Миллениалка• Изменено 20 февраля в 20:51
А що могло б бути, якби ніхто в Украіні не підготувався мінімально перед війною?
Яка вдячність ГУР, Залужному і Буданову, що завдяки іх баченню та професіоналізму, вдалося відбити наступ на Киів та взяття всієї Украіни зненацька. Страшно уявити, що могло би бути!Вдячність усім, хто не розгубився і захистив нас!
Зеленський лягав спати 23 лютого 2022-го, як завжди. Його дружина Олена навіть не зібрала тривожну валізу, — «The Guardian».
Видання випустило велику статтю про те, як починалася велика війна. Ключове:
⭕️США рішуче відмовилися надати Україні зброю для захисту перед повномасштабним. «Я приїхав до Вашингтона. Американці були впевнені, що путін нападе, вони щоденно нас жахали. От уявіть: у вас є сусід, який повертається додому з діагнозом раку, що помре через 3 дні. Ви просто висловите співчуття, але не дасте йому дорогих ліків», — згадує цей момент ексміністр оборони Олексій Резніков.
⭕️«путін був упевнений, що 90% (!) українців підтримають вторгнення і з радістю його зустрічатимуть».
⭕️«Премʼєром України путін хотів зробити екснардепа Євгена Мураєва».
⭕️«До середини лютого 2022-го Британія, США й інші країни вже евакуювали свої посольства з Києва, знищивши все секретне обладнання, а штаб ЦРУ переїхав на Захід України».
⭕️«Макрон і Шольц у лютому вирушили до москви, бо вірили, що можуть відмовити путіна від нападу. Макрон після зустрічі з гордістю заявив, що отримав “гарантії від президента рф“».
⭕️«12 лютого Байден після розмови з путіним сказав своїм помічникам, що настав час готуватися до найгіршого, що вторгнення може статися вже будь-якого дня».
⭕️«Американці постійно питали українську розвідку: “Куди ви збираєтеся везти Зеленського? Який план Б?“. В України плану Б — не було».
⭕️«Готуватися до вторгнення почала тільки невелика група офіцерів ГУР».
⭕️«Вище командування армії України в лютому провело навчання: розглядалися сценарії нападу на Київ і навіть на Захід».
⭕️«На засіданнях Радбезу продовжував панувати наратив, що повномасштабне вторгнення — малоймовірне».
⭕️«У тому, що путін не нападе, — Зеленського переконав Єрмак. Він був у контакті з помічником путіна Дмитро Козаком, який запевняв, що нічого не буде. Але навіть за тиждень до вторгнення більшість російської еліти не мала жодного уявлення про те , що буде далі: не знали нічого навіть Сергій Лавров і Дмитро Пєсков».
⭕️«22 лютого голова Радбезу передав Зеленському червону секретну папку про “пряму фізичну загрозу Президенту“. 23 лютого Зеленський сказав президентам Польщі і Литви, що вони можуть його востаннє бачити живим».
⭕️22 лютого глава МЗС Дмитро Кулеба поїхав до Вашингтона і після зустрічі з Байденом заявив: «Коли виходив з кабінету, у мене було відчуття, що він прощається як зі мною, так і з народом України».
⭕️«23 лютого ввечері Залужний спробував щось зробити хоча б в останню хвилину: на дні Чорного моря було встановлено міни, щоб десант не міг висадитися в Одесі».
⭕️«23 лютого Зеленський намагався подзвонити путіну, але отримав відмову».
⭕️«24 лютого Зеленський прибув до ОП ще до світанку: його перший закордонний дзвінок був із премʼєром Борисом Джонсоном. Зеленський сказав йому: “Прошу тебе, як друга моєї країни. Подзвони путіну і скажи йому зупинити війну“».
⭕️«Лондон і Вашингтон думали, що після вторгнення залишки влади Києва керуватимуть у вигнанні на Заході України, а допомагати треба буде партизанському руху».
⭕️«США і кремль припускали, що Зеленського або вбʼють, або він втече, щойно почнуть літати ракети. Байден закликав його покинути столицю і навіть країну, але Президент України попри все залишився».
Аноним_1857• 20 февраля в 20:52
Ответ дляAllemagne
Нафига вы это красное очко лепите?
Чтоб страшнее было....
Викупана• 20 февраля в 20:53
Ответ дляНапланетянка
Петюня, не быть тебе ещё раз президентом. Забудь.
За Петюню мне лично не стыдно ни разу, в отличие от зеленого чмони. Это ж за какие грехи нам он был послан.
Радість моя• 20 февраля в 20:53
Такого не могло бути! Війна йшла з 2014, розвідка працювала. Вони знали все. І багато хто знав, хто дотичний. Просто вірити більшість відмовлялась
Воздух в банке• 20 февраля в 20:55
Ответ дляНапланетянка
Да будет воффа у вас навечно. Не парься так
Пошаманю• 20 февраля в 20:56
Ни фига себе,какие страсти у них там кипели тогда.Все молились и просили спасти.А зато теперь освоились,вошли во вкус и в глубине души рады,что случилось так,как случилось.
