Несемо світло разом• сегодня в 12:39

Ерік Дейн((

Так швидко з´їла його хвороба(((
Помер зірка серіалів «Анатомія Грей» та «Ейфорія» Ерік Дейн: актору було 53 роки. Причиною смерті стали ускладнення від бічного аміотрофічного склерозу (БАС). Дейн оголосив про свій діагноз у 2025 році.
Блакитна устриця• сегодня в 12:41
БАС это год-два и да, это диагноз-жесть
автор Несемо світло разом • сегодня в 12:43
Страшна хвороба. Начебто повністю здорова людина просто згасає . Знала людину, яка теж пішла від БАС, але протрималась пару років. Довше ніж Ерік.
Своего не предлагать• сегодня в 12:51
Что это за болезнь? Надо почитать.
Эх, молодой, жаль
ЯспАкойнаЯ• сегодня в 12:53
Что? Неееет. Капец. Как он мне нравился в анатомии. Я и не знала, что он болел :((
автор Несемо світло разом • сегодня в 12:54
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ех. Да. Він багато де грав.
автор Несемо світло разом • сегодня в 12:58
Ответ дляСвоего не предлагать
Что это за болезнь? Надо почитать.
Эх, молодой, жаль
Дуже страшна. це неврологічне прогресуюче захворювання, при якому уражаються моторні нейрони – нервові клітини, що контролюють м’язи тіла. Через це м’язи поступово слабшають і атрофуються(( Важливо: інтелект, зір, слух та почуття не уражаються, хвороба вражає тільки рухові функції. Він дуже швидко сів в інвалідний візок, десь за три місяці, і міг тільки нажимати на кнопку(((
На сьогодні БАС невиліковний
Своего не предлагать• сегодня в 13:03
Ответ дляНесемо світло разом
На сьогодні БАС невиліковний
Ужас. Красивый чувак был...
Дело было давно• 2 часа назад
Вы ещё про прионы почитайте.