Оце потужно• вчера в 13:06
Як відучити родичів до нас так часто ходити?
Ми з чоловіком живемо в обласному центрі. Квартира 35 квадратів (спальня і диван на кухні). Його родичі живуть за 100 км, але постійно знаходять собі приводи для розважання в нашому місті. Як наслідок або кожну другу неділю приїжджають вранці о 7:00, а їдуть ввечері о 19:₴00 АБО й взагалі батько лишається на ночівлю. Я, звісно, вихована людина, але мене це вже задовбало, бо простору й так нема, і мені замість спокійних зборів на роботу постійні прибирання і прання....сил вже нема, то їм з родичами побачитись, то круїз по лікарях постійних, то по супермаркетах....а чоловік як таксі, свого життя взагалі ніякого. От доки так буде?
волосатое стекло• вчера в 13:07
Три раза читала как ’відчути’ и не могла никак понять что имеется в виду.
Чорт і Шо• вчера в 13:07
А чому чоловік не вирішує цю проблему, а ви? Чи його це влаштовує?
Шалена красуня• вчера в 13:09
Ну от в принципі ви праві.
Але наприклад в моїй сім´ї ми бавили виключно моїх родичів.
Я популярно чоловікові пояснила чому його родичі токсична кака. А мої гарна цяця
Чучело-Мяучело• вчера в 13:11
Доки Ви мовчите.Я бы свалила пару раз или дверь не открыла,может поняли,что им тут не гостиница
ТигрЛьвович• вчера в 13:12
Вы вообще безхребетная? И представить не могу, чтоб я кого-то принимала.
Файно Замало• вчера в 13:13
Может они и оповещают заранее своего сына, но ваш муж об этом молчит
А Я Самая Самая• вчера в 13:14
Записуйтесь до косметолога, масажиста , пошуки взуття і т.і. і кажіть у мене справи на весь день, коли ж мені їх робити як не на вихідних.
Оце потужно
• вчера в 13:14
Ответ дляЧорт і Шо
А що він по-Вашому скаже? не приходьте до мене?
Оце потужно
• вчера в 13:15
Ответ дляКонтрольница
доки ви їм це дозволяєте
Варіанти? Пропозиції? Сказати чоловіку, що хай до нас не приходять? - образиться
Цвірінь• вчера в 13:16
Ответ дляОце потужно
Мы сегодня не можем вас принять. Мы очень заняты
А Я Самая Самая• вчера в 13:17
Ответ дляОце потужно
Хай скаже їм, в нас справи нас не буде вдома, або хай сам готує на них і пере після них
Оце потужно
• вчера в 13:17
Ответ дляЧучело-Мяучело
я теж так робила, видзвонюють чоловіка, і він біжить. Срач за день такий, що якщо б місяць не прибирали, то так би не було
Чучело-Мяучело• вчера в 13:18
Ответ дляОце потужно
Скажите мужу,что убирать он будет сам после смены ’таксиста’
Оце потужно
• вчера в 13:19
Ответ дляТигрЛьвович
Наскільки я безхребетна судити не можу, але, якщо це означає, коли не можу сказати його батьку ’Не приходьте до нас’, то тоді так, я безхребетна і що робити не знаю
Чучело-Мяучело• вчера в 13:20
Ответ дляОце потужно
Я занят,очень занят сегодня.И это нормально,автор,в свой выходной заниматься СВОИМИ делами.
Оце потужно
• вчера в 13:20
Ответ дляФайно Замало
так він і мене оповіщає, а що толку? ну, знаю я за декілька днів, що ’щастя’ знов привалить, і що це змінює?
Оце потужно
• вчера в 13:21
Ответ дляА Я Самая Самая
Ви не уявляєте ступінь наглості, він просто прийде коли мене немає....
13чудоСВЕТА• вчера в 13:22
Сочувствую Вам, автор. Есть такие. Они как правило не видят проблемы и будут считать Вас максимально странной что для Вас это в напряг. Здесь только вам нужно разговаривать с мужем. Но если и он не видит проблемы, то Вы ещё и виноватой останетесь..
Я в свое время столкнулась с похожей проблемой со стороны родственников своего мужа и при первом их поползновении подобном сказала мужу твердое нет. Они конечно приезжают к нам в гости, но это может быть раз в пол года. Но чтобы так часто - нет.
13чудоСВЕТА• вчера в 13:23
Ответ дляОце потужно
Вот вся проблема в том, что для Вашего мужа это нормально и он будет считать Вас странной. Это означает, что для него его родственники важнее чем Вы и ваше спокойствие в семье как пары. Это о многом говорит.
Оце потужно
• вчера в 13:24
Ответ дляЧучело-Мяучело
я востаннє у вихідні була зайнята СВОЇМИ справами до заміжжя
Ушла и Пришла• вчера в 13:26
Спочатку подумала що через день у вас гостюють, а якщо то раз в два тижні то ніби і не так часто. Старі люди приїздять до лікарні, супермаркету, цивілізації. Не бачу проблеми. Це ж чоловіка батьки а не троюродний брат з жінкою і двома дітьми)
Оце потужно
• вчера в 13:26
Ответ дляКопирайторша
А что за круиз по больницам в воскресенье ?
Круїзи бувають і посеред тижня, коли ми на роботі, а родич в нас вдома, бо поїзд приїхав рано о 09:00, а запис до лікаря в 15:00; а можуть бути і по неділях по приватних клініках і т.д.
Оце потужно
• вчера в 13:27
Ответ для13чудоСВЕТА
просто боюся цієї розмови, якщо чесно
Оце потужно
• вчера в 13:28
Ответ дляСоня-сонятко
а з якою метою вони їдуть?
та з будь-якою, на пенсії скучно от і розважаються собі поки в мене ні дня вільного
13чудоСВЕТА• вчера в 13:29
Ответ дляОце потужно
Вы не его отцу должны это сказать, а ему. Мужу. Жилье Ваше личное, как я понимаю?
Открыть рот и сказать: в моем доме такие правила что частых гостей я не люблю.
Но это нужно было делать сразу же. Присекать сразу же.
Я помню когда мы с мужем поженились - там уже орава его дальних родственников (подчеркну, дальних) намылила лыжи ехать к нам в гости. На несколько дней, с ночёвкой итд. У меня не так много места дома чтобы принимать всех. Мы ж не циганский табор, всем спать на полу в одной комнате.
А там людям пофиг было. Вот я сразу же озвучила, что у нас гостей с ночевками принимать негде.
Все. Вопрос больше не поднимался.
А там люди настолько наглые, если бы я этого не озвучила, мы бы каждые выходные понимали у себя гостей с ночёвкой.
Тоже, с понтом, приехали погулять, в больницу, на рынок, в кино итд. И остались ночевать на три дня. Твердое нет и все.
Все. Вопрос больше не поднимался.