175см55кг19лет (она)• вчера в 20:33
Тече зі стелі та стін, а у сусідів сухо
Дівчатка, що ж може бути? Аварійна бригада просто перекрила стояк опалення та холодної води і все. В сусідів сухо - всі труби видно, не тече нічого. А мені заливає стелю та кут. Завтра буду ще викликати приватного сантехніка, щоб знайти причину. Та може в когось є ідеї? Звідки може бути? Сидіти без води та тепла то жах :(
175см55кг19лет (она)
• вчера в 20:35
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Стояк
Але ж він в туалеті. А топить саму дальню кімнату
175см55кг19лет (она)
• вчера в 20:36
Ответ дляПолуничка
До сих пор????
Що до сих пір? В обід почалось. Відразу викликала аварійну, бо сусіди на роботі. Але зателефонувала їм і сказала що тече. Приїхали - в них сухо
Полуничка• вчера в 20:37
Свищ в стояке: Труба проржавела прямо внутри бетонной плиты между этажами. У соседей сверху пол сухой, а у вас потолок мокрый.
Межпанельные швы: Если дом панельный, дождевая вода может затекать через фасад в пустоты плит и выходить в углах.
Протечка ливневки: Внутренняя водосточная труба внутри стены дала течь (актуально во время осадков или таяния снега).
Полуничка• вчера в 20:37
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вы 2 дня назад писали уже
175см55кг19лет (она)
• вчера в 20:38
Ответ дляПолуничка
Вы 2 дня назад писали уже
Ну значить не я писала. Бо 2 дні тому все було ок
175см55кг19лет (она)
• вчера в 20:41
Ответ дляАтятя_тётя
Теплого водяного пола нет?
Ні.. взагалі там нічого немає, тумба і все. Навіть труби не поряд
ПриснитсяЖЕ• вчера в 20:41
Ответ дляАтятя_тётя
Теплого водяного пола нет?
Поэтому с потолка капает?
Холодная каша• вчера в 20:44
Ответ для175см55кг19лет (она)
Значить тече не від тих сусідів. Вода по нахиленій плиті перекриття тече до вас не з верхньої над вами квартири, а з тієї що зверху і поряд і дотикається до вас однією стіною.
Я так сусідів залила - вода текла по похилій підлозі, під стінкою і в них була пляма в протилежному куті від стояка
175см55кг19лет (она)
• вчера в 20:45
Ответ дляПолуничка
На скільки сильно можуть міжпанельні шви текти? Наскільки реально, якщо зараз мінусова температура на вулиці? Вже різні думки були, бо ж якщо в людей сухо, то навіть не знаю в яку сторону думати
всемВсёИмного• вчера в 20:52
Ответ для175см55кг19лет (она)
Стояк отопления может быть во всех комнатах .
Любовь Калистратовна• вчера в 20:54
Меня так постоянно топят соседи. В моей ванной потоп,у них якобы все сухо. Оказалось сифон под самой ванной лопнул и собиралась вода в несколько сантиметров,которая протекала ко мне. Дом панель
Тракторні війська• вчера в 20:56
Якщо будинок панельний - це дійсно може бути причина в міжпанельних швах.
У нас зараз немає опалення і багато сусідів скаржаться на мокрі стіни.
175см55кг19лет (она)
• вчера в 21:01
Ответ дляТракторні війська
В нас опалення було і досить нормальне, в квартирі більше 20 градусів. Але ж текло і доволі інтенсивно. Звідки - не зрозуміло взагалі. Зараз вже без опалення сидимо, зранку має приїхати сантехнік щоб виявити причину. Але я впевнена що то не опалення, бо ж вода холодна
Кукарачка• вчера в 21:07
Ответ для175см55кг19лет (она)
Так , якщо перекрили опалення і воно не тече зараз, то це як?
175см55кг19лет (она)
• вчера в 21:09
Ответ дляКукарачка
Важко оцінити тече чи ні. Активно вже точно ні, але стіна дуже мокра, тому не зрозуміло чи припинилось протікання, можливо ще трохи «дотікає». Але перекрили і воду холодну. Тому тепер вже взагалі незрозуміло в чому насправді була причина.
Кудесница_с_пургеном• вчера в 22:38
Ми якось на Великдень встали вранці, а з люстри на кухні вода капає.
Пішли до сусідів, теж кричали, що в них сухо, але в них протіква сифон на кухні. Власник сказав, що там ’ледь капає’, таиюк і в мене крапало по каплі з лампочки.
В сусідів, так потік стояк між поверхами, що на місяць їм відключили електрику, настільки були мокрі стіни.
Тоді ще Жек зробив заміну всьому стоянку.