Планшетница• сегодня в 07:33
приватбанк просить оновити дані
Зайшла в Приват 24. Вимагає оновити дані.
Що немає зв´язків з РФ, якісь документи форографувати потрібно, реєстрацію/ проживания, соціальный статус...
Що за прикол?
Аноним НаВсеГда• сегодня в 08:09
Ответ дляПланшетница
Я міняла карту в жовтні. Але повідомлення пришло, висить в додатку червоний такий ахтунг.
Нехай висить, в мене так висіло підтвердження підпису. Нічого не робила, само зникло після оновлення додатку)
Анонім Завгосп• сегодня в 08:10
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ви все вірно кажете. Ви замисліться чому кваліфікований підпис зберігають на флешці і пароль до нього ніхто не має? А тут Ви надаєте самі дозвіл на використання, цікаво 🤔
Шось мені здається, що ви не так зрозуміли.
Аноним НаВсеГда• сегодня в 08:10
Ответ дляразмахер
Месяц дают на обновление, после истечения срока блокируют
Ніхто нікого не блокує.
Аноним НаВсеГда• сегодня в 08:11
Ответ дляАнонім Завгосп
Що саме?
Планшетница
• сегодня в 08:13
Як на мене, банк забагато на себе бере. Соціальний статус клієнта не повинен їх обходить. Тим більше згода на электронной підпис. Із РФ все рівно неможливо отримувати банківські перекази, то невже реально коллаборант якийсь відповість: так, я маю зв´язки?
Аноним НаВсеГда• сегодня в 08:14
Ответ дляАнонім Завгосп
Не так те, що Ви надаєте свій кваліфікований підпис на підписання документів.
Почнемо з того що я там нічого не підписую, щоб надавати свій підпис, а якщо мені потрібно буде щось підписувати для цього є ключ з кваліфікованим підписом на флешці до якого пароль відомий тільки мені.
Завжди недо...• сегодня в 08:14
Ответ дляАноним НаВсеГда
Так! Тим більше, ці два підписи для одного і того ж створені. Замість лінії, створеної вашим розумом і вашою рукою - код з нулів і одиничок! Що це, як не та сама печатка, про яку нас попереджає Біблія!
Анонім Завгосп• сегодня в 08:15
Ответ дляАноним НаВсеГда
Думаю, ви не правильно зрозуміли, що вони вимагають забрати у вас підпис і своє користування
Аноним НаВсеГда• сегодня в 08:19
Ответ дляАнонім Завгосп
Та хай просять що хочуть, в мене теж є своє бачення цієї ситуації.
Привіт з ботойбіччя• сегодня в 08:19
Ответ дляПланшетница
Так при відкритті карти документи надавалися. Вчора не було таких вимог в додатку Приват 24.
Др когда было? И сколько лет стукнуло?
Привіт з ботойбіччя• сегодня в 08:20
Ответ дляразмахер
Мне давали три
Планшетница
• сегодня в 08:21
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Др когда было? И сколько лет стукнуло?
Влітку ДР)
Так що не пов´язано.
Завжди недо...• сегодня в 08:31
Ответ дляАнонім Завгосп
Не збивайте людину! Вона нарешті знає Істину!
Задираю носа• сегодня в 08:31
Ответ дляСиамская сороконожка
Це не прохання, це обов´язкова ідентифікація, яку банки проводять в певний період часу. Проходила її он-лайн в Приватбанку, але не вдалось, тому вимушена була іти у відділення. Також проходила в Укрексімбанку, а наступного року буде в Укрсибі.
Все хорошо, кроме одного ’ НО’. Они не просят завести цифровую подпись. Они просят разрешение на использование банком моей цифровой подписи.
И мне интересно, а что банк собрался подписывать от моего имени моим ключом?
Задираю носа• сегодня в 08:33
Ответ дляЗавжди недо...
и тут Остапа прнесло..
спальное место• сегодня в 09:05
Ответ дляПланшетница
Проходила процедуру подтверждения, и в Привате, и в Райфазере. С начала войны у них этот вопрос про родственников в РФ и на оккупированных территориях. Ответила -нет (брат там, правда мы давно не общаемся, но это наши внутрисемейные разборки). Никто не проверял
Если вы не проводите операции на огромные суммы и не берете кредит, вряд ли кто-то будет проверять, поставили галочку в анкете и забили
ФсеСама• сегодня в 09:14
Ответ дляЗавжди недо...
Вы так тонко тролите, что не все поймут)))
Электричка• сегодня в 09:21
Ответ дляЗавжди недо...
О це правильно! Саме так треба боротися з системою! Електронний підпис - це цифровий відбиток, маючи який держава повністю авторизується в усіх ваших особистих даних. І тепер буде знати ваше ПІБ, вік, місце постійного проживання та Інн. Уявляєте, що вона може зробити з цим масивом інформації, ще і зберігаючи ваш фізичний підпис, перетворений на код!!!
Ви гадаєте, що держава не знає ’ваше ПІБ, вік, місце постійного проживання та Інн’?
Ви серйозно?
Ms. Искренность• сегодня в 09:47
Ответ дляПланшетница
Закон НБУ почитайте, про терміни оновлення відомостей для різних категорій клієнтів банку.
Ms. Искренность• сегодня в 09:49
Ответ дляЗавжди недо...
Жах якийсь. Ні в якому разі нічого їм не надавайте! Де це таке написано, що банк має щось про вас знати і робити копії з ваших документів. Зовсім вже подуріли з тим контролем. Головне - все, що зараз є на карті, знімайте. І по можливості більше там не тримайте грошей. Як відомо, всі розумні люди завжди сидять в кеші.
І все робити в шапочці і темних окулярах. Бо в банкоматі камери стоять. По вулицях всюди камери. Тому додому не йдіть.
Ms. Искренность• сегодня в 09:50
Ответ дляЗавжди недо...
-Ань- ?
Завжди недо...• сегодня в 10:37
Ответ дляФсеСама
Это правда. Надо завязывать.
Твоя подружайка• сегодня в 11:01
Ответ дляАноним с кешбеком
А якщо мама в рф, то це зв´язки? Вона ще й кредит в них взяла перед тим, звісно не вертала, рада що привата там тепер нема
Так
Твоя подружайка• сегодня в 11:02
Ответ дляАнонім Завгосп
А якщо є родичі в РФ та рб і можливо люди навіть спілкуються??
То не обов´язково про це скрізь повідомляти)
Завжди недо...• сегодня в 11:03
Ответ дляЭлектричка
Ви серйозно?
Ні. Не серйозно. Я просто забула, де я пишу.
Твоя подружайка• сегодня в 11:11
Ответ дляЗавжди недо...
Ви праві.
То православие головного мозга увійшло в тему.
Вам заробітну плату отримувати за особовим рахунком нічого не заважає? Телефоном з визначеним номером користуєтеся? А гроші?! Там же не лише цифри, там ще й коди, візерунки, символи тощо. Позбавтеся цього негайно!)
Завжди недо...• сегодня в 11:10
Ответ дляТвоя подружайка
Ви праві.
Смотрю, я переборщила!
Твоя подружайка• сегодня в 11:12
Ответ дляЗавжди недо...
Смотрю, я переборщила!
Не, не. Нормально.
Я вас підтримую. Це все очень і очень!)
Викликаю на дебати• сегодня в 12:19
Ответ дляПланшетница
Це стандартна ситуація.
Є варіант відправити фото документів.
Можна пройти процедуру оновлення даних через ДІЮ.
Якщо любите ходити і стояти в черзі - можете сходити у відділення.
Є варіант відправити фото документів.