Наивная Хо• вчера в 14:07

Як ці модні імена запам´ятати. Незвичні настільки, що важко вимовляти

Уявіть в класі всі з такими іменами
Як спілкуватися, як пам´ятати це все незвичне...
Я дружу з Одеттою і Цветонією😅
Поки ще звичні імена легкі, щоб вимовляти, пам´ятати,а не ось ці. І скоро вони будуть вже звичні, бо більшість їх вибирає. А ще дитина з незвичним іменем буде напевно одинока, бо ім´я дає якийсь бар´єр, не хочеться зайвий раз вимовляти.
Треба хіба їхати туди, звідки її ім´я родом
Зубожиння• вчера в 14:33
Ответ дляКапитанша
Вам?
Нет.
Но когда имя ребенку выбираешь - оцениваешь как краткие, так и полные варианты имени
Бубль Гум)• вчера в 14:33
Одно дело что имя может не нравится, но прям чтоб сложно выговорить и запомнить? Витамины может попринимать какие. Вы ни в заграницах не бываете, ни на работе с иностранцами не сталкиваетесь? Называете их всех Ленами и Сережами?
Бабо-лебідка• вчера в 14:35
Ответ дляНаивная Хо
Якщо мама хоче це ім´я, нехай спочатку так себе назве, піде і змінить всі документи
Для чого? Батьки можуть вибирати своїй дитині будь-яке імʼя . Думаєте ваше імʼя всім подобається?
Бубль Гум)• вчера в 14:42
Ответ дляНаивная Хо
Це з Інстаграму скрін, вагітна Інна Бєлєнь, переможниця минулого Холостяка, вибирає ім´я і просить порад
Дехто так і написав, що звичні імена це вже незвично)
Так называют Олями чтоб не быть как все Миланами и Цирцеями, выпендриваться значит? Или потому что нравится? Какая-то тут коллизия.
Викачую яйцями• вчера в 14:43
чем витиеватее имя у ребенка. тем доярестее у него мама
автор Наивная Хо • вчера в 14:44
Ответ дляБубль Гум)
Мені важко то все вимовляти і навіть не хочеться запам´ятовувати. Ріже язик. То ж не одна така, одна Саміра, друга Міранда, третя Ребека, четверта...
Не наше це.

Українці це не іноземці. Іноземцям пасує їх ім´я.
Лена, Серйьожа, то також не наше. Оленка, Сергійко
Бубль Гум)• вчера в 14:49
Ответ дляНаивная Хо
Не наше це.

Знать бы с какого времени эти имена стали считаться ´нашими´. До христианства на территории современной Украины другие имена были, а потом все схавали и стали утверждать что Катерины да Дмитрии прям наши-наши
Бабо-лебідка• вчера в 15:12
Ответ дляНаивная Хо
Не наше це.

Це ваші артикуляційні проблеми і тренуйте памʼять. Ваші це які?
Василина Семеніч• вчера в 15:31
У мене є знайома родина.У них в роду одні дівчата з такими іменами, як Алевтина, Елеонора, Сабріна. Остання молодша, їй десь років 25.
І вони всією родиною виїхали до Франції, де ім´я Сабріна абсолютно звичайне.
постою_послушаю• вчера в 17:01
Ответ дляБубль Гум)
Да, сейчас Оля, Таня, Лена и т.д это реально имена ’не как у всех’
Так что еще непонятно, кто выпендривается
постою_послушаю• вчера в 17:05
Ответ дляНаивная Хо
Не наше це.

Вы определитесь, вам произносить трудно, что аж, как вы пишете, лишний раз не хочется обращаться к человеку, или вам просто не нравится глобализация в вопросе имён
постою_послушаю• вчера в 17:06
Ответ дляБубль Гум)
А какие наши, не могу сообразить? У болотный соседей это типа Забава, Любомир, Всеволод. А в Украине?
Блондинка в Шоколаде• вчера в 18:02
Ответ дляНаивная Хо
Та звісно. Все для того, аби догодити якісь тітці з форума.
Бубль Гум)• вчера в 19:17
Ответ дляпостою_послушаю
Та сама не знаю, тут главное чувствовать что латинское имя Миранда сложно выговорить, а латинский Сергийко - легко. И что древнееврейское Ребекка это ужас не запомнить, а древнеевреское Мария то раз плюнуть.