Планшетница• сегодня в 07:33
приватбанк просить оновити дані
Зайшла в Приват 24. Вимагає оновити дані.
Що немає зв´язків з РФ, якісь документи форографувати потрібно, реєстрацію/ проживания, соціальный статус...
Що за прикол?
Рубаю олівлє• сегодня в 07:37
Это не прикол, а уже давно. Можете сами обновить или пойти в банк
Мовчу, але хочу• сегодня в 07:38
юридически если ’просят ’ - именно просят , то це не обов´язково до виконання
Планшетница
• сегодня в 07:41
Ответ дляРубаю олівлє
Так при відкритті карти документи надавалися. Вчора не було таких вимог в додатку Приват 24.
Налитое яблочко• сегодня в 07:42
Ответ дляМовчу, але хочу
Я не обновила и мне заблокировали карты. Хорошенькая просьба
Рубаю олівлє• сегодня в 07:44
Ответ дляПланшетница
Идите в банк и там зададите вопрос, почему. Обновление было и до войны.
Планшетница
• сегодня в 07:46
Ответ дляНалитое яблочко
Ого
А коли у вас з´явилась вимога оновити? Через скільки часу заблокували?
размахер• сегодня в 07:47
Такое во всех банках сейчас, это часть процедуры KYC (Know Your Customer) которую банки обязаны проводить согласно закону о противодействии финансированию терроризма.
Сотрудник банка предоставляет бумажную анкету, где в разделах о связях с иностранными государствами нужно отметить отсутствие отношений с рф и рб
размахер• сегодня в 07:48
Ответ дляПланшетница
Ого
Месяц дают на обновление, после истечения срока блокируют
Опля Картопля• сегодня в 07:48
Ответ дляПланшетница
Ваша дитина нещодавно отримала паспорт?
Аноним с кешбеком• сегодня в 07:48
А якщо мама в рф, то це зв´язки? Вона ще й кредит в них взяла перед тим, звісно не вертала, рада що привата там тепер нема
Планшетница
• сегодня в 07:49
Ответ дляArines_
Это уже давно. Меня реально достали эти сообщения, поэтому ходила в отделение. Мне как раз нужно было одну карту поменять. После того, те сообщения приходить перестали.
Я міняла карту в жовтні. Але повідомлення пришло, висить в додатку червоний такий ахтунг.
Планшетница
• сегодня в 07:51
Ответ дляОпля Картопля
Ваша дитина нещодавно отримала паспорт?
Ні, 2 роки тому дитина отримала паспорт, в 14 років. Із останнього, нещодавно дитину поставили на облік у військомат
Опля Картопля• сегодня в 07:53
Ответ дляПланшетница
Можливо, пов´язано з цією постановкою на облік. У нас таке було після того, як син паспорт отримав, ходили у відділення. Вони сказали, що це стандартна процедура.
Анонім Завгосп• сегодня в 07:57
Ответ дляразмахер
А якщо є родичі в РФ та рб і можливо люди навіть спілкуються??
размахер• сегодня в 07:55
Ответ дляАноним с кешбеком
Да, это родственные связи, только они не несут последствий для банковских карт. У моей соседки, родной брат много лет живёт в рашке, она заполняла прошлым летом в банке анкету опросник, всё нормально с её картой
Рубаю олівлє• сегодня в 07:55
Автор, у меня муж проигнорил эти сообщения, через месяц карту заблокировал банк. Он просто не клиент привата, карта была просто на всякий случай.
Через пол года вспомнил, и я установила приват ему, скинула документы, создала виртуальную карту и на почту заказала реальную. Так что если заблокируют, знайте, что можно не идя в банк, сделать все самому. Ну или сейчас сделайте и все
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• сегодня в 07:57
Ответ дляПланшетница
То користуйтесь готівкою і не нийте. Ппц проблему знайшла
Аноним НаВсеГда• сегодня в 07:57
Не оновлювала, останнім часом просили підтвердити електронний підпис теж ігнорувала. Я навіть їх номер кинула в блок, вони мені тепер смс шлють.
Повідомлення більше не приходять про підтвердження підпису.
З авалем ситуація складніше видали картку і без підтвердження підпису я нічого не можу зробити, ні оплатити комунальні, ні перекази, ні щось сплачувати. Підпис не підтверджую, тільки знімаю там кошти і все.
Злюка бобер• сегодня в 07:57
Ответ дляОпля Картопля
Боже, при чому тут ’прстанови на облік’. Не видумуйте. Це стандартна процедура, яка вже дуже давно. Людина вище пояснила
Ответ дляПланшетница
Я ходила в конце года, уже не помню- в ноябре или декабре. Но требования об обновлении мне стали приходить до того, недели три-четыре приходили. И кстати, я не помню на 100%, но никакой анкеты, кажется, я не заполняла. Просто за Вас, видимо, позже взялись..
Аноним НаВсеГда• сегодня в 08:02
Якщо чесно, дуже багато особистих даних просять.
Те, що навіть взагалі немає ніякого відношення до видання картки.
Вважаю цю інформацію не потрібною їм, тому нічого не роблю. Поки шантаж припинився, а далі буде видно. Аваль взагалі буду розривати договір.
Завжди недо...• сегодня в 08:00
Жах якийсь. Ні в якому разі нічого їм не надавайте! Де це таке написано, що банк має щось про вас знати і робити копії з ваших документів. Зовсім вже подуріли з тим контролем. Головне - все, що зараз є на карті, знімайте. І по можливості більше там не тримайте грошей. Як відомо, всі розумні люди завжди сидять в кеші.
Сиренькая• сегодня в 08:02
Ответ дляArines_
Вам там питання задавали, скоріш за все. А потім ви ставили свій підпис.
размахер• сегодня в 08:04
Ответ дляАнонім Завгосп
Ничего сверхъестественного в этом нет, банк за то что есть родственники и присутствует только общение, карту не блокирует, потому как после предоставленной анкеты, которую необходимо заполнить, берёт транзакции по карте клиента под наблюдение и прекрасно всё видит.
В общем данная анкета это добровольное согласие клиента на обработку передвижений средств на карте, куда и откуда, а связями с рашкой и белорашкой только прикрылись.
Завжди недо...• сегодня в 08:05
Ответ дляАноним НаВсеГда
О це правильно! Саме так треба боротися з системою! Електронний підпис - це цифровий відбиток, маючи який держава повністю авторизується в усіх ваших особистих даних. І тепер буде знати ваше ПІБ, вік, місце постійного проживання та Інн. Уявляєте, що вона може зробити з цим масивом інформації, ще і зберігаючи ваш фізичний підпис, перетворений на код!!!
Сиамская сороконожка• сегодня в 08:05
Це не прохання, це обов´язкова ідентифікація, яку банки проводять в певний період часу. Проходила її он-лайн в Приватбанку, але не вдалось, тому вимушена була іти у відділення. Також проходила в Укрексімбанку, а наступного року буде в Укрсибі.
Аноним НаВсеГда• сегодня в 08:07
Ответ дляЗавжди недо...
Ви все вірно кажете. Ви замисліться чому кваліфікований підпис зберігають на флешці і пароль до нього ніхто не має? А тут Ви надаєте самі дозвіл на використання, цікаво 🤔