Аноним_• 20 февраля в 17:19
Як отримати довідку про нарахування виплат
Вітаю! Можливо, хтось оформлював:
Підкажіть, як отримати ОНЛАЙН довідку про нарахування соцвиплат по догляду за дитиною до 3 років? Те, що отримую 860 грн/місяць.
Як можна взяти такий витяг? Я в іншій краіні.
Так точно!• 20 февраля в 17:26
Ответ дляChaterbox
Зверніться туди, звідки отримуєте.
Роздруковка з банку не підійде?
Чула, що всі соціальні виплати перейшли до ПФ.
Зробіть запит в особистому кабінеті ПФ.
Аноним_
• 20 февраля в 17:53
Ответ дляТак точно!
Зробіть запит в особистому кабінеті ПФ.
А я дивилася і не бачу. Є довідка ОК-5,7. Але там про нарахування робочі, що були, під час роботи ще. Немає суми 860🤷♀️
Аноним_
• 20 февраля в 17:54
Ответ дляChaterbox
Зверніться туди, звідки отримуєте.
Роздруковка з банку не підійде?
З банку - там просто нарахування йдуть пенсія по втраті годувальника, тато дитини помер давно. І ці 860🤷♀️
Аноним_
• 20 февраля в 17:55
Ответ дляChaterbox
Зверніться туди, звідки отримуєте.
Роздруковка з банку не підійде?
Отримую через Киівський міський центр мінсоцполітики. А там не бачу кнопки ніякоі, навіть особистий кабінет нема…
Аноним_
• 20 февраля в 17:57
Ответ дляАБВГДейка
Дія - Сервіси - Довідки та витяги - Довідка ОК-5 або ОК-7
Так завантажила - там лиш те, що були зарплати🤷♀️ і скільки в пенс фонд…зараз я по догляду за дитиною. В компаніі до 3 років по догляду. Ніяких зарплат не отримую. А ці 860 нема там
АБВГДейка• 20 февраля в 18:09
Ответ дляАноним_
З приводу ’По догляду за дитиною’ точно не знаю. Там повинні бути усі виплати із яких сплачувались внески. Організація кожного місяця (десь у 20-х числах) подає звіт 4ДФ про внески, пенсійний його приймає і за пару днів виплата відображається у цих звітах
Аноним_
• 20 февраля в 18:12
Ответ дляАБВГДейка
Так. І чомусь там немає про 860. А сума доходу, з якого сплачено внески… і зп стоіть 8 тис. А я нічого не отримую. І в першому декреті теж.я оформлена на мінімалку.