На границе• вчера в 21:15

А що такого, що я питаю у лікаря, нашо третій людині ті чи інші речі?

Я у нас в сім‘ї одна шурупаю у медицині. Не в усій. Але в грві, у простєйших аналізах, у деяких препаратах ітд.
І от ситуація, коли у чоловіка умовне грві (але може бути бронхіт. Але слабовиражений якийсь. Тому що црб є, а симптоматики наче і нема. Мені вже два дні назад не сподрбалося признач. црб без ЗАК., сьогодні мені не сподобалося що раптом призначено і рентген гр.клітини, і ренген пазух, ренгег ще чогось. Ну якби я знаю, що це звісно все прекрасно! Але це не є робота спеціаліста. Мені теж, знаєте, дай стільки досліджень, я і сама всі діагнози виставлю. Мені це якось говорить, що лікар так собі. Бо можна при бронхіті, вибачте, стеноскопом і ЗАКом з црб обійтися, і на 2й візит вже остаточно сказати діагноз, і повністю призначити лікування. А тут на ТРЕТІЙ візит ми тільки робимо ренгени. Ну вибачте.
Я лікаря, таку наглість мала, спитала напряму. Сама. Вот прям замість чоловіка. Взяла, і влізла. І запитала.
Все. Розводжуся уже. Нахамив, гадості наговорив. «ти не піклуєшся. Ти прикриваєшся!» (не знаю чим), (чи від чого, теж не знаю я).
Ви, хто хороші і розумні дружини, що, не влазете? Нехай лікується де хоче і як хоче?ну просто бісить. Заради свого Его він ладний на мене наорать, бо ти ба, квочка прибігла. Не дає три інгаляціі підряд різними препаратами робити. І святу лікарку ще й перепитує.
автор На границе • сегодня в 00:07
Ответ длямиссАрфография
hs-CRP = 19.3 мг/л — це значно підвищений показник.

🔬 Що означає такий рівень

hs-CRP (високочутливий С-реактивний білок) — маркер запалення в організмі, а не специфічно серця.

Норми:
• 1 мг/л — низький запальний фон
• 1–3 мг/л — помірний
• 3 мг/л — високий
• 10 мг/л — зазвичай гостре запалення або інфекція

👉 19.3 мг/л майже завжди означає активний гострий процес, найчастіше:
• вірусна інфекція (ГРВІ, грип)
• бактеріальна інфекція
• загострення запалення в органах

⸻

❤️ Чи свідчить це про проблеми серцево-судинної системи?

Ні — у контексті ГРВІ цей показник НЕ оцінює серцеві ризики.

hs-CRP використовують для оцінки ризику атеросклерозу лише тоді, коли людина здорова і немає інфекції.
Під час застуди або будь-якого запалення він різко зростає і втрачає кардіологічну діагностичну цінність.

⸻

✅ Висновок лікаря:
Показник 19.3 мг/л найімовірніше відображає реакцію організму на інфекцію, а не серцеву патологію. Для оцінки серцево-судинного ризику hs-CRP треба повторити через 2–3 тижні після повного одужання.

⸻

✅ Коли варто насторожитися
Звернутись до лікаря терміново, якщо є:
• біль у грудях
• задишка
• сильна слабкість
• пульс 100 у спокої
• температура 38.5 більше 3 днів
Дякую
Трошки полегшало
Подивимося чим щавершиться діагностика даного лікаря.
Планую црб хай здає в динаміці (завтра от ЗАК робитиме, скажу щоб ще црб екстра сенситів здав.
Далі послухаю після ренгенів грудини і носа - що ця варварка скаже. Спитаю за ризики і пркажу результати його серця.
І мабуть почну шукати ревматолога. Все одно вік і пожирання хєрні ведуть до того про що я «думала»
миссАрфография• сегодня в 00:11
Ответ дляНа границе
Дякую
Трошки полегшало
а к себе вы настолько же требовательны?)
при ОГ 90 д, ваша талия думаю превышает рекомендованные ограничения в 80 см))
автор На границе • сегодня в 00:11
Ответ длямиссАрфография

🔬 Що означає такий рівень

Норми:
• 1 мг/л — низький запальний фон
• 1–3 мг/л — помірний
• 3 мг/л — високий

• вірусна інфекція (ГРВІ, грип)
• бактеріальна інфекція
• загострення запалення в органах

⸻

✅ Висновок лікаря:

⸻

✅ Коли варто насторожитися
Звернутись до лікаря терміново, якщо є:
• біль у грудях
• задишка
• сильна слабкість
• пульс 100 у спокої
• температура 38.5 більше 3 днів
Стосовно «сам ходить»…
Протщо тут можна говорити, якщо він не знає які він аналізи здавав у ендокринолога, а які у гастро.
От я якщо скажу йому : візьми свою біохімію, фгдс і узд , і запишися до лікаря - він не пойме! По перше спитає до якого. По друге скаже «що таке біохімія»
Тому це не той випадок коли простіше навчити. Це коли простіше як раз таки «зводити».
автор На границе • сегодня в 00:14
Ответ длямиссАрфография
Ну, скажімо так, не доходить незначною мірою до 80 см
Але це лежання і може пологи, хз. Вага 60 все диття. 55 на пікє прівлєкатєльності. До дитини✅ коли був спортзал, кач, і свіданки
автор На границе • сегодня в 00:17
Ответ длямиссАрфография
Я б займалася собою. Залюбки. Психіатр. Ну хоча б невролог точно. Душ. Процедури.
Але бачете, поки все перечитала, поки угомонилася трохи, ви думаєте я ще душ подужаю? Угу. Уже
Він мені каже що я за нього ніфіга не хвилююся . Просто через те що йому не охота виглядати підкаблучником. Прям ото сильно він лікарці здався, павлін мавлін
автор На границе • сегодня в 00:26
Ответ длямиссАрфография
Просто я затрудняюся заключити , що він зараз хворий. Да, вже тяшнеться якийсь час щось в‘яле. Лікарняний є, шастає де хоче. Сьогодні пішов вранці в атб - побіг!!! (Бо світло вимикати мали) каву в офіс закупити.
Потім ще кудись понесло, потім новус, продукти. Знов нема, нема. Демаи думаєте він? Він в Рошені. Торт хоче. Потім знов щось не вернувся. Смска. Фото. Він думаєте де? Він в магазині ІSEI. Купляє косметику. Не просто купляє, а ходить вибирає. Ну як косметику. Шампунь там, пасту, крем для рук. Мене питає чи маску отаку взяти.
Коротше променад в усій красі. Норм лякарняний.
миссАрфография• сегодня в 08:53
Ответ дляНа границе
обычное бабское поведение))
автор На границе • сегодня в 09:28
Ответ длямиссАрфография
обычное бабское поведение))
А зараз , увага. Черед возмущання мої трьома інгаляціями і двома сиропами, він їх викинув. Сказав не буде взагалі лікуватися.
Псіх
Одні псіхі кругом , і я тоже псіх. Вот і всьо. Поїхав до мамулі оно, побігггг.
Хотіла щоб він гомоцистеін зараз із ЗАКом здав. Но я потім ще раз подумала. І вирішила що хай вже очухається. І вже всі мої планові аналізи пройде без загострення. Бо я здурію
Леди_в_ночи• 2 часа назад
Ответ длямиссАрфография
ви зара зневажили всіх інших лікарів (яким типу просто?)))
Можливо. Я не хотіла. Взагалі з людьми працювати треба мати залізні нерви.