Витратила 5 років на непотрібний диплом і 4 роки на життя за кордоном. 9 років в одне місце
Ответ дляНервогенератор
А як би ви потягнули щось інше? Щоб ви тоді не обрали, ви б зараз були в таких же роздумах. Тому що справа не в освіті зовсім.
«середні рівень» це не cefr. Який у вас рівень саме за cefr? Лінгвіст не може такого не знати.
B2 рівень