPassiflora_
Я б за батька нічого не сказала, а ось інші тітоньки, сестри та купи йшли б лісом.
Родители - да. Но родители тоже разные бывают. Может они приезжают и мозг днями выносят. Для автора это чужие люди, зачем ей дискомфорт на ее территории? Если родители нормальные - без проблем.
Ко мне приезжают и мои родители и родители мужа (они нормальные) - все ок. Но с ночёвкой редко. Они с пониманием относятся к тому что мы молодая семья. Если конечно вынужденная мера и нужно остаться - без проблем.
Но вот эти все тети-дяди идут лесом, согласна. Никаких ночёвок.
13чудоСВЕТА• вчера в 14:05
Ответ дляОце потужно
наші так само, просто ставлять чоловіка перед фактом, а він ведеться
Так это родители или сестры-братья-тети-дяди?
Оце потужно
• вчера в 14:05
Ответ дляPassiflora_
та справа в тому, що набридає якраз він, до інших і мені і чоловіку пофіг, та й вони не так часто з´являються
13чудоСВЕТА• вчера в 14:06
Ответ дляОце потужно
Дети есть у вас?
Борщик• вчера в 14:06
Ответ дляОце потужно
Розлійте у під´їзді перед їхнім приходом олію, хай на дупу гепнуться.
Борщик• вчера в 14:07
Ответ дляОце потужно
Не так часто - це раз на рік. А у вас занадто часто.
Оце потужно
• вчера в 14:08
Ответ дляНе боюся осуду
Автор, ви нічого не зрбите.
Мій теж кагалом жив, то для нього в одній кімнаті 10 людей не проблема.
Боже....я не витримаю, ми жили в приватному будинку з мамою, а в нього 4 дорослих на 30 квадратах без балкону. Я задихаюсь від такого, ще й відколи вагітна, то взагала роздратована жах
Вільний митець• вчера в 14:08
Ответ дляБорщик
И будет потом у Автора на 35 кв.м лежать, выздоравливать
Оце потужно
• вчера в 14:09
Ответ дляБорщик
там би це нікого не смутило, окрім мене, повірте
куркулиха• вчера в 14:09
Ответ дляОце потужно
ви хочете викрутитись так, щоб батько не образився, але він образиться. Образиться, бо ви порушуєте його плани, він так звик, йому так ок.
Тому ймовірно це буде конфлікт, чи скандал, чи тортури мовчанкою і ігнором.
Ви або свідомо йде на цей крок в надії, що цей катастрофічний сценарій не ралізується, або терпітимете далі. Скільки - поки не урветься терпець.
Оце потужно
• вчера в 14:10
Ответ для13чудоСВЕТА
батько
куркулиха• вчера в 14:10
Ответ дляБорщик
щоб потім ще за ним доглядати?
Оце потужно
• вчера в 14:10
Ответ для13чудоСВЕТА
Дети есть у вас?
ще немає, от чекаємо якраз
Оце потужно
• вчера в 14:11
Ответ дляВільний митець
100 %
13чудоСВЕТА• вчера в 14:11
Ответ дляОце потужно
батько
Видать с характером и без тормозов, если не понимает элементарных вещей. Властный, да?
Оце потужно
• вчера в 14:12
Ответ для13чудоСВЕТА
любить ходити в гості, але щоб не приходили до нього))
13чудоСВЕТА• вчера в 14:12
Ответ дляОце потужно
ще немає, от чекаємо якраз
И они на Вас уже верхом едут? На беременной? Ух...
Борщик• вчера в 14:13
Ответ дляОце потужно
О, так ви вагітна? Вітаю!
Ригайте! 😁 Скажіть що токсикоз, и прям під час розмови робіть утробні звуки, наче ви зараз блюванете. І не уходьте від них, прям за столом робіть 😁
Борщик• вчера в 14:13
Ответ дляВільний митець
Неа, в лікарні😜
13чудоСВЕТА• вчера в 14:13
Ответ дляОце потужно
Может он проконтролировать приходит или Вы сыначку корзиночку не обижаете. Сварили вовремя? Обстирали вовремя? Дали вовремя?)
Вільний митець• вчера в 14:14
Ответ дляБорщик
Неа, в лікарні😜
кому он там нужен. Гипс наложат и обратно взад отправят.
А даже если и полежит он там какое-то время, то Автору еще туда ездить, еду горячую возить каждый день
Борщик• вчера в 14:15
Ответ дляВільний митець
Не, автор вагітна, хай говорить ’мені не можна, треба постійно лежати. Чи ви мені зла бажаєте?’
13чудоСВЕТА• вчера в 14:16
Ответ дляБорщик
О, так ви вагітна? Вітаю!
Даже если не вагитна - рыгайте!))) И обсырайтесь. Но я Вам скажу, таким людям все равно. Те кто привык жить кагалом их рыгачкой и срачкой не испугаешь. Даже если придется рыгать прям перед свекром, ему ок будет. Это тебе будет хотеться сквозь землю провалиться. Это тип людей такой....
Вільний митець• вчера в 14:19
Ответ дляОце потужно
ще немає, от чекаємо якраз
Потом вообще не отпинаетесь, будет дедушка приезжать с внуком повидаться.
Khmelnichanka• вчера в 14:24
Ответ дляОце потужно
ще немає, от чекаємо якраз
Ви вагітна? Вибачте, але тим більше: Ваш чоловік має поговорити із своїм батьком.
По-родинному.
Мені здається, що батько зрозуміє, просто він, можливо, і не здогадується, що завдає незручностей, бо для нього жити кагалом - то звично і цілком ок.
Він має почути, що вам - не ок.
Тим більше, зважаючи на Ваш стан.
По-родинному.
Він має почути, що вам - не ок.
Тим більше, зважаючи на Ваш стан.
ТигрЛьвович• вчера в 14:27
Ответ дляОце потужно
Наскільки я безхребетна судити не можу, але, якщо це означає, коли не можу сказати його батьку ’Не приходьте до нас’, то тоді так, я безхребетна і що робити не знаю
Вот вам нужно решиться это сделать. Это очень сложно и почти недосягаемо для вашей психики, но это единственный способ изменить ситуацию и научиться проживать жизнь не в угоду другим.
ТигрЛьвович• вчера в 14:27
Ответ дляОце потужно
Варіанти? Пропозиції? Сказати чоловіку, що хай до нас не приходять? - образиться
Пусть. Пусть обижаются.
13чудоСВЕТА• вчера в 14:28
Ответ дляKhmelnichanka
По-родинному.
Він має почути, що вам - не ок.
Тим більше, зважаючи на Ваш стан.
По-родинному.
Він має почути, що вам - не ок.
Тим більше, зважаючи на Ваш стан.
Да, но такие люди не понимают этого. В том то и проблема. Обвинят автора во всех смертных грехах. Она будет и дикая и какая угодно. Основой проблемы является то, что муж на стороне отца. Не на стороне автора. То есть два мужика оккупировали территорию автора и распоряжаются ею на свое усмотрение в ущерб автору. Так не должно быть.