ЧукИГеки• вчера в 16:31

Познайомилась з красивим молодим мужчиною, але в нього така делікатна

Така проблема, навіть і не знаю навіть чи це проблема. В нього невеликий член, з його слів 12 см, і візуально так воно десь і є (він скидав фото). Сексу ще не було. В кого були мужчини з таким членом, як вам, було нормально чи замало і хотілось більшого?
Жена_КотораяСтена• вчера в 17:55
Ні, і не через член, а тому, що адекватний мужик фото свого пісюна не шле і не розповідає про нього як ущербного.
Конфиденциальность• вчера в 18:17
Мой лучший любовник был с не большим членом. Но это совсем не мешало нам)) Главное- умение и желание доставить женщине удовольствие.
Напланетянка• вчера в 18:36
тема члена не раскрыта без фото