Небоброїдка• Изменено вчера в 17:22
Ви спілкуєтесь з сватами?
Тобто діти одружені...а сваха трохи мене дратує.
Своїми вказівками, що який дитині я дала більше і все таке! Гіколи не покличе в гості чи десь в кафешку вийти, я кличу завжди ( оплата рахунків навпіл в більшості) це було в кращому випадку разів 6
У неї один син, у мене троє ( старша донька моя невістка) молодші вчаться в школі та коледж
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так спілкуємось дуже
Ні, рідко
На границе• вчера в 17:25
Так. Але у мене суперова сваха. Як і сват. Дуже люблять невістку. Іноді аж злюся, кажу : дуже заносити їй зад. А вони сміються, кажуть так і треба.
Небоброїдка
• вчера в 17:23
Ответ дляВесняний Марафон
Нащо ви кличете людину, з якою вам неприємно спілкуватися?
Ну мені неодразу це дойшло...і ще думала, що людина у зворотньому має так само робити
Весняний Марафон• вчера в 17:24
Ответ дляНебоброїдка
Вы ждете, что она будет стараться вам угодить? С чего вдруг?
Небоброїдка
• вчера в 17:26
Ответ дляВесняний Марафон
Ні нескільки...мені це непотрібно. Але коли зустрвчаємось вона завжди з якимись притензіями
Весняний Марафон• вчера в 17:27
Ответ дляНебоброїдка
Нащо ви взагалі зустрічаєтеся? Вам обом це неприємно, це такий різновид мазохізму?
БолеИменее• вчера в 17:29
Боже збав від усіх цих родичів. Моя колишня свекруха маніпуляторша і лицемірка, за свого синачку аж трусилась, проти мене налаштовувала. Зато мою маму з кожним днем народження вітала.
З онуками ні дня не посиділа, все у цієї с..ки ноги боліли. Зате як щось цікавеньке, якийсь захід, вона перша тут як тут.
из желе я• вчера в 17:27
Живут за 200 км, а по телефону болтать я не люблю, не общаемся. Невестка давно с матерью не общается, с отцом вроде начинают.
Небоброїдка
• вчера в 17:28
Ответ дляиз желе я
А чому необщаються з мамою
из желе я• вчера в 17:31
Ответ дляНебоброїдка
А чому необщаються з мамою
Родители развелись, до этого мать при ссорах несколько раз приезжала к невестке, жила , пока папа не забирал. В общем надоело ребенку эти качели наблюдать, послала обоих. Но скажите мне, как это, годовалый внук приехал в село,зашли в магазин, где бабушка продавец,, она дала банан и даже не зашла потом, я бы тоже не общалась.)
СкрипяСердцем• вчера в 17:32
Ответ дляНебоброїдка
Виявляється до неї дійшло скоріше ніж до вас. І так, ніхто нічого навзаєм робити не має. Наче воно було б чемно, але навіщо?
БоХатая• вчера в 17:52
Наші з чоловіком батьки спілкуються. Ми разом вже 20 років, тому і в них досвід спілкування великий. Їздять один до одного в гості. Коли в Україні було безпечне море - разом возили нашого старшого на море
Пуки-куки• вчера в 18:14
Ответ дляНебоброїдка
Можна пояснювальну бригаду?
Як це? (У неї один син, у мене троє ( старша донька моя невістка) )
Як вам ваша донька може бути невісткою?
З царем в голові• вчера в 18:17
Главное,чтоб вы дочь не натравливали на свекровь,этого достаточно
Меряю линейкой• вчера в 20:45
Ви читали, що написали?
’У неї один син, у мене троє ( старша донька моя невістка)’. Ваша старша донька Вама невістка? 😆
IvanIrushka• вчера в 21:48
Ответ дляБолеИменее
Впевнені, що у вас не будуть ноги боліти? А як станете свекрухою, і будете за свого сина перейматись, то ще й с..кою назвуть. Багато невісток думають, що проти неї налаштовують сина. Проте, коли син щасливий, ніяка мати не стане ламати життя дитині своїй. А от те, що невістки зачасту демонструють своє негативне відношення до його мами це факт, ревнують чоловіка до матері.
Протру пилюку• 2 часа назад
Ответ дляIvanIrushka
О, хто это вылезлО, гуру наша немецкая😁
Малявка ще та• 1 час назад
Наші батьки живуть дуже далеко один від одного, тому спілкуються рідко, телефоном на великі свята.