Аноним_1857• 20 февраля в 20:56
Ответ дляРадість моя
О грядущей войне я впервые услышала где-то в конце декабря 2021 года. Все прикалывались, никто не верил, везде писали и говорили что это бред и такого никогда не будет. Если бы власти сказали об этом народу по-другому, серьезно, а не по приколу, то и реакция у людей была другая бы. Может люди бы выехали...и сколько жизней бы было спасено. Но нет.
Конотопська відьма• 20 февраля в 20:57
Ответ дляНапланетянка
Зеля наш вечный вошть? Статью в The Guardian тоже ’петюня’ оплатил? Маня, мой совет, иди падай в ноги петюне, если хочешь копеечку сохранить, за зелю больше платить не будут.
Миллениалка
• 20 февраля в 20:57
Ответ дляРадість моя
Те що Зеленський відмовлявся вірити і його команда теж, могло призвести до жахливих наслідків. От чому він не вірив, чому?
Аноним_• 20 февраля в 20:58
Ответ дляНапланетянка
Да и вообще. Никому другому не быть. Теперь у нас монарх
Пошаманю• 20 февраля в 20:58
Ответ дляМиллениалка
Тому що він далекий від політики.Був і є.
ЖаннаНеАгузарова• 20 февраля в 21:00
Ответ дляПошаманю
Точно блин, да и тогда в 22 на первых переговорах Украина была готова подписать все, но вмешался Джонсонюк, шоб ему было пусто
Миллениалка
• 20 февраля в 21:00
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Досить нести ці заізджені наративи
ЖаннаНеАгузарова• 20 февраля в 21:02
Ответ дляМиллениалка
Досить нести ці заізджені наративи
Да конечно наративы
Життє Бентежне• 20 февраля в 21:04
Учитывая разминирование Верещук и « такую « подготовку , лучше бы не готовились
Життє Бентежне• 20 февраля в 21:05
Ответ дляАноним_1857
Вы думаете , они выпустили бы людей не заработать ?
Колгоспниця• 20 февраля в 21:06
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ага и дорогу от Чернобыля новую, чтобы лучше танкам ехалось, а то где это видано, чтобы по колдобинам враги в чужую страну добирались. Надо было ещё красную дорожку им постелить)
Стопясят раз обсуждала• 20 февраля в 21:11
Зелька залишився, бо хуйло йому наказало сидіти і не рипатись, другий Янукович йому не потрібний. Зелька повинний був підписати капітуляцію, мир, жвачку, південний коридор до Одеси і визнати це все рашкою, а рашковійська щоб пройшли парадом по Хрещатику, гонячи перед собою ЗСУ без зброї.
Якби не наши ЗСУ, не їхня військова хитрість, впертість і лють, ми б вже були під рашкою як Беларусь. Звісно, що шл...-колаборанти б цьому раділи, і мріяли про рублі.
220В• 20 февраля в 21:16
Ответ дляНапланетянка
Та ні, вірогідність дуже висока. Через відсутність вибору, в фіналі знову будуть ті ж, і з величезною ймовірністю, на цей раз буде сивочолий. І не через любов авдиторії, а знову через відсутність вибору
Стопясят раз обсуждала• 20 февраля в 21:19
Ответ дляАноним_1857
А власть сказала так, как надо ’если бы началась паника, я бы терял 7 мильярдов ежедневно’ - зелька дословно. ’Я’ блд...😡 Жрите шашлыки и ждите хозяев. Вот зелька и невтік, бо не велено.
Если бы он втік, тогда было бы ясно, что он не имел договорённости с хуйлом. Я не знаю, какими надо быть альтернативно одарёнными чтобы восхищаться невтіком если это прямое доказательство его договорняка, что его не тронут!
Дрібка щастя• 20 февраля в 21:30
Ответ дляНапланетянка
Так у него новый кандидат Валера Залужный,так что петюня будет у власти
Стопясят раз обсуждала• 20 февраля в 21:31
Ответ дляДрібка щастя
Вы понимаете, что вас уже надрочили против Залужного?
Дрібка щастя• 20 февраля в 21:32
Ответ дляРадість моя
Ермака поставили специально чтобы Зе-му,который непрофессионал, глазоньки замыливать
Стопясят раз обсуждала• 20 февраля в 21:32
Ответ дляДрібка щастя
Кто поставил? Зелька и поставил!
Дрібка щастя• 20 февраля в 21:33
Ответ дляАноним_
Зеленскому не быть президентом второй срок
Миллениалка
• 20 февраля в 21:33
Ответ дляДрібка щастя
Де взагалі Зеленський знайшов цього аматора Єрмака? по ньому ж видно, що воно тупеньке і ніяке, ще й з великим его.
Аноним_• 20 февраля в 21:33
Ответ дляДрібка щастя
Так у него первый пожизненно будет
Дрібка щастя• 20 февраля в 21:36
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Так я буду голосовать за залужного)